HakoPro 4/64 Lisanlı TL Kampanya Bitti 3K Civarı Oldu

slowfood Çevrimdışı

slowfood 

Moderatör
23 May 2022
7,881
Yardımcı olduğunuz için Teşekkür ederim. Ürünüm geldi 4/64 olarak.

Şimdi bir cihaz da arkadaşıma alacağız fakat 1999 TL gözüküyor hakopro 4/64 techstorm da Bu son aldığım cihaz da Nays kampanyası 180 TL gözüküyordu 50 TL geri ödeme geldi. Şuan ki Nays indirimi ne kadar techstorm dan alsam ?
Onu @TC Yıldırım üstada bir danışalım. Söz konusu servisi aktif olarak kendisi takip ediyordu. Bu arada hayırlı olsun, güle güle kullanın.

A Çevrimdışı

AYHANKURT7761

Yeni Üye
6 Nis 2023
10
41
Yardımcı olduğunuz için Teşekkür ederim. Ürünüm geldi 4/64 olarak.

Şimdi bir cihaz da arkadaşıma alacağız fakat 1999 TL gözüküyor hakopro 4/64 techstorm da Bu son aldığım cihaz da Nays kampanyası 180 TL gözüküyordu 50 TL geri ödeme geldi. Şuan ki Nays indirimi ne kadar techstorm dan alsam ?
Bu indirim şuan da geçerli mi ? 1799 a gelmiş olur mu cihaz ..
32699E7C-2E5B-4640-99DA-2730265679B6.jpg

Onu @TC Yıldırım üstada bir danışalım. Söz konusu servisi aktif olarak kendisi takip ediyordu. Bu arada hayırlı olsun, güle güle kullanın. Teşekkür ederim çok sağolun ..

T Çevrimdışı

TC Yıldırım

Kayıtsız / Doğrulanmamış
Cevap dönerlerse 4/64 için sipariş geçeceğiz tecstorm dan savaş kaymak adına .. son güncelleme pazartesi yazıyor o ekran da ama ben öle faydalanamadım 50 lira gelmiş oldu Nays dan..
Aylık en fazla 250 TL kazanabilirsiniz kota var
200TL Nays para geldi diyelim sonraki alışveriş'den
200 bile kazansan 50 TL yatar kalanı yanar sonraki ay yine 250 TL olarak güncellenir limit.

A Çevrimdışı

AYHANKURT7761

Yeni Üye
6 Nis 2023
10
41
Aylık en fazla 250 TL kazanabilirsiniz kota var
200TL Nays para geldi diyelim sonraki alışveriş'den
200 bile kazansan 50 TL yatar kalanı yanar sonraki ay yine 250 TL olarak güncellenir limit.
Teşekkür ederim. Arkadaşım kendine alacak kendi hesabı ile Nays da ki indirimi sorunca sizlere danışayım dedim. Hayırlı günler Hayırlı işler

E Çevrimdışı

erdeka84

Yeni Üye
27 Mar 2023
11
40
Son zamanlarda hakopro da ses gelmeme sorunu yaşıyorum zaman zaman. Görüntü de sıkıntı yok ama ses gelmiyor bazen. HDMI kablosundandir dedim yenisini aldım ama arad yine oluyor, var mı bir çözümü

T Çevrimdışı

TC Yıldırım

Kayıtsız / Doğrulanmamış
Son zamanlarda hakopro da ses gelmeme sorunu yaşıyorum zaman zaman. Görüntü de sıkıntı yok ama ses gelmiyor bazen. HDMI kablosundandir dedim yenisini aldım ama arad yine oluyor, var mı bir çözümü
Disney dışı ses sorunu olmuyor oda uygulama kaynaklı sorun TV'niz eski ise yapar.
TV ses ayarları Box ses ayarlarnı kontrol edin
Harici yüklediğiniz uygulama varsa kaldırıp deneyin.
Ses sorunu yok cihazda 6 ay kadar kullandım hiç sorun olmadı. TV kaynaklı sıkıntı olabilir farklı TV de test edin.

The_SreT Çevrimiçi

The_SreT 

TFC Team
18 Kas 2017
4,137
Fiyat uçmuş iyice, uygun fiyata alanlar şanslı cidden. Gerçekten çok stabil ve seri bir cihaz, Y4 işlemcili cihazların en iyisi diyebiliriz Hako Pro 4/64 için. Çoğu 2/8 - 2/16 X4 cihazdan bile öndedir benim gözümde.

Son düzenleme:
E Çevrimdışı

erdeka84

Yeni Üye
27 Mar 2023
11
40
Disney dışı ses sorunu olmuyor oda uygulama kaynaklı sorun TV'niz eski ise yapar.
TV ses ayarları Box ses ayarlarnı kontrol edin
Harici yüklediğiniz uygulama varsa kaldırıp deneyin.
Ses sorunu yok cihazda 6 ay kadar kullandım hiç sorun olmadı. TV kaynaklı sıkıntı olabilir farklı TV de test edin.
Yaptığı zaman Disney, Netflix, Amazon prime hepsinde yapıyor. Oda ara sıra her zaman olmuyor. Komple baştan başlatınca düzeliyor.

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt