Hediyelik Eşya İşine Girdim

devrimeren Çevrimdışı

devrimeren 

Aktif Üye
1 Mar 2019
279
Merhaba arkadaşlar,

Ufak tefek ek gelir olması için hediyelik eşya işine girdim. Aşağıya instagram linkini bırakıyorum. Bir göz gezdirip takip ederseniz sevinirim. Ayrıca tüm ürünlerde kargo ve kapıda ödeme ücretsiz.

NOT: Instagramın garip politikaları yüzünden hesabıma 1 hafta post paylaşım kısıtlaması gelmiş. Ürünleri Shopier dükkana ekliyorum. Oradan bakıp Instagramdan iletişime geçebilirsiniz.

➡️Telefon Kılıfı eklendi.

Son düzenleme:
A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
İnstagram hesabını hatun yönetiyor ben kullanmayı da bilmem o nedenle şimdi masamdan kalkıp hatunun yanına gideyim. Şu sihirli kupalara bakıvereyim :)

Hayırlı bol kazançlar diliyorum güzel kardeşim. :ok

devrimeren Çevrimdışı

devrimeren 

Aktif Üye
1 Mar 2019
279
Hayırlı olsun Allah bol kazançlar nasip etsin inşallah Çakmakla renk değiştiren bardak güzelmiş :dry Eeee foruma bir güzellik yok mu yani yörelpazar ilteriş bey'in yaptığı gibi? :hih
Teşekkür ederim Allah herkese bol kazançlar versin özellikle bu zamanlarda. Güzellik konusunda İlteriş bey çok güzel bir cevap yazmış ??

smili72 Çevrimdışı

smili72 

Süper Üye
6 Mar 2018
1,532
51
Afiyet bal şeker olsun ☺️

Bugün tereyağı, yarın salça, öteki gün ceviz reçeli, öteki gün patlıcan... Bütün ürünlerimizi mutfağınıza getirmek gibi bir hayalim var :hihi
Valla valideye ucuzken daha alıp derin dondurucuya atalım dursun dedim Beklerse acır bitince gene alırsın İlteriş Bey'e selam ederim dedi :hihi:haha1:gul:durt

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri