Güvenilir Domain Firması

T Çevrimdışı

Tabiiİlmühün 

Aktif Üye
24 Kas 2022
85
44
Pahalıda olsa Doruk net ilk tercihim olur. Kurumsal da onlarla çalışıyoruz. Birde Turhost var, daha ekonomik sorun yaşamadığım firma. Şanssızlık olabilir ama İsimtescil ile epey sorun yaşamıştık.

slowfood Çevrimdışı

slowfood 

Moderatör
23 May 2022
7,860
Pahalıda olsa Doruk net ilk tercihim olur. Kurumsal da onlarla çalışıyoruz. Birde Turhost var, daha ekonomik sorun yaşamadığım firma. Şanssızlık olabilir ama İsimtescil ile epey sorun yaşamıştık.
Turhost ile çalışıyorum, tavsiye edebilirim. Doruknet bir zamanlar lease line hatlarında ve kurumsal müşterilerine ciddi sorun yaşatmıştı. Sanırım problemi ortadan kaldırmışlar. Antalyamın güzide firmalarındandır kendileri. :)

Sota Çevrimdışı

Sota 

Root
6 Mar 2016
16,401
TR hosting firmalarından sivrisinek dahi almam :kiskis
Ha elle tutulur olanları önceki mesajinda yazmıştım.

1. keyif uygulamalar
2. pahalı hizmet
3. yaşanan kesintiler

slowfood Çevrimdışı

slowfood 

Moderatör
23 May 2022
7,860
TR hosting firmalarından sivrisinek dahi almam :kiskis
Ha elle tutulur olanları önceki mesajinda yazmıştım.

1. keyif uygulamalar
2. pahalı hizmet
3. yaşanan kesintiler
Zaten biz de sivrisinek boyutunda hizmetlerden bahsediyoruz Başkan. Öyle dedicated' lar, kiralık sunucular onların işi değil. :)

slowfood Çevrimdışı

slowfood 

Moderatör
23 May 2022
7,860
2 adet Cloud + Server kullanıyoruz.
Kur bu hızla giderse sonumuz karanlık :kiskis
Herkes çamura yatmaya başladı. Hepimizin sonu karanlık. Milli (Burası yanlış anlaşılmasın "Mil-li") tüp markası web sayfasından bar bar kampanya diye bağırıyor. Satın almaya gelince arayıp "Yok öyle kampanya mampanya" diye cevap veriyorlar. Web sitesinden neden kaldırmıyorsunuz diyorsun, daha güncellenmedi diye cevap veriyorlar. (Kampanya görseli 10 dk' da yayınlanabiliyor. ;) )

milangaz.jpg

Son düzenleme:
teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,320
64
Tabii ki "google domain" byalo.net bedava aldım googleden ,üstelik 10 yıl (yaşarmıyım bilmem 10 yıl) ,bekozap.com ise 7 veya 8 yıllık olarak "ihs" şimdilik ,ölmez sağ kalırsam onu da aktaracağım google'la, nasılsa bizi takip ediyor google ,web sitemi de takip eder, olur biter :)

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri