Herkesden özür diliyorum ...

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,260
64
Bugün oğlum hanımın telefonla ilgilenirken,bana "baba sen internette değilmisin" dedi,hanımın telde internet sorunu vardı da,ordan tavsiye foruma girmiş,bağlıyım dedim,offline görünüyorsun dediğinde şaşırdım,hemen farklı tarayıcıdan kendime baktım,offline idim,çok önceden bazı bilgileri gizlerken demekki durumumu da gizlemişim,kendime hiç yakıştıramadım doğrusu bu hareketi.
Bu nedenle herkesten özür diliyorum,kusuruma bakmayın.

EK:
Bu arada durumumu düzelttim hemen...

T Çevrimdışı

trkkrsy 

Süper Üye
26 Ara 2017
915
42
rjgNaa.jpg

Domestos Çevrimdışı

Domestos 

Süper Üye
3 Tem 2018
4,206
50
Bugün oğlum hanımın telefonla ilgilenirken,bana "baba sen internette değilmisin" dedi,hanımın telde internet sorunu vardı da,ordan tavsiye foruma girmiş,bağlıyım dedim,offline görünüyorsun dediğinde şaşırdım,hemen farklı tarayıcıdan kendime baktım,offline idim,çok önceden bazı bilgileri gizlerken demekki durumumu da gizlemişim,kendime hiç yakıştıramadım doğrusu bu hareketi.

EK:
İlk geldiğin dönemde bu benim dikkatimi çekmişti, kişisel tercihidir diye düşünmüştüm... Özüre gerek yok abi, öyle olsa bile, saygı duyulması gereken bir konu bence.

catres Çevrimdışı

catres 

Süper Üye
26 May 2018
1,459
40

EK:
:danger Farkında bile değilmişim. Siz yazınca böyle bir şey olduğunu anladım ??

Necati_Simsek Çevrimdışı

Necati_Simsek 

Süper Üye
29 Ağu 2018
545
55

EK:
Yahu usta yüreğimize indirecektin! Bizde bir şey var zannettik. :haha

BlackB Çevrimdışı

BlackB 

Süper Üye
25 May 2018
956
40
ne zamandır söyleyecektim, nasıl söylesem ne yapsam diye düşünüyordum en sonunda fark etti de bu dertten kurtuldum Allahım şükürler olsun ?

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,260
64
Herkese :
Benim sevmediğim ve kızdığım bir harekettir gizlenmek,demekki fark edene kadar böyle kalmışım,tevekkeli toydosakni boşuna sitem etmemiş, ama anlamamıştım,o engellemişsin demişti.
Bu durumumu da özellikle belirtmek istedim,yine de yazıyorum ve kızıyorum kendime,çünkü yakıştıramadım.

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri