Grundig Türkiye

B Çevrimdışı

bunakkaptan

Yeni Üye
21 Haz 2020
2
81
Adem bey merhaba. 15 Haziran 2020 tarihinde..'' n11 '' de satış yapan Grundig Türkiye mağazasından Grundig 65 GDU 7810B televizyon satın aldım . Parasını K. Kartı ile ödedim .Satış Grundig Türkiye mağazası tarafından ONAYLANDI ve... Kargoya hazırlanıyor EN GEÇ 18 Haziran 2020 tarihinde kargoya verilecek diye mail geldi. 16.06.2020 tarihinde tekrar mail attım ve kesinlikle 18.06.2020 tarihinde kargolanacak mı diye tekrar sordum ve '' Değerli Müşterimiz, Sipariş tarihi itibari ile iş yoğunluğuna göre en geç 3 iş günü içerisinde ürünlerimizin sevkiyatı yapılmaktadir. Bilginize.'' mesajı geldi. Fakat 18.06.2020 tarihinde Tv kargoya verilmedi ve 19.06.200 tarihinde aynı site de yani ''n11 '' de ki Grundig Türkiye mağazasında bu ürüne 300TL zam geldiğini gördüm ve Grundig Türkiye mağazasına 15.06.2020 tarihinde satın aldığım ve ONAYLADIĞINIZ TV yi neden kargolamadınız diye mesaj yolladım. Hiç bir cevap yazmadıkları gibi 20.06.2020 tarihinde aynı ürünün fiyatını bu sefer de ?? 5.399,00 TL ye yükselttiler. Televizyonumu satışını kendileri ONAYLADIKLARI halde kargolamıyorlar. sanırım satışı iptal etmemi ve televizyonu yeni fiyat üzerinden almamı bekliyorlar bu eğer doğru ise yapılan bu iş ticaret ahlâkına aykırı ve dürüst bir iş değildir. . Hangi mercilere baş vurabilirim . Teşekkürlerimle.
E.Özkan

S Çevrimdışı

Swift 

Aktif Üye
26 Eyl 2018
439
Grundig Türkiye= Arçelik A.Ş

Yani karşınızda çakal esnaf falan yok. Fiyat arttı diye çamur yapmıyorlar merak etmeyin. Sadece işler biraz ağır işliyor orada. Geçen ay Arçelik.com.trden dondurucu aldık. 48 saatte teslim reklamları vardı ama bir haftayı geçti. Dert etmedik.

Bence iptal etmeyin, fiyat iyiyse sabredin biraz.

E Çevrimdışı

erkan71

Yeni Üye
13 Haz 2020
16
29
bende hepsiburada üzerinden 7 mayısta 55 inc tv sipariş ettim 18 mayısta yetkili servise anca ulaştı. 11 haziranda da iptal ettiğim için ücret iadesini yaptılar. anlayacağınız arçelik online sipariş sürecinde çok yavaş ama ürün bir şekilde elinize ulaşır.

albanez Çevrimdışı

albanez 

Süper Üye
19 Mar 2018
3,217
Benimki de geçen yıl Grungid panelim Horoz ile 12.günde elime ulaşmıştı!
yaw abi İzmir den Antalya ya mesafe amma uzakmış demiştim:kiskis
Kargocular felaket yoğun şu sıralar bilesiniz

Ancak net den alım yapmak özellikle "TV" için bence en doğru seçim gibi,baktın sorun var
salla geriye gitsin,tabi satıcı firma da yan çizmezse!

T Çevrimdışı

TC Yıldırım

Kayıtsız / Doğrulanmamış
gelir bekle sen onlar iptal etmezse sıkıntı yok

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt