Greencard america çekilişi !

TKartaL Çevrimdışı

TKartaL 

Süper Üye
5 Şub 2018
2,481
45
Hep merak etmişimdir. Greencard ile amerikaya giden tanıdığınız oldu mu?

Umut Barış Çevrimdışı
23 Kas 2017
20,848
Tanıdık yok ama şartları zannettiğimden de basitmiş.
Sadece denk gelebilmek mesele. :hihi
Bir de kaçbin dolar nakit göstermek gerekiyor, o sıkıntı. :deli1

smili72 Çevrimdışı

smili72 

Süper Üye
6 Mar 2018
1,532
52
Oldu bu işin komisyonculuğunu yapan çakalların alayı sahtekar başvuru çok kolay aslında istedikleri ölçülerde vesikalık fotoğraf çektirip internet sitelerinden beleş yayınladıkları başvuru formunu indirip bir yazıcıda basıp verdikleri adrese kargolamak

Sota Çevrimdışı

Sota 

Root
6 Mar 2016
18,875
Oldu bu işin komisyonculuğunu yapan çakalların alayı sahtekar başvuru çok kolay aslında istedikleri ölçülerde vesikalık fotoğraf çektirip internet sitelerinden beleş yayınladıkları başvuru formunu indirip bir yazıcıda basıp verdikleri adrese kargolamak
Benim arkadaş oto tamircisiydi. (lise mezunu)
yıllar önce basvurdu kimsedende yardım almadı.
Çekilişte adı çıktı birdaha Turkiyeye tatil amaçlıda olsa dönmedi.

TEKNOwest Çevrimdışı
23 Eyl 2018
10,455
49
vaybe amerikan vatandaşları abd vatandaşlığından çıkmaya çalışıyor bizler abd vatandaşı olamaya çalışıyoruz. abd devleti yurtdışındaki menkul ve gayrimenkul vergilerinide sizden istiyor benim ülkemde kazandığın paralarla alınmış herşeyin bana verigisini ödeyeceksin diyor amca damadının biraderi dil okuluna gitti sonra 4 yıllık fakülte sonrasında sağlık yüksek okulunda fizyo terapi okudu.((abd de tıp fakültesinde okuyabilmeniz için önce 4yıllık bir fakülte bitirmeniz gerekli))gittiğinde iş bulması konusun işçi bulma kurumuna gönderilmiş çünkü abd vatandaşlarının vergileriyle yapılan hizmetleri cebinizde tomarla parada olsa abd devleti size kullandırmıyor çalışıp sigortanı öde vergini öde öyle kullan diyor tanıdıkta aynısını yapmış okuldan boş kaldığı zamanlar pizzacıda temizlik işinde çalışmış sonra mutfak sonrasında pizza servisi yapar hale gelmiş.bu çalışma sürelerini sigortasını ve vergisinide ödemiş

Geri
Üst Alt