Harman Kardon 5.1 Ev Sinema Sistemi 2229 TL!

Umut Barış Çevrimdışı
23 Kas 2017
20,622
harman-kardon-hdcom151s.jpg

Harman Kardon HDCOM 151S 5.1 ev sinema sistemi 2229 TL!
Kargo ücretsiz, 50 TL WorldPuan fırsatı.
Satıcı Dikmen Müzik'tir.

AVR Özellikleri :
  • Kanal başı maksimum 75 Watt çıkış gücü (Stereo veya Surround - 6 veya 8 ohm - 1 KHz)
  • Sinyal - gürültü oranı (SNR) : 75 dB
  • HDMI 2.0 & 3D Uyumlu
  • Dolby Digital Plus, Dolby TrueHD, DTS HD Master Audio çözme desteği
  • Apple ürünleri için ön panelde USB bağlantısı
  • Spotify destekli
  • Dahili vTuner internet radyo
Hoparlör Seti Özellikleri :
  • Tavsiye edilen amfi besleme gücü : 10 - 80 Watt
  • Frekans cevabı : 45 Hertz - 20 KiloHertz
  • 4 adet iki yollu (two way / 2 way) hoparlör
  • 25-60 arası beslenebilen, konuşma sesi ile özdeşleştirilmiş merkez hoparlör.
  • 60 Watt gücünde aşağı bakan subwoofer.
  • Subwoofer'a özgü seviye ve faz kontrolü.

Ronin Çevrimdışı

Ronin

Yeni Üye
15 Haz 2018
39
Bu sistemler güzelde apartman sitede oturanlar için pek uygun değil :) C mcvalentine, aynen giriş katında z5500 açtıydık bir zamanlar 5 kattakiler aşağıya indi oraya kadar gidiyormuş bass sesi :)

C Çevrimdışı

CanMurat 

Aktif Üye
26 Eki 2018
255
Bu sistemler güzelde apartman sitede oturanlar için pek uygun değil :) C mcvalentine, aynen giriş katında z5500 açtıydık bir zamanlar 5 kattakiler aşağıya indi oraya kadar gidiyormuş bass sesi :)
Bende X-230 (2+1) var: Alt kattakiler peçeteyle istek yolluyorlar. Buradan yola çıkarsak sendeki Z-5500 ile karşı binalardan istek gelmesi lazım. Hatta nişana, düğüne bile çağırırlar seni; ekstraya çıkarsın :)

H Çevrimdışı

hasan35 

Aktif Üye
28 Ağu 2017
157
merh bu sistemle takım olarak satılan bluraylı sinema sistemleri arasında çok fark varmı blurayda ki amfi dijital amfi diyorlar bu anolgmu oluyor

Umut Barış Çevrimdışı
23 Kas 2017
20,622
merh bu sistemle takım olarak satılan bluraylı sinema sistemleri arasında çok fark varmı blurayda ki amfi dijital amfi diyorlar bu anolgmu oluyor

Digital amfi diye birşey yoktur hocam.
O tip oynatıcılı sistemlerdeki amfiler SMPS yapıda oluyor.
Açıkçası 2000 TL'ye oynatılıcı sistem mi, bu mu deseler bunu seçerim.
Aralarındaki farka gelecek olursak, desteklediği teknoloji ve giriş çıkış gücü/sayısı yönünden fark olacaktır.
Bence hazır sıfır bir takım için iyi bir fiyat.

H Çevrimdışı

hasan35 

Aktif Üye
28 Ağu 2017
157
Bu sistemler güzelde bizim gibi apt.oturanla için sıkıntı müstakil yerde oturup ses sıkıntı olmayacak sesi iliklerinekadar hissetcen

H Çevrimdışı

hasan35 

Aktif Üye
28 Ağu 2017
157
Besleme yapısı oluyor hocam. Ben de fazla bilgili değilim maalesef.:bilmiyom
Bu rakamlara çıkıyorsanız oynatıcılı sistemlerden almanızı tavsiye etmem.
Teskler 2017 de bir kampanya vardı Sony bdv 4100 u o zaman 750 ye almıştım yani almış olduk hoperler yeri değiştrdim bir sıkıntı yok ama Inter.indirdidigim 5.1 destekli filmlerde Center den konuşma sesi az geliyor Center in sesini de açtık ama yetersiz cihazın center çıkışı 250watt 6 ohm hop.bu centein yanına bir hoparlör daha eklersek sıkıntı olurmu

Umut Barış Çevrimdışı
23 Kas 2017
20,622
Teskler 2017 de bir kampanya vardı Sony bdv 4100 u o zaman 750 ye almıştım yani almış olduk hoperler yeri değiştrdim bir sıkıntı yok ama Inter.indirdidigim 5.1 destekli filmlerde Center den konuşma sesi az geliyor Center in sesini de açtık ama yetersiz cihazın center çıkışı 250watt 6 ohm hop.bu centein yanına bir hoparlör daha eklersek sıkıntı olurmu

Olur, cihazın çıkışına yüklenir ve yakarsınız yüksek ihtimal.
Aynı empendas (ohm) değerine sahip daha yüksek güçlü bir hoparlör takmayı deneyebilirsiniz ama o da cihazın çıkışına yüklenecektir yine.
Sizin sistemdeki hoparlörlerden orta frekanslar (midrange) zayıf çıkıyor demek ki.

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt