Herkesden özür diliyorum ...

teraspy

The Emmi
Emektar
26 Kas 2018
2,360
113
59
Bugün oğlum hanımın telefonla ilgilenirken,bana "baba sen internette değilmisin" dedi,hanımın telde internet sorunu vardı da,ordan tavsiye foruma girmiş,bağlıyım dedim,offline görünüyorsun dediğinde şaşırdım,hemen farklı tarayıcıdan kendime baktım,offline idim,çok önceden bazı bilgileri gizlerken demekki durumumu da gizlemişim,kendime hiç yakıştıramadım doğrusu bu hareketi.
Bu nedenle herkesten özür diliyorum,kusuruma bakmayın.

EK:
Bu arada durumumu düzelttim hemen...

Domestos

Silver Üye
3 Tem 2018
522
93
45
Bugün oğlum hanımın telefonla ilgilenirken,bana "baba sen internette değilmisin" dedi,hanımın telde internet sorunu vardı da,ordan tavsiye foruma girmiş,bağlıyım dedim,offline görünüyorsun dediğinde şaşırdım,hemen farklı tarayıcıdan kendime baktım,offline idim,çok önceden bazı bilgileri gizlerken demekki durumumu da gizlemişim,kendime hiç yakıştıramadım doğrusu bu hareketi.

EK:
İlk geldiğin dönemde bu benim dikkatimi çekmişti, kişisel tercihidir diye düşünmüştüm... Özüre gerek yok abi, öyle olsa bile, saygı duyulması gereken bir konu bence.

Ado

Adem Helvacı
Yönetici
Admin
17 Şub 2017
12,490
113
46
Abi ne korkutuyorsun Allah aşkına yahu? Okurken finalde hayati bir şey ile karşılaşma tereddüttü içine girdim.

Neyse asayiş berkemal, Daaalalım beyler :danger

catres

Silver Üye
26 May 2018
728
63
36

EK:
:danger Farkında bile değilmişim. Siz yazınca böyle bir şey olduğunu anladım 😂😂

Necati_Simsek

Bronz Üye
29 Ağu 2018
134
43
50

EK:
Yahu usta yüreğimize indirecektin! Bizde bir şey var zannettik. :haha

BlackB

Bronz Üye
25 May 2018
286
43
35
ne zamandır söyleyecektim, nasıl söylesem ne yapsam diye düşünüyordum en sonunda fark etti de bu dertten kurtuldum Allahım şükürler olsun 🙃

teraspy

The Emmi
Emektar
26 Kas 2018
2,360
113
59
Herkese :
Benim sevmediğim ve kızdığım bir harekettir gizlenmek,demekki fark edene kadar böyle kalmışım,tevekkeli toydosakni boşuna sitem etmemiş, ama anlamamıştım,o engellemişsin demişti.
Bu durumumu da özellikle belirtmek istedim,yine de yazıyorum ve kızıyorum kendime,çünkü yakıştıramadım.

Üst Alt