Hangi kremi önerirsiniz?

D Çevrimdışı

Dobarlan 

Yeni Üye
31 Eki 2020
29
Merhaba
Ellerim sabunlardan ve soğuktan çok çabuk etkileniyor hemen kuruyor ve çatlıyor hatta kızarıyor. Ufak bir araştırma sonucunda hassas ciltlere uygun birkaç el kremi buldum ama hangisini almak istediğime karar veremedim.

Siz hangi kremi tavsiye edersiniz?

Bioder Aquasoft Nemlendirici El Kremi
Celenes Cloudberry Yoğun El Bakım Kremi
Sante Aşırı Hassas Ciltler İçin El ve Tırnak Bakım Kremi
Neutrogena Yoğun Bakım Kremi

F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634
Neutrogena güzel krem en azinda. Bende faydalı.
O kadar arko, nivea kullandım onun kadar etkili olmadı, hele yoğunlaştırılmış formülü varya, bı ara kışın catlamisti bı iki güne geçirdi. Normal kutuda alabilirsin.

ofis76 Çevrimdışı

ofis76 

Aktif Üye
20 Ağu 2018
300
47

Aspirin ezip vazelinle karıştırıyoruz. Bu kremlerin içerikleride vazelin gibi. Bir kış kullanabiliyorsunuz seneye etkisini kaybediyor 6 ay ömrü var genelde. Aynı dert bende de var havalar soğuyunca başlıyor bahar, bahar sonu anca geçiyor. Yasaklardan dolayı evde olduğum için bu sene çok olmadı.

smili72 Çevrimdışı

smili72 

Süper Üye
6 Mar 2018
1,532
52

Aspirin ezip vazelinle karıştırıyoruz. Bu kremlerin içerikleride vazelin gibi. Bir kış kullanabiliyorsunuz seneye etkisini kaybediyor 6 ay ömrü var genelde. Aynı dert bende de var havalar soğuyunca başlıyor bahar, bahar sonu anca geçiyor. Yasaklardan dolayı evde olduğum için bu sene çok olmadı.
6 ay ömürleri varsa son kullanma tarihleri neden 2 yıl?

ofis76 Çevrimdışı

ofis76 

Aktif Üye
20 Ağu 2018
300
47
6 ay ömürleri varsa son kullanma tarihleri neden 2 yıl?
Ürüne göre değişir, marka vermedim (Norveç markası 12 aymış) genelleme yaptım, kozmetik sonuçta 3 ay olanı bile var. İlk aldığınızda fayda görüp seneye rahatsızlık tekrar ettiğinde kullandığınızda fayda görme olasılığı değişiyor sürekli yeni ürün alma mecburiyeti var, he sağlık için tabiki değiştirmeli dersiniz ben orada değilim ürünler pahalı ve adamlar her şeyde olduğu gibi bunda seriye bağlamış. Tıbbi bir krem 2 yıl kullanılabilirken kozmetiğin ne derdi var.

sanko86 Çevrimdışı

sanko86 

Süper Üye
28 Ocak 2020
1,377
37
Coresatin markasının barrier kremleri var.Onları denemenizi öneririm.

E Çevrimdışı

e.nar

Süper Üye
1 Haz 2018
514
Neutrogena parfümsüz kremden çok memnunum. Güzel nemlendiriyor aradığım kremi buldum diyebilirim. Herkeste aynı etkiyi gösterir mi bilmiyorum. Şu içeriğinde lanolin olan medikal tarzdaki kremleri kullanamadım. Alerjik bünyeye sahibim, ciddi anlamda kızarıklık ve egzama yaptı.

D Çevrimdışı

Dobarlan 

Yeni Üye
31 Eki 2020
29
Neutrogena parfümsüz kremden çok memnunum. Güzel nemlendiriyor aradığım kremi buldum diyebilirim. Herkeste aynı etkiyi gösterir mi bilmiyorum. Şu içeriğinde lanolin olan medikal tarzdaki kremleri kullanamadım. Alerjik bünyeye sahibim, ciddi anlamda kızarıklık ve egzama yaptı.
Kullandığınız kremin ismi nedir?

Z Çevrimdışı

Zlmtn

Yeni Üye
29 Ocak 2021
10
47
Neutrogena güzel krem en azinda. Bende faydalı.
O kadar arko, nivea kullandım onun kadar etkili olmadı, hele yoğunlaştırılmış formülü varya, bı ara kışın catlamisti bı iki güne geçirdi. Normal kutuda alabilirsin.
Neutrogenayı ben de öneririm,ayrıca yalnızca eczanelerde satılan "Excipial" var ki,tek geçerim

1612728184982-2116226580.jpg

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt