Hem Box hem uydu alıcı olarak kullanabilecegim cihaz tavsiyesi.

B Çevrimdışı

Bozyaka35

Yeni Üye
4 Kas 2019
17
33
Merhaba arkadaşlar herkese iyi forumlar.Bir kaç yıldır iptv kullanıyorum xtream olarak evdekı TV smart androıd olmadıgı ıcın mecbur hem uydu olarak kullanacagım hemde xtream bolumunden yararlanmak ıcın cıhazlar aldım kullandım. Ama şimdi bir tavsiye rica edeceğim hem uydu olarak kullanabılecegım hemde anroıd tv gıbı olacak sekılde bır cıhaz var mı acaba ? Çok yuksek fıyat olmayacak sekılde.

A Çevrimdışı

A.Bozoğlu 

Süper Üye
25 Eki 2017
623
Malesef şuana dek çıkan android işletim sistemli uydu alıcıların sonu hep hüsran oldu, bir çok marka ve model gerek teknik özellikleri gerekse yazılım desteğinin kısa bir süre sonra sonlanması nedeniyle atıl durumda kaldı, örneğin aşağıdaki modellerin hepsi atıl durumda. tv'nin smart kısmı ihtiyacınızı karşılıyor ise iptv/x-stream destekli bir uydu alıcı alın, tv'de dahili uydu alıcı mevcutsa ve isteğinizi karşılıyorsa harici bir android box alın, ama ikisi bir arada olupta memnun eden varmı pek sanmıyorum. illa bakayım derseniz aşağıdaki linkteki ürünü araştırın.

Atıl durumda olanlara bir kaç örnek.
Next pandora
korax 5g
sunny at15100

S Çevrimdışı

SONKULLANICI

Aktif Üye
16 Nis 2019
234
64
Arkadaşlar, bu HD uydu alıcılarda bulunan RAM ne işine yarıyor uydu alıcının?Hadi flash yüklü proğramı muhafaza etmek için miş,onu öğrendim.Ram ne iş görüyor uydu alıcılarda?

L Çevrimdışı

larskin

Yeni Üye
2 Mar 2020
31

Şöyle bir ürün buldum ama ne derece de performans sağlar kullanan varsa yorum alalım.
hem uydu alıcılı hemde Andorid TV Box için 2 tane ürün kullanılabilir tabi sorun cikarmiyacak ürünler bunlar..1.SPY Box markası 2.side MeCool alacaksanız bunlardan birini alinki kafanız rahat olsun..yoksa öyle 300,400 liralık üründen memnun kalmazsınız..

E Çevrimdışı

emre9229 

Yeni Üye
22 Mar 2020
33
36
Spybox s10 plus kullanıyorum. Çok memnunum şimdilik. Ben de çok araştırmıştım. Onda karar kıldım. Kanal geçişleri çok iyi. Uygulama marketi de(play store) olduğu için sıkıntı çıkmıyor.

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt