GX6605 3.5mb+4mb boot değişimi videosu

M Çevrimdışı
18 Kas 2020
727
43
hallederim kolay ama bu tarz bilgiler yabancılar ve bu tarz yazılımları yapan kişiler tarafından görülürse
programlara engelleme gelebilir çünkü ben program kullanmıyorum programların manuel halini kullanıyorum nereye girip nerden dosya alıp parçalayıp vs hepsi manuel foruma özel bir yer açılsa çalışmaları belirli kişiler eşliğinde yapılsa benim görüşüm daha iyi olacaktır çünkü ben bazen çekiniyorum daha önce firmalardan dilim çok yandı

R Çevrimdışı

rikit

Aktif Üye
17 Şub 2020
136
43
sizin yaptığınız işlem nedir boot değiştirdinizmi bu 2 yazılımın ana tabanları aynı değil tamamen farklı
benim uyguladigim yöntemler:
boot ve panel dosyalari degistirdim sonuc bootda kaldi
keymap ve tuneri ekledim cihaz calisti fakat panelde sadece kirmizi isik var
4mb test yazilimi diye bir yazilim eklemistim onda panel calisiyor ve oradaki boot, panel ve data dosyasini ayni dönüsüm olacak olan yazilimin seviyesine getirip yazilima kopyaladim ve sonuc bootda kaldi

M Çevrimdışı
18 Kas 2020
727
43
evet diğerindede var sen istediğin kadar değiştir vs o cihaz açılmaz checksum orginal değerleri headere göstermek zorundasın
amelyata girdik bakalım

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,320
64
hallederim kolay ama bu tarz bilgiler yabancılar ve bu tarz yazılımları yapan kişiler tarafından görülürse
programlara engelleme gelebilir çünkü ben program kullanmıyorum programların manuel halini kullanıyorum nereye girip nerden dosya alıp parçalayıp vs hepsi manuel foruma özel bir yer açılsa çalışmaları belirli kişiler eşliğinde yapılsa benim görüşüm daha iyi olacaktır çünkü ben bazen çekiniyorum daha önce firmalardan dilim çok yandı
Bu forumda sıkıntı olmaz,zaten sungate ile çalışıyormuşun ,açık olursa herkes faydalanır ,gizli konuda olay farklı olur ,paralı iş yapıyorlar diye suçlama yapılır ,bizde gizli saklı yok sevgili memoli ,yapmak istemezsen de "bilmiyorum" dersin olur biter,kimse de üstelemez "yap" diye :ok

M Çevrimdışı
18 Kas 2020
727
43
benim uyguladigim yöntemler:
boot ve panel dosyalari degistirdim sonuc bootda kaldi
keymap ve tuneri ekledim cihaz calisti fakat panelde sadece kirmizi isik var
4mb test yazilimi diye bir yazilim eklemistim onda panel calisiyor ve oradaki boot, panel ve data dosyasini ayni dönüsüm olacak olan yazilimin seviyesine getirip yazilima kopyaladim ve sonuc bootda kaldi
test et bakalım

M Çevrimdışı
18 Kas 2020
727
43
sendeki cihaz ile bendeki aynı yazılımdaki işlemci modeli farklı
bendeki cihazınbootu 128kb hersman 3200 botu 64kb hersman botunu kaldırıp 128 kb ekleyip
headerden tum yolları değiştirdim cihaz sorunsuz çalışıyor sendeki yazılımda bendede çalışmadı demekki aynı işlemcili cihazlarımız
ben detaylı resimli boot değişimini gösterecem sizler yaparsınız ben zaman bulamadığım içinsorun yaşamaktayım yetişemiyorum

M Çevrimdışı
18 Kas 2020
727
43
oldu usta cok tesekkürler, yöntemlerini resimli olarak bekliyoruz

Adsiz8168613c869deff6.png

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt