Herkese Selam

L Çevrimdışı

LiderTeknik

Yeni Üye
16 Tem 2019
24
40
Herkese merhaba, yeni bir tv arayışı içersine girdim ve yaklaşık 1.5 aydır 55” 4K bir tv araştırıyorum.
Biraz fazla takıntılı olduğum için herhangi bir tv de karar kılamadım. Malüm site dh de çok fazla çakal olduğu için üyeliğim olduğu halde buraya üye olma gereği duydum, maksat namınız yürüsün bizimde katkımız olsun. ?

Seviyeli bir foruma katıldığımı düşünüyorum ve üstüne katarak ilerlemesini diliyorum. Siteyi bir süre inceledim, iyi niyetli, samimi ve önünde de çok uzun bir yolu olduğu kanaatindeyim. Kim bilir belki Türkiye’nin avforum, hdtvtest veya rtings gibi bir sitesi haline gelirsiniz. Yolunuz açık olsun dileklerimi ileterek ilk msj ımı atıyorum...

İsmim Kadir 36 yaşındayım, herkese iyi forumlar.

F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634
kadir bey hoş geldiniz, iyi temennileriniz için teşekkür ederiz.
nick olarak kullandığınız liderteknik nedir tamircimisiniz, yoksa farklı çalışma alanları mı :)

L Çevrimdışı

LiderTeknik

Yeni Üye
16 Tem 2019
24
40
Nick name bulamadığımım için kendi servisimin adımı kullandım aslında.

Endüstriyel fırın, hamur işleme makineleri ve robotlu tam otomatik fırın makineleri servisiyim.
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

kadir bey hoş geldiniz, iyi temennileriniz için teşekkür ederiz.
nick olarak kullandığınız liderteknik nedir tamircimisiniz, yoksa farklı çalışma alanları mı :)
Bu arada hoşbulduk.

Umut Barış Çevrimdışı
23 Kas 2017
20,622
Hoş geldiniz Kadir bey. İyi dilekleriniz için çok teşekkür ederiz. @LiderTeknik

Aşağıdaki bölümde konu açıp @Ado hocamızı etiketlemeniz yeterli olacaktır. O size gereken tavsiyeyi verecektir.

L Çevrimdışı

LiderTeknik

Yeni Üye
16 Tem 2019
24
40
Hoş geldiniz Kadir bey. İyi dilekleriniz için çok teşekkür ederiz. @LiderTeknik

Aşağıdaki bölümde konu açıp @Ado hocamızı etiketlemeniz yeterli olacaktır. O size gereken tavsiyeyi verecektir.

Tamam, yardımın teşekkür ederim.

aleyküm selam hoş geldiniz
Teşekkürler, hoşbulduk.

L LiderTeknik Kadir hocam merhaba hoşgeldin.

D.H'den kaçanlar kulübü mü kursak :kas Adminlerde dahil alayımız D.H kaçkını:haha
Merhaba, hoşbulduk.
Aman ha ? isminde dh yazdığı an direk gümleriz ?

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,320
64
Hoşgeldin LiderTeknik ,İzmirde var bir adet lider teknik, yanılmıyorsam gıda çarşısında ,o senmisin acaba :)

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt