Hakkaten #BiGit2020

B Çevrimdışı

Bratan 

Süper Üye
8 Kas 2018
907
43
gelen gideni aratir diye bir söz var. atasözleri uydurma degildir deneyimlerden ve yasanmisliklardan yola cikarak zamaninda büyüklerimiz söylemis. 2019 icinde ayni seyi söylüyorlardi 2020 daha beter oldu benden uyarmasi :polis

akrep2018 Çevrimdışı

akrep2018 

Süper Üye
16 Eyl 2018
1,242
62
Valla gitmesin,giderse ben 62 yaşına gireceğim,ondan sonra gelende 63 ,bu hiç iyi değil :kiskis
Virüs bence daha iyi :haha1

Sn.@teraspy tövbe deyin virüs konusunda.Espri yaptığınızı biliyorum.Ben yaşlanmaya razıyım,sağlık daha önemli.Sağlık olmadıktan sonra hiç bir şeyin tadı,tuzu,kıymeti yok.Her şeyin başı sağlık,bunu daha öncede söylüyordum,coronaya yakalanıp,zor atlatan biri olarak şimdi daha ciddi olarak söylüyorum.. :ok :bye

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,320
64
Sn.@teraspy tövbe deyin virüs konusunda.Espri yaptığınızı biliyorum.Ben yaşlanmaya razıyım,sağlık daha önemli.Sağlık olmadıktan sonra hiç bir şeyin tadı,tuzu,kıymeti yok.Her şeyin başı sağlık,bunu daha öncede söylüyordum,coronaya yakalanıp,zor atlatan biri olarak şimdi daha ciddi olarak söylüyorum.. :ok :bye
Aha,bende Bucaya gelip tanışmak istiyordum ama artık bidaha da gelmem Bucaya :kiskis ,elbette espri sevgili akrep,büyük baldız ve kocasının yakalandığını öğrendik ,gerçi onların durumları iyi görünüyor,üstelik baldız 66 kocası 67 yaşında ,bu gün telefon ettim ,sesleri epey iyi geliyordu ama bana ne dedi biliyormusun telefonda :) "alocum,yıllar dursa bari" dedi :) neden dedim ,"oğlanı evlendirip torun sevmek istiyoruz artık" dedi.Tabii yine baş konu "işsizlik" maalesef.
Kanuni Sultan Süleyman: “Halk içinde mu'teber bir nesne yok devlet gibi, olmaya devlet cihânda bir nefes sihhat gibi”
Geliyorum Balıkesire ona göre :hihi
Her kes yaşlanıyor. Ömürden gidiyor. :)
Sen zaten 65 gireceksin,ona göre haaaa :kiskis

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt