Hellas Sat 2/3 Almak

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,289
64
Hellas sat aramada en gıcık uydu idi. Dikey olarak güneşin battığı istikamete kadar eğimi vardı biliyorum. Ve çok hassasdı. Direkt aldın aldın..
Sizde öyle ,bizde hemen türksat dibinde ,aslında motoru getirdim tarık ama ,kelepçe sıkıntı çıkarttı ,bu yüzden takmadım daha,yoksa takacağım motorlu çanağımı ,özledim diğer uydu yayınlarını :)

TKartaL Çevrimdışı

TKartaL 

Süper Üye
5 Şub 2018
2,481
44
Sizde öyle ,bizde hemen türksat dibinde ,aslında motoru getirdim tarık ama ,kelepçe sıkıntı çıkarttı ,bu yüzden takmadım daha,yoksa takacağım motorlu çanağımı ,özledim diğer uydu yayınlarını :)
Evet motorlu çanak harika. Fakat şimdi uzak uyduların pek esprisi kalmadı aslında.. 2008 yıllarında Thor uydusu meşhurdu digi paketi vardı. Hep egede olmayı isterdim. Birde Astra uydusu için.. Uydunun uç nokta sınırı samsun ordu il sınırıydı. Sinir oluyordum. 120 lik yetmiyordu ?

Umut Barış Çevrimdışı
23 Kas 2017
20,611
Evet motorlu çanak harika. Fakat şimdi uzak uyduların pek esprisi kalmadı aslında.. 2008 yıllarında Thor uydusu meşhurdu digi paketi vardı. Hep egede olmayı isterdim. Birde Astra uydusu için.. Uydunun uç nokta sınırı samsun ordu il sınırıydı. Sinir oluyordum. 120 lik yetmiyordu ?
Astra için sınır Zonguldak civarları diye hatırlıyordum ama yanılıyor olabilirim.
Ben Avrupa'daki kanallar için, özellikle Almanya, istiyordum.
Nasip değilmiş. :sirit

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,289
64
Evet ,avrupaya yakın olunca :)
Gerçi şimdilerde sinyal düşüşü baya genişledi yeni uydu atılınca,ama ben yine de izliyordum köydeyken,filmleri orjinal dilde ve özellikle ingilizce izlemeye bayılırım,halen kablotv de sinema kanallarını öyle izlerim ,hanım da anlasın diye TR alt yazı açıyoruz :)

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri