Hep burada olmanın mutluluğu

• Konbuyu başlatan ibrahimykr
  • Başlangıç tarihi
I Çevrimdışı

ibrahimykr

Kayıtsız / Doğrulanmamış
sürekli forumdayım, yani bir şeyler paylaşmasam da konuları okuyorum, neler yazılmış takip edip çıkan kitleden biriyim. Severek takip ettiğim tek forum sitesi burası ama bir kaç şey demenin zamanı geldiğini düşünüyorum "haddimi aşmadan"

Burada çok kıymetli uzmanlar ve usta/üyeler var
ama bizim gibi 'veya' sadece benim gibi forum kültürüne bağlı birileri de var. Bizim elimizden mesala; TV, Buzdolabı, veya Tamir ile alakalı bilgilerimiz yok. Benim gibi kitleler içinde forum içinde bir şeyler yapılmalı diye düşünüyorum tabi ne "alaka İbrahim" burası Lunapark değil diyebilirsiniz. Şöyle örneklerdirmek isterim; biz foruma ne katabiliriz?

tamam tamirat, alet, yazılım, ürün, cihaz bilgimiz yok ama bizler de bir şeyler yapmak isteriz. (Ben şahsım adıma isterim) ve bu konuda önayak olmak isterim. Elinden ne gelir derseniz. Düşündüm de ayıptır söylemesi hiç bir şey gelmiyor. Ama sizler bir şeyler tasvip eder söyler iseniz biz de çorbada tuzumuz olsun isteriz. "Geri-hizmet" gibi algılanabilir ama sonuçta hizmet, hizmettir.

benim internet sektöründe, forum sitesi açma, script kurma, antin kuntin işler dışında fazla vasfım yok, kendimi düşürmüyorum doğru olanı yazıyorum realist bir biçimde konuşuyorum. Şiir/tirat/hikaye yazıyorum. Bunlar foruma ne katar? Benim nezdimde hiç bir şey katmaz. Android ile aram iyidir onu söylemeden etmeyeceğim yani, söyle anlatayım xda-develeopers'ta, Samsung Members'te sayılı bir kitlem var belki oradan yürür giderim içerikleri alıp buradan da paylaşabilirim. Göz atmak isteyenlere de yol gösterebilirim. Peki bu zaanatında ki vasıflar neler derseniz. Uygulama inceleme/cihazlara stock uygulama portlama (ki zaten çoğu artık nette bulunuyor) ise yarar Uygulamalar hakkında konular açabilirim. (Şaka bir yana bir kaç tanecik yeteneğim varmış.)

Şimdi gen soruya geldik benim gibiler foruma ne katabilir el yardımı ile bize de bir görev dağılımı yapalım ne dersiniz? Ya da boşver takıl böyle derseniz boynumuz kıldan incedir.
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

A Adem Helvacı Sota Sota :fiskos

Moderatör tarafında düzenlendi:
baysui Çevrimdışı

baysui 

Aktif Üye
19 Şub 2019
293
37
Maşallah hocam .. biz de onlar da yok .. ama forum sevdası bizde de aynı .. umarım size uygun alanlar açılır .. sizde paylasim yaparsınız ...

A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
Varlığınız yeter her şeyden evvel :ok

Forumlar belli amaçlar doğrultusunda kurulmuş olsa da, bu forum o amaçların bir tık üstünde halk faydası sunacak sonuçlar için çok mücadele vermektedir.

Forum üyeleri ve topluma faydamız olsun diye ticari işletme kurduk, aynı doğrultuda bir dernek kurduk, kamu yararı statüsü aldık çok şükür.

Her birinizin burada var olması dahi bu Foruma ve dolayısı ile halka fayda sağlar lakin bir tık fazlasını yapmak isterseniz eğer, tüketici hakları konusunda daha yoğun destek sağlayabilirsiniz dilerseniz.

Bu nasıl olacak derseniz, onun içşn yarın ofisten bazı örnekler yazarım size :ok

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt