Hangi android boxu almalıyım

C Çevrimdışı

captan600

Yeni Üye
25 Ağu 2019
3
26
Merhaba başka bir başlıkta netflix vb uygulamaları güncellesem gelir mi diye sormuştum olumsuz cevap aldım ve tv boxu önerdiler ama fazla bilgim yok sadece hdmi girişini bağlasak yeterli mi android boxta wifi var mı çünkü benim tvde wifi için ayrıca bi usb takmak gerekiyor orta yollu bir cihaz önerirseniz sevinirim

BF9467E9-54CA-4222-B63E-E6989C73BAD6.jpg
19EF4116-0466-4155-BAF7-231934028D5A.jpg

teknolojix Çevrimdışı

teknolojix 

Aktif Üye
31 Eki 2017
268
açıkcası bende arayıştayım

1. THE AMAZON FIRE TV STICK
2. Amazon Fire TV Streaming Media Player
Best Android TV Boxes For Netflix
3. SkyStream TWO Streaming Media Player
Best Android TV Boxes For Gaming
4. NVIDIA SHIELD TV
Best Android TV Boxes For Streaming
5. MINIX NEO U1
6. MATRICOM G-BOX Q3
7. ZIDOO H6 PRO
8. RVEAL MEDIA TV TUNER
9. THE EZ-STREAM T18
10. Q-BOX 4K ANDROID TV
11. ROKU ULTRA 2017
12. THE T95Z PLUS
13. YOKA KB2 PRO TV
14. DOLAMEE D5 ANDROID TV
15. XIAOMI MI ANDROID BOX
:alala

:alala :deli

P Çevrimdışı

patronas

Yeni Üye
9 May 2018
47
36
C captan600 ve teknolojix teknolojix öncelikşe android box ı platformları (netflix, blu tv vb.) kullanacaksanız aslında seçenekler daralıyor ve ön plana mi box s çıkıyor. Zira bu platformların lisanslandırmasından kaynaklı olarak çin menşeili mi box harici markalar netflixi falan 540p ya da daha düşük gösteriyor. Bazı çin markalarının netflix ve youtube çözünürlükleri full hd ve 4k destekleyebiliyor ama onu iyi araştırmak gerekli. Bir ara arkadaş koymuştu o tarz bir listeyi ( gerçi eskide kaldı o liste, yeni modeller falan çıktı). Eğer platformlarla işinizi olmayacaksa çin menşeili cihazlarda ethernet olsun (iptv için iyi olur), işlemci modeli için s905x2 f/p olarak gayet iyi. Ram ve depolama kısmı ise bana biraz kandırmaca geliyor. 2gb ram gayet yeterli. Android boxta oyun gibi şeyler düşünüyorsanız pek memnun kalacağınızı sanmam. Bence asıl önemli olan işlemci tipi ve arayüz kullanımı. Ne amaçla kullanacağınızı iyi belirlerseniz daha iyi karar verirsiniz.

H Çevrimiçi

hasan35 

Aktif Üye
28 Ağu 2017
157
merhaba xiomi mi box almayı düşünüyorum ama optik çıkış yok neftlix abonelim var tvye hmdi ile bağlanıyor tv nin optik çıkısını 5.1 ses sitemine bağlasam filmlerden 5.1 ses alırmıyım

P Çevrimdışı

patronas

Yeni Üye
9 May 2018
47
36
merhaba xiomi mi box almayı düşünüyorum ama optik çıkış yok neftlix abonelim var tvye hmdi ile bağlanıyor tv nin optik çıkısını 5.1 ses sitemine bağlasam filmlerden 5.1 ses alırmıyım
Mantıken almanız gerekir. Tv
box dan hdmi ile tv ye bağlandığınızda ses ve görüntüyü zaten tv ye taşımış olursunuz. Böylelikle artık tvden de ses alabilmeniz gerekir.

systemcar Çevrimdışı

systemcar

Aktif Üye
28 Ağu 2019
84
43
Mi box s de optik çıkışı var, sadece araya minik bir aparat alman lazım, 10 tl fiyatı var. Ama optik çıkıştan da ses sistemine giriş yapsan malesef 5.1 ses alamıyorsun. İlla ki hdmı olması lazım. En azından benim sistemde öyle oldu. Z5500 kullanıyordum, optik den giriş yaptım ama netflix 5.1 olmadı, sonra Sony avr aldım, o zaman netflix 5.1 oldu. Bahsettiğim parça basit bir parça, alıp deneyin derim.

F Çevrimdışı

Fet1735

Süper Üye
25 Ağu 2018
725
Hiremco Nitro 4S cihazı iki gündür kullanıyorum. Bu fiyata alınabilir bir ürün. Şimdilik tesbit ettiğim 3 sorunu var ikisini çözdüm. 1 - Netflix içinden kaldırdım yeni apk ile 540p çözünürlük aldım. 40 inc tv'de görüntü tatmin edici. 2 - Cihaz kafasına göre yarı yarıya Çince oluyor. Onuda çözdüm sorun kalmadı. 3 - Hediye Open iptv kısmı çalışmıyor bunuda yarın merkezi arayarak çözeceğiz.

M Çevrimdışı

mateseko

Aktif Üye
4 Nis 2018
67
42
Merhaba TV box almak istiyorum pek anladığım bir konu değil bu ürünü gördüm yeni işlemcili tr de 600 TL yurtdışından alsam daha iyi gümrük vergisi çıksa 300 350tl ye geliyor bu ürünü tavsiye edersiniz yana tavsiye ettiğiniz bir ürün var mı
[TRY225.73 36% OFF]X96 Hava Amlogic S905X3 4 GB RAM 64GB ROM 2.4G 5G WIFI bluetooth 4.1 Android 9.0 4 K 8 K TV Kutu Ev Ses & Görüntü Sistemleri from Elektronik on banggood.com

C Çevrimdışı

ckoca48 

Aktif Üye
24 Ara 2017
260
Merhaba TV box almak istiyorum pek anladığım bir konu değil bu ürünü gördüm yeni işlemcili tr de 600 TL yurtdışından alsam daha iyi gümrük vergisi çıksa 300 350tl ye geliyor bu ürünü tavsiye edersiniz yana tavsiye ettiğiniz bir ürün var mı
[TRY225.73 36% OFF]X96 Hava Amlogic S905X3 4 GB RAM 64GB ROM 2.4G 5G WIFI bluetooth 4.1 Android 9.0 4 K 8 K TV Kutu Ev Ses & Görüntü Sistemleri from Elektronik on banggood.com
ürün güzelmiş mi box s de cok populer

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt