Hellobox RESMİ SİTESİNDEN AÇIKLAMA GX6605S BÜTÜN UYDU ALICILAR

K Çevrimdışı

kabus22

Kayıtsız / Doğrulanmamış
Hellobox 6605S ROM, piyasadaki birçok GX6605S makinesinin ürün yazılımının zamanında korunamaması ve güncellenememesi sorununu çözmektir. Pek çok set üstü kutu üreticisinin yalnızca donanım üretebildiğini, ancak iyi yazılım hizmetleri sağlayamayacağını hepimiz biliyoruz. Bir kullanıcı böyle bir set üstü kutu satın alırsa, bir sorunla karşılaşsa bile kimse sorunu çözmeyecektir. Peki şimdi Hellobox'ın GX6605S projesi bu durumu tamamen değiştirecek. Yonga seti GX6605S olan herhangi bir makine, Hellobox tarafından geliştirilen bellenimi yükseltebilir ve tüm kullanım ömrü boyunca zamanında korunabilir ve güncellenebilir. Kullanıcıların, Hellobox ürün yazılımı güncellendikten sonra orijinal makinenin uzaktan kumandasının ve ön panelinin kullanılamayacağından endişelenmesine gerek yoktur. Hellobox ek bir araç sağlar.Kullanıcılar, Hellobox ek aracı ile orijinal aygıt yazılımındaki uzaktan kumanda düğmelerini ve ön panel yapılandırma verilerini Hellobox GX6605S aygıt yazılımına aktarabilir, uzaktan kumanda ve ön panel normal şekilde kullanılabilir.
Hellobox GX6605S aygıt yazılımı ile yükselttikten sonra, her alıcı 1 yıl scam + hizmeti ÜCRETSİZ alabilir

Screenshot-2020.png

29 .01 . 2021 Yeni Yazılım

1.support satip with DVBPlayer V4.3
2.support dlna
3.support net upgrade
4.support usb ethernet
5.update youtube & support import youtube api key
6.fix many bugs
Yazılın indir Keymap ve ön panel düzenleme yazılımı 1.3

Moderatör tarafında düzenlendi:
K Çevrimdışı

kabus22

Kayıtsız / Doğrulanmamış
27.11.2020 tarihli yazılım da çıkmış ilk mesajı güncelledim :sirit :sirit:sirit

odunq Çevrimdışı

odunq

Aktif Üye
20 Haz 2019
87
39
27.11.2020 tarihli yazılım da çıkmış ilk mesajı güncelledim :sirit :sirit:sirit
Tanıtım için teşekkürler.
Yükledin mi hocam test etme şansı oldu mu?
Kumanda gözü değiştirme diyor tam benim ilgi alanım:mutlu
anladığım kadarıyla yazılımın yanında verdiği programla yazılımlar arasında kumanda ve alıcı göz transferi yapılıyor fakat ben denedim başarılı olmadı.

K Çevrimdışı

kabus22

Kayıtsız / Doğrulanmamış
Tanıtım için teşekkürler.
Yükledin mi hocam test etme şansı oldu mu?
Kumanda gözü değiştirme diyor tam benim ilgi alanım:mutlu
anladığım kadarıyla yazılımın yanında verdiği programla yazılımlar arasında kumanda ve alıcı göz transferi yapılıyor fakat ben denedim başarılı olmadı.
Ön panel çalışıyor, taransfer başarılı youtube çalışıyor , Açılışta QR kodu telefondan okutup girdim yazılım açıldı yanlız türksat uydu sinyali alamadım sebebi kilit koymuşlar telefon bir türlü QR kodunu okumadı bağlantı hatası deyip durdu bu yüzden uydu sinyali alamadım benim telefondan dolayıda olabilir ama 2 farklı telefondanda denedim olmadı :saskin bu kodu okumayınca sinyal kilitli uydu sinyalı açılmıyor . ön panal çok iyi çalışıyor kumanda çok iyi

C Çevrimdışı

cemel 

Aktif Üye
27 Nis 2018
311
43
Bu yazılım piko 600 hd plus a flash değişmeden olur mu acaba?

K Çevrimdışı

kabus22

Kayıtsız / Doğrulanmamış
Bu yazılım piko 600 hd plus a flash değişmeden olur mu acaba?
ben next uydusu alıcısında denedim sorunsuz yükleniyor piko da dene rs232 var ise bir sorun almaz geri dönersin, şunu belirteyim rs232 ile yükledim geri dönerken usb ile döndüm sorun çıkmadı

E Çevrimdışı

Egeliyiz

Yeni Üye
30 Kas 2020
38
37
yazılım guzel ancak kumanda sorunu var yazılımla gelen kumandada pavar tuşu yani cihazı kapatma tuşu çalışmıyor

K Çevrimdışı

kabus22

Kayıtsız / Doğrulanmamış
yazılım guzel ancak kumanda sorunu var yazılımla gelen kumandada pavar tuşu yani cihazı kapatma tuşu çalışmıyor
dönüşüm yazılımlarının bazılarında böyle bir sorun var ,araştırıyoruz :sirit bakalım
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

yanlız next te böyle bir sorun yok uzaktan kumanda ile kapanıyor sorunsuz denenmiştir

Moderatör tarafında düzenlendi:
E Çevrimdışı

Egeliyiz

Yeni Üye
30 Kas 2020
38
37
dönüşüm yazılımlarının bazılarında böyle bir sorun var ,araştırıyoruz :sirit bakalım

yanlız next te böyle bir sorun yok uzaktan kumanda ile kapanıyor sorunsuz denenmiştir
bende next punto-s kulum yaptım elimde botech kumanda da var her ikisinde de sorun aynı

K Çevrimdışı

kabus22

Kayıtsız / Doğrulanmamış

Sinyal işini ne yaptın düzeldi mi, birde hediye scam nasıl performans olarak?
telefon bir türlü okumadı QR Kodu 30 dakika ugraştım sonra vazgeçtim , uydudan sinyal almayı kittlemiş QR kodu okutamayınca geri döndüm :saskin elimde 2 farklı telefonda işe yaramadı uygulama da yada telefonda sıkıntı var , scam denemek için QR kodu okutmak gerekiyor lanet telefon okumadı gitti :rant1

C Çevrimdışı

cemel 

Aktif Üye
27 Nis 2018
311
43
Nasıl bir QR koduymuş tüm cihazlarda mı bu hatayı veriyor, botech te bu yüzden sinyal sorunu varmı acaba ?

Daha ben Rs232 kablosu yapmam lazım masaüstü pc var dönüştürücü istemez sanırsam.

K Çevrimdışı

kabus22

Kayıtsız / Doğrulanmamış
Nasıl bir QR koduymuş tüm cihazlarda mı bu hatayı veriyor, botech te bu yüzden sinyal sorunu varmı acaba ?
yazılım yükleyince açılması için koymuş onu okudu açtık, lakin digerlerrini okumadı ilk mesajda HelloMergerV1.2 yazılım içindeki word de görseli var

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt