GSM İletişim Adlı Firma Çalışan Telefonumu Bozdu

akrep2018 Çevrimdışı

akrep2018 

Süper Üye
16 Eyl 2018
1,242
62
Sn.@wmbot cevap istediğin kişiyi etiketlersen,etiketlediğin kişi tarafından daha çabuk görünür ve daha çabuk cevap alırsın.:ok

W Çevrimdışı

wmbot

Yeni Üye
24 Mar 2022
23
34
Bir önceki mesajında bilgi istemişsin ama,ilgili kişiyi(Adem üstadı)etiketlemezsen mesajın ve sorun geç görülür ve geç cevap alırsın.Bu forumda sistem böyle işliyor. :ok
29 yaşındayım ve elim klavyeye dediği günden beri forumlardayim. Bir kişiye cevapla diyip alinti yapmak yeterlidir o kişi zaten bunun iletisini alır müsait olunca cevap yazmak istese yazar bir aciliyet olmadığı sürece neden birini ısrarla etiketleyim?

akrep2018 Çevrimdışı

akrep2018 

Süper Üye
16 Eyl 2018
1,242
62
29 yaşındayım ve elim klavyeye dediği günden beri forumlardayim. Bir kişiye cevapla diyip alinti yapmak yeterlidir o kişi zaten bunun iletisini alır müsait olunca cevap yazmak istese yazar bir aciliyet olmadığı sürece neden birini ısrarla etiketleyim?

Pardon.Ben sorunun acil olduğunu zannettim.

akrep2018 Çevrimdışı

akrep2018 

Süper Üye
16 Eyl 2018
1,242
62
Neyse ukalalık yapıyorsun sandım başta. Sağ ol yinede yardım etmeye çalıştığın için ??

Ben genellikle tüm konuları takip etmeye çalışırım.Konunu baştan beri takip ettğim için acildir ve bu forumda işler böyle yürüyor diye yardımcı olayım dedim.Ben de bir sürü foruma üyeyim,oralarda sistem farklı işliyor,burada farklı işliyor.Kimseye ukalalık yapmam,elimden geldiğince bilgim dahilinde yardımcı olmayı severim..İyi günler. :bye

Son düzenleme:
W Çevrimdışı

wmbot

Yeni Üye
24 Mar 2022
23
34
A Adem Helvacı abi ben bile rakamı karıştırıyorum artık kaç oldu bilmiyorum ama 6 veya 7.sefer telefon GSM iletişime tekrar gidecek ?

Telefon elime ulaştı yine kendini resetliyordu. Bana mağaza müdürüyüm bana son kez gönder olmazsa zararını ben vereceğim diyen kişi buyurun yine aynısı oldu çözüm sunun diyorum ben üstüme sorayım diyor?‍♂️(bu arada izin isteyerek ses kaydı yaptım ve zararımın giderilme sözü aldım birazda o yüzden içim rahat)

Hepsi böyle bir şey nasıl olur diyor, test edip gönderiyoruz sende nasıl açılmaz diye alttan laf çarpıyorlar ama neyse ki her kargoyu açarken baştan sona videolarım var ve kendimi kanıtlaya biliyorum. Bana şey demeye getiriyorlar telefonu ben sabote ediyorum manasına getirmeye çalışıyorlar. Şimdi de şeye başladılar "telefon geldiğinde böyleydi demi" diyorlar ısrarla.
Abi bu iş çözülmeyecek gibi ben askere gidip gelince beni kanalına konuk edersin artık elimde ki tüm konuşma, video ve yazışmaları ile ben güzel bir dosya hazırlayım içimi dökeyim.

A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
A Adem Helvacı abi ben bile rakamı karıştırıyorum artık kaç oldu bilmiyorum ama 6 veya 7.sefer telefon GSM iletişime tekrar gidecek ?

Telefon elime ulaştı yine kendini resetliyordu. Bana mağaza müdürüyüm bana son kez gönder olmazsa zararını ben vereceğim diyen kişi buyurun yine aynısı oldu çözüm sunun diyorum ben üstüme sorayım diyor?‍♂️(bu arada izin isteyerek ses kaydı yaptım ve zararımın giderilme sözü aldım birazda o yüzden içim rahat)

Hepsi böyle bir şey nasıl olur diyor, test edip gönderiyoruz sende nasıl açılmaz diye alttan laf çarpıyorlar ama neyse ki her kargoyu açarken baştan sona videolarım var ve kendimi kanıtlaya biliyorum. Bana şey demeye getiriyorlar telefonu ben sabote ediyorum manasına getirmeye çalışıyorlar. Şimdi de şeye başladılar "telefon geldiğinde böyleydi demi" diyorlar ısrarla.
Abi bu iş çözülmeyecek gibi ben askere gidip gelince beni kanalına konuk edersin artık elimde ki tüm konuşma, video ve yazışmaları ile ben güzel bir dosya hazırlayım içimi dökeyim.
Hak ettiler kardeşim, hallederiz.

akrep2018 akrep2018 hassasiyetinden ötürü teşekkürlerimi sunuyorum :ok

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt