GX6605S wifi siz internet

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,260
64
onu denemeden anlayabilirmiyiz ?, fiyat 30 civari baktım üstüne 15 tl daha ekler wifi alırım ozaman usta :sirit
Yok anlayamazsın ,çünkü bazı yazılımlarda "usb net" yazsa bile ,taktığında çalışmıyor ,bende 2 adet var farklı çipli,öyle yazdığında ikisini de tanımıyor cihaz, ama piko ,qmax,vision, bunlarda tanıyor ,ben öyle kullanıyorum zaten evde :ok

IMG_20200814_163006.jpg

K Çevrimdışı

kabus22

Kayıtsız / Doğrulanmamış
Yok anlayamazsın ,çünkü bazı yazılımlarda "usb net" yazsa bile ,taktığında çalışmıyor ,bende 2 adet var farklı çipli,öyle yazdığında ikisini de tanımıyor cihaz, ama piko ,qmax,vision, bunlarda tanıyor ,ben öyle kullanıyorum zaten evde :ok

IMG_20200814_163006.jpg
usta ozaman dediğin gibi yazılım desteği şart :ok

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,260
64
Nasılsa rsr232 var elinde,dene bir çok yazılımı ,sanırım nextte olmuyor,sadece 7601 desteğ var nextin nedense :rant1

K Çevrimdışı

kabus22

Kayıtsız / Doğrulanmamış
Nasılsa rsr232 var elinde,dene bir çok yazılımı ,sanırım nextte olmuyor,sadece 7601 desteğ var nextin nedense :rant1
usta yakında yedek bir uydu gelecek o zaman birçok yazılım denemesi yapıcam, evdekiler biraz söyleniyorlar devamlı kurcalıyorsun diye :sirit herşey için teşekkürler kralsın:ok

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,260
64
usta yakında yedek bir uydu gelecek o zaman birçok yazılım denemesi yapıcam, evdekiler biraz söyleniyorlar devamlı kurcalıyorsun diye :sirit herşey için teşekkürler kralsın:ok
Rica ederim sevgili ramazan,bildiklerimi yazıyorum ,hepimiz kralız :ok
Senin oralarda bit pazarı oluyorsa gez bari oraları ,piko falan buursan al ucuza :ok

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri