Güzel insanlarla tanışma anım

E Çevrimdışı

Exodia

Aktif Üye
24 Eki 2019
79
24
Herkese iyi geceler sevgili Tavsiye formu

Adem Helvacı abeyimiz ve ilteriş bey ile tanışma hikayemi anlatmak istiyorum. Konuyu nereye açacağımı bilemedim, aslında bir tanışma anı olduğu için burayı uygun gördüm. Sizlere bu gün başımdan geçen olayları, yaşadıklarımı ve izlenimlerimi yazmak istiyorum.

Adem abiyi 2-3 aydır takip ediyorum, kendisini YouTube aracılığıyla keşfettim, videolarını izlemeye başladım ve bu aracılıkla tavsiye formunu buldum. Buradaki incelemelerini, yorumlarını takip etmeye başladım. Daha sonra da Pixel Teknoloji(Adem helvacı) teknik servisinin Muğla/Fethiye de olduğunu öğrenince bir anda ağzım kulaklarıma vardı çünkü kendi evim de 1.5saatlik mesafedeydi, sorularımı yüz yüze konuşmak, tanışma fırsatına sahip olabilirdim. Lg televizyonumda da ışık parlaması problemi olduğu için hiç düşünmeden tv yi kutusuna koyup, bagaja atıp, Fethiye yolunu tuttum. İlk başlarda biraz gergindim, belki de onca işin gücün arasında pek de muhabbet edemeyiz diye düşündüm, adem abiyi de sıkmaktan kortum :)).

Neyse gelelim pixel Teknolojiye adımımı attıktan sonra yaşadıklarıma.
İçeriye girince inanılmaz bir sıcaklıkla karşıladı adem ve ilteriş bey beni. O kadar profesyonel ve kaliteli bir ortam var ki... Adem abeyimiz youtube kanalında da çok konuşkan, sıcak bir tavrı var fakat gerçeği bunun çok çok daha üstü. 1-1.5saat civarı yanında kaldım ve hayatım boyunca, teknik servislerin kapısında yatsam, para teklif etsem dahi bana vermeyeceklerinden çok daha fazla şey öğrendim. Adem abinin her parçayı bana tek tek tanıtması, anlatması. Her konuda kendini ciddi manada geliştirmiş olması beni inanılmaz şaşırttı. Tv ve teknoloji konusunda bakış açımı değiştirdi.Gerçekten çok donanımlı bir insan. Sadece tv konusunda değil hayata dair her şeyi bir kafeye oturup uzun uzun konuşabilirsiniz, tam dost olmak isteyeceğiniz insanlardan.

Arabadan yeni indim, tv mi kurdum ve gecenin 03.30 unda bu satırları içimden gelen en samimi duygularla yazıyorum. Okulum gereği uzak bir bölgede yaşıyorum. Tv için o kadar fazla esnaf gezdim, teknik servis dolaştım samimi söylüyorum kendi memleketinin insanı bir başka oluyor. Sadece tv nin parlama sorununu çözmekle kalmadı, onun haricindeki de tüm çözülebilir problerini çözdü (ölü pikseli çözemedik malesef onu da çözse zaten yeni yüzyılın teslası olacak adam :))

Benim için çok güzel ve farklı bir deneyim oldu. Hem televizyonum tamir edildi hem de hayatımda öğrenemeyeceğim pek çok şey öğrendim. Yakın çevrede oturanlar mesafeye bakmasın gitsin televizyonunu adem abiye emanet etsin, en ufak bir problem yaşarsa da bu konunun altına gelip bana istediği küfürü edebilir helal olsun :)) neyse efendim adem abimin emeğine, arkadaşlığına karşılık ben de içimden geldiğince buraya bir şeyler yazmak istedim. Umarım daha hala Adem abiyle tanışmamış olanlar varsa onların da kafasında birşeyler canlanmasına yardımcı olmuşumdur. Herkese iyi geceler iyi forumlar.

(tek üzüldüğüm nokta vedalaşırken bir selfie almayı unutmuşum :( inşallah başka bir zaman telafi ederiz)

A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
O değil de, Sağlam çıkartmayı başardığım polarizer tutucu kulesini nasıl kırdın onu anlayamadım :kop

Şaka bir yana, bu gün ikinci kere çok duygulandım, İlteriş ile birlikte okuduk şu an (Yeni fırsat bulduk kusura bakma lütfen) inan çok kıymetli cümleler bunlar bizim için.

Zaten bu şirketin kuruluş amacı bu idi, Kurmadan evvel de forumda herkesin görüşünü almıştık. Bu vesile ile Şirketin sahibi olan Sevgili İlteriş'e ben de gönülden teşekkür ediyorum.

Ben bu işletmenin fahri sahibiyim o da İlteriş ile aramızda olan bağa istinaden.

@Sota Ahmet sağ olsun forum aslında onun ama benim.
@Pixel Teknoloji sağ olsun şirket aslında onun ama benim.

Valla güzel dünya heeeee :kiskis

Aramızdaki güvene istinaden tüm yetki ve selehayeti bana verseler de, kimsenin malının üstüne çökmüş gibi olmak istemem

Pixel Teknoloji Çevrimdışı

Pixel Teknoloji

Aktif Üye
1 Eki 2018
369
Şeref verdin kardeşim benim. Böyle güzel düşüncelerle seni uğurlamış olmak çok mutlu etti bizi. Her zaman çayımız sıcak, bekliyoruz tekrar. ??

Kim demiş selfie çekmedik diye ??

20191205_164842.jpg

Pixel Teknoloji

Aktif Üye
1 Eki 2018
369
O değil de, Sağlam çıkartmayı başardığım polarizer tutucu kulesini nasıl kırdın onu anlayamadım :kop

Şaka bir yana, bu gün ikinci kere çok duygulandım, İlteriş ile birlikte okuduk şu an (Yeni fırsat bulduk kusura bakma lütfen) inan çok kıymetli cümleler bunlar bizim için.

Zaten bu şirketin kuruluş amacı bu idi, Kurmadan evvel de forumda herkesin görüşünü almıştık. Bu vesile ile Şirketin sahibi olan Sevgili İlteriş'e ben de gönülden teşekkür ediyorum.

Ben bu işletmenin fahri sahibiyim o da İlteriş ile aramızda olan bağa istinaden.

@Sota Ahmet sağ olsun forum aslında onun ama benim.
@Pixel Teknoloji sağ olsun şirket aslında onun ama benim.

Valla güzel dünya heeeee :kiskis

Aramızdaki güvene istinaden tüm yetki ve selehayeti bana verseler de, kimsenin malının üstüne çökmüş gibi olmak istemem

Çünkü sen adamsın ??
Asıl ben sana teşekkür ediyorum, böyle güzel bir fikrin, dolayısıyla insanımıza faydalı olabilmenin fitilini birlikte ateşledik. Sen olmadan zaten buna kalkışmak çok zor olurdu. Sen varsın diye Pixel Teknoloji var. Hep var ol abim benim ❤️

E Çevrimdışı

Exodia

Aktif Üye
24 Eki 2019
79
24
Kusura bakmayın abi vallahi öyle bir sıcak aile ortamı kurmuşsunuz ki, hepiniz pixel Teknolojinin hem sahibi hem de emektarısınız o yüzden karıştırdım isimleri. Umarım misyonunuzu çok çok daha ileriye taşırsınız, bu güzellikten sadece ben ve youtube/forum değil herkes faydalanır. Tekrardan herşey için çok teşekkür ederim sürçü lisan ettiysem affola

A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
Kusura bakmayın abi vallahi öyle bir sıcak aile ortamı kurmuşsunuz ki, hepiniz pixel Teknolojinin hem sahibi hem de emektarısınız o yüzden karıştırdım isimleri. Umarım misyonunuzu çok çok daha ileriye taşırsınız, bu güzellikten sadece ben ve youtube/forum değil herkes faydalanır. Tekrardan herşey için çok teşekkür ederim sürçü lisan ettiysem affola
Olur mu abim hiç affedilecek bir durum yok ortada. Güzel kalbi olan herkese açık kapımız, Hata hepimize mahsus ki ortada bir hata yok ?

A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
Adem Helvacı çoban üyeler koyun diyen akıl vicdan yoksunu gafile gelsin bu konu... İsim verip muhatap almak istemiyorum, yoksa forum kurallarına riayet edemeyebilirim... :sopa1

Değerli hocam;
Bu arkadaşın gözünde ben daha dün, aklına karpuz kabuğu sokulan Eşek de oldum, Yazı karakterinden az çok kişilik analizi yapabiliyor durumdayız, art niyetli yazmadığına emin olsam da, yazdığının veya söylediğinin nereye gideceğinin farkında değil sadece.

Canımızı sıkmadan çayımızı içelim biz. :cay

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,320
64
Bir tek bana yapıyorlar, yapacaklarını ...
Geçenlerde "ordamısınız ,çay içmeye geleceğim" dedim ademe, bana "abi ilteriş montaja gitti,gece gelir,bende bodrumdayım telefon çekmiyor,sesin gelmiyor " dedi iyimi :haha1

Pixel Teknoloji

Aktif Üye
1 Eki 2018
369
Bir tek bana yapıyorlar, yapacaklarını ...
Geçenlerde "ordamısınız ,çay içmeye geleceğim" dedim ademe, bana "abi ilteriş montaja gitti,gece gelir,bende bodrumdayım telefon çekmiyor,sesin gelmiyor " dedi iyimi :haha1

Uç gel, kaç gel, emeklisin zaten çık hemen gel :sirit
Emmi'm şaka yapıyor arkadaşlar, çıkıp geliyorum dedi de gelme mi dedik :haha1

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt