Grundig GWM 27101 D 7 kg 1000 -- SEG SCM 7101 yardım.

S Çevrimdışı

serkanadp

Yeni Üye
19 Tem 2021
9
44

A Adem Helvacı

Grundig GWM 27101 D 7 kg 1000 Devir Çamaşır Makinesi ---- 2.298-TL​

GRUNDIG GWM 9702 A+++ Enerji Sınıfı 7Kg 1000 Devir -- 2.199-TL​

GRUNDIG GWM 9802 A+++ Enerji Sınıfı 8kg 1000 --- 2.499-TL​

--- 1.766,96--TL​

sevgili ustalarım bu 2 cihaz arasında kaldım anladığım kadarıyla bir takım farklılıklar var ama sizler kadar hakim değilim bu konuda acil tavsiyeleriniz bekliyorum.En düşük bütçe ile anneme alacam lakin kalitede çok fark var ise 2.300-TL kadar çıkarım..
(Foruma yeni üyeyim diğer üstatları bilmediğim içim adem beyi etiketledim.)

Son düzenleme:
A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
Hiç arada kalacak bir şey yok güzel kardeşim

SEG makineye verip çöpe atacak paramız yok bizim

Vestel efendi önce çamaşır makinesi yapmayı öğrensin :ok

S Çevrimdışı

serkanadp

Yeni Üye
19 Tem 2021
9
44
Hiç arada kalacak bir şey yok güzel kardeşim

SEG makineye verip çöpe atacak paramız yok bizim

Vestel efendi önce çamaşır makinesi yapmayı öğrensin :ok
A Adem Helvacı
adem hocam sizin tavsiye edeceğiniz başka marka model varmı..7-8 kg bana yeter..
Hocam affınıza sığınarak 2 adet daha çamaşır makinesi ekledim grundıg markalardan tercihinizi iletebilirmisiniz.fiyat olara ben ilk 2 de kaldım..

Son düzenleme:
F Çevrimdışı

Fatih009

Kayıtsız / Doğrulanmamış
Bende geçenlerde bir göz gezdirdim çamaşır makinası fiyatlarına, en uygun fiyatlı ve mantıklı seçim Grundig olacaktır.

deathhand Çevrimdışı

deathhand

Yeni Üye
31 Ara 2019
44
40
SEG almayın. Zamanında a101 den aldım bu modeli.7KG yazıyor ama hiç 7kg gibi durmuyor. Kapak ağzı falan çok dar.

hareketliperde Çevrimdışı

hareketliperde 

Süper Üye
17 Ara 2019
459
35
SEG almayın. Zamanında a101 den aldım bu modeli.7KG yazıyor ama hiç 7kg gibi durmuyor. Kapak ağzı falan çok dar.
şimdi ki tüm makineler o şekilde. hatta vestel üretim kazanları arçelik üretimlere göre daha büyük bile kalıyor.. birde 5 - 6 kg ları görün. bir sepet bile almazlar :)

seg 7kg bende de var. oradan biliyorum

A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
şimdi ki tüm makineler o şekilde. hatta vestel üretim kazanları arçelik üretimlere göre daha büyük bile kalıyor.. birde 5 - 6 kg ları görün. bir sepet bile almazlar :)

Şu laftan anlamaz mühendizleri şu makinelerin canı sıkıldıkça evde gezip, azer bülbül gibi titremesini kesmedikleri sürece kimseye vestel mestel yok. :kiskis

deathhand Çevrimdışı

deathhand

Yeni Üye
31 Ara 2019
44
40

hocam samsung 7kg olanı var bende gayet güzel ağzı.Birde SEG modelin yıkama süreleri çok uzun. Zaten zaman göstergesi falan da yok. Birkaç kez gece açtık makineyi sabah hala yıkıyordu. 2-3 kez böyle yıkayarak zaten ucuza aldığımız meblayı elektrik ve suya vermiş olduk :)

S Çevrimdışı

serkanadp

Yeni Üye
19 Tem 2021
9
44
Şu laftan anlamaz mühendizleri şu makinelerin canı sıkıldıkça evde gezip, azer bülbül gibi titremesini kesmedikleri sürece kimseye vestel mestel yok. :kiskis

hocam hangisi dersiniz ona yönelicem..bir fark varmı bilemedim 9702 modeli grundig kendi sitesinde bile bulamadım bu yüzden detaya bakamadım..İlginiz için ayrıca teşekkür ederim..

hareketliperde Çevrimdışı

hareketliperde 

Süper Üye
17 Ara 2019
459
35
hocam samsung 7kg olanı var bende gayet güzel ağzı.Birde SEG modelin yıkama süreleri çok uzun. Zaten zaman göstergesi falan da yok. Birkaç kez gece açtık makineyi sabah hala yıkıyordu. 2-3 kez böyle yıkayarak zaten ucuza aldığımız meblayı elektrik ve suya vermiş olduk :)
uzun programlar en az elektrik suyu harcayan programlardır. kısalar az harcar zannedilir ama her zaman tersidir :)
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

hocam hangisi dersiniz ona yönelicem..bir fark varmı bilemedim 9702 modeli grundig kendi sitesinde bile bulamadım bu yüzden detaya bakamadım..İlginiz için ayrıca teşekkür ederim..
ikisi de aynı bunların. tek farkları biri yeni enerji sınıfına göre diğeri eski sistem

deathhand Çevrimdışı

deathhand

Yeni Üye
31 Ara 2019
44
40
uzun programlar en az elektrik suyu harcayan programlardır. kısalar az harcar zannedilir ama her zaman tersidir :)
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

ikisi de aynı bunların. tek farkları biri yeni enerji sınıfına göre diğeri eski sistem
hocam hiçbir uzun program geceden sabaha kadar sürmez.ben kapatmasam bozulana kadar yıkayacaktı.

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt