Hangi Makine Tercih Edilmeli

sanko86 Çevrimdışı

sanko86 

Süper Üye
28 Ocak 2020
1,377
37
Kurutma kapasitesi ve arçelik ürünlerinin kurutma ve yıkama konusundaki başarısına göre ben grundig seçerdim.Bende arçelik ısı pompalı olmayan kurutma var ve memnunum.

T Çevrimdışı

Towarscke 

Aktif Üye
20 Kas 2018
296
33
Kurutma kapasitesi ve arçelik ürünlerinin kurutma ve yıkama konusundaki başarısına göre ben grundig seçerdim.Bende arçelik ısı pompalı olmayan kurutma var ve memnunum.
Son zamanlarda arçelik üretim hattında problem varmış ürünler kusurlu çıkıyormuş yaptığım araştırmalara göre arçelik galveniz vestel çelik tamburmuş.

Bu sayfa üzerinde bir kullanıcı 3 kere değişim yaptırdığını ve sorunlu çıktığını belirtmiş.

sanko86 Çevrimdışı

sanko86 

Süper Üye
28 Ocak 2020
1,377
37
Son zamanlarda arçelik üretim hattında problem varmış ürünler kusurlu çıkıyormuş yaptığım araştırmalara göre arçelik galveniz vestel çelik tamburmuş.

Bu sayfa üzerinde bir kullanıcı 3 kere değişim yaptırdığını ve sorunlu çıktığını belirtmiş.

Bahsi geçen makine gd92 modeli ayrıca beyaz eşya her zaman şans işidir.Birinde olan problem diğerlerinde hiç olmayabiliyor.Kronik olan modeller hariç elbette.Gd92 modeli kronik sorunlu olabilir.Bu diğer modellerde böyle olur demek değil. Ben arçelikten memnunum fakat tercih sizin araştırın elbette.

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt