Görüntülü Diafon önerisi

K Çevrimdışı

kamersah 

Aktif Üye
8 Mar 2018
180
Merhaba arkadaşlar,
3 Daireli binamız için görüntülü diafon sistemi kurmak istiyorum. Anladığım kadarıyla zil paneli ve daire içi monitörlerin aynı marka olma zorunluluğu yok. Tavsiye edeceğiniz ekonomik ama kaliteli :kas bir marka var mı acaba? Audio zil paneli alıp daireyede 4.3 yada 7 inç bir monitör alayım diyordum ama pratik kart diye bir marka gördüm oda fena durmuyor. F/P ürünü tavsiyelerinize açığım. Daha önce hiç kullanmadım o yüzden nelere dikkat etmem gerektiği hakkında fikrim yok.

K Çevrimdışı

kamersah 

Aktif Üye
8 Mar 2018
180
pratik kart markayi kesinlikle tavsiye ederim.kablolama sistemi 2x1 kabloyla yapilir ozellik ve goruntu kalitesi olarak cok iyidir.malzeme tedarigi ve montaj konusundada yardimci olabilirim
Merhaba sayın Butateknoloji,
3 Dairelik bir sistemin maliyeti nedir acaba? Diğer daireleri ikna edebilirsem 3 monitörlü bir sistem alacağım. İstemezlerse en azından zil panelini ortak alıp kendi daireme monitör alacağım. Elektrikçi tesisat çekerken CAT6 kablo çekmiş diafon için. Sanırım bize zil paneli, monitör ve enerji temini için gerekli aparat yeterli olacaktır. Maliyetler hakkında bilgi verebilirseniz sevinirim. Ayrıca arıza durumu, yedek parça ve tamirat kolaylığı ne durumdadır. Çevremdeki binalara baktığımda hep Audio marka görüyorum. F/P ürünü yada servis, yedek parça tamirat kolaylığından mıdır bilemiyorum.

konurcan Çevrimdışı

konurcan

Yeni Üye
13 Mar 2019
30
38
Binamıza bu yıl NTS marka taktırdık, fiyat olarak uygundu fakat bizim bina 44 daire, 3 dairede nasıl bir fiyat olur bilemiyorum.

Butateknoloji Çevrimdışı

Butateknoloji 

Aktif Üye
23 Mar 2020
91
35
Merhaba sayın Butateknoloji,
3 Dairelik bir sistemin maliyeti nedir acaba? Diğer daireleri ikna edebilirsem 3 monitörlü bir sistem alacağım. İstemezlerse en azından zil panelini ortak alıp kendi daireme monitör alacağım. Elektrikçi tesisat çekerken CAT6 kablo çekmiş diafon için. Sanırım bize zil paneli, monitör ve enerji temini için gerekli aparat yeterli olacaktır. Maliyetler hakkında bilgi verebilirseniz sevinirim. Ayrıca arıza durumu, yedek parça ve tamirat kolaylığı ne durumdadır. Çevremdeki binalara baktığımda hep Audio marka görüyorum. F/P ürünü yada servis, yedek parça tamirat kolaylığından mıdır bilemiyorum.
Merhaba Hocam bizde montaj firmasiyiz pratikkart markayi gozunuz kapali alabilirsiniz ariza vs durumlari yasamazsiniz.ben size kullanacaginiz malzemelerin fiyatini yazayim ona gore kendiniz karar verin.
sifreli ve kartli zil paneli =480 tl +kdv
4.3 inch ekran daire ici panel = 285 tl + kdv
guc kaynagi =120 tl + kdv
video dagitici = 95 tl + kdv

Sota Çevrimdışı

Sota 

Root
6 Mar 2016
16,255
7" daire içi panel

20200907_205032.jpg

K Çevrimdışı

kamersah 

Aktif Üye
8 Mar 2018
180
Merhaba Hocam bizde montaj firmasiyiz pratikkart markayi gozunuz kapali alabilirsiniz ariza vs durumlari yasamazsiniz.ben size kullanacaginiz malzemelerin fiyatini yazayim ona gore kendiniz karar verin.
sifreli ve kartli zil paneli =480 tl +kdv
4.3 inch ekran daire ici panel = 285 tl + kdv
guc kaynagi =120 tl + kdv
video dagitici = 95 tl + kdv
Merhaba Sayın Butateknoloji;
Sizin gibi konunun erbabını bulmuşken bir kaç sorum olacak kusura bakmazsanız.
-Video dağıtıcı her daire için ayrı ayrı mı alınıyor acaba?
-7 inch ekran fiyatı nedir?
- İnternette bazı özelliklerden bahsediyor hiç fikrim olmadığı için size soracağım. Bazı modellerde zile basıldığında fotoğraf çekerek zamana göre yedeklendiği evde olunmasa bile sonradan zamana göre kapıya gelenlerin görülebildiği, daireler arasında görüşülebildiği ya da bazı modellerin cep telefonuna yönledirilebildiği yazıyor. Sizin yazdığınız sistemde böyle birşey var mı?
- Almak istesem sizde satış var mı ya da hangi yöntemle satış ,işlemi yapıyorsunuz?
Son olarak garanti durumu nedir acaba, süre?

Teşekkürler...

Son düzenleme:
Butateknoloji Çevrimdışı

Butateknoloji 

Aktif Üye
23 Mar 2020
91
35
Merhaba Sayın Butateknoloji;
Sizin gibi konunun erbabını bulmuşken bir kaç sorum olacak kusura bakmazsanız.
-Video dağıtıcı her daire için ayrı ayrı mı alınıyor acaba?
-7 inch ekran fiyatı nedir?
- İnternette bazı özelliklerden bahsediyor hiç fikrim olmadığı için size soracağım. Bazı modellerde zile basıldığında fotoğraf çekerek zamana göre yedeklendiği evde olunmasa bile sonradan zamana göre kapıya gelenlerin görülebildiği, daireler arasında görüşülebildiği ya da bazı modellerin cep telefonuna yönledirilebildiği yazıyor. Sizin yazdığınız sistemde böyle birşey var mı?
- Almak istesem sizde satış var mı ya da hangi yöntemle satış ,işlemi yapıyorsunuz?
Son olarak garanti durumu nedir acaba, süre?

Teşekkürler...
Merhaba Hocam
video dagitici 4 cikislidir 4 daire icin kullanilir daha fazla daire varsa daire sayisina gore video dagitici kullanilir.
7 inch ekran fiyati 390 tl+kdv
urunler 2 yil garantili
diafonda daireler arasi gorusme ozelligi var
bu resim cekme yada telefona yonlendirme icin ilave moduller var onlar kullaniliyor
biz guvenlik sistemleri ve diafon satis montaj isleri yapiyoruz
malzemeleri almak isterseniz nakit yada kredi kartiyla alabilirsiniz.

bu sitede modellere bakabilirsiniz.

K Çevrimdışı

kamersah 

Aktif Üye
8 Mar 2018
180
Merhaba Hocam
video dagitici 4 cikislidir 4 daire icin kullanilir daha fazla daire varsa daire sayisina gore video dagitici kullanilir.
7 inch ekran fiyati 390 tl+kdv
urunler 2 yil garantili
diafonda daireler arasi gorusme ozelligi var
bu resim cekme yada telefona yonlendirme icin ilave moduller var onlar kullaniliyor
biz guvenlik sistemleri ve diafon satis montaj isleri yapiyoruz
malzemeleri almak isterseniz nakit yada kredi kartiyla alabilirsiniz.

bu sitede modellere bakabilirsiniz.
İlginiz için çok teşekkür ederim.
2k- 700 7'' monitör fiyatı nedir acaba? Online satışınız varmı? N11 ya da gittigidiyor üstünden.
Tavsiyeniz üzerine bu markadan satın almak istiyorum. Kullanıcıların oldukça memnun olduğu görülüyor. 3 Dairelik sistem kurup 2 daireye monitör takacaz.

Son düzenleme:
Butateknoloji Çevrimdışı

Butateknoloji 

Aktif Üye
23 Mar 2020
91
35
İlginiz için çok teşekkür ederim.
2k- 700 7'' monitör fiyatı nedir acaba? Online satışınız varmı? N11 ya da gittigidiyor üstünden.
Tavsiyeniz üzerine bu markadan satın almak istiyorum. Kullanıcıların oldukça memnun olduğu görülüyor. 3 Dairelik sistem kurup 2 daireye monitör takacaz.
merhaba 2k 700 modeli yok malesef, n11 vs hesabimiz yok o yuzden karsilikli guvene dayali olarak malzemeleri almak isterseniz yardimci olabiliriz.

K Çevrimdışı

kamersah 

Aktif Üye
8 Mar 2018
180
Sayın Butateknoliji ve diğer arkadaşların tavsiyesi üzerine Pratik Kart üzerinde karar kıldım. Derz dolgusu almak için gittiğim yapı markette broşürünü gördüm ve aldım. Satıcıdan ürün hakkında bilgi istedim ama adam biz satıyoruz bilgimiz yok dedi. Ama anladığım kadarıyla pek alan yok. Daha önce de söylediğim gibi nedense burada Audio çok yaygın. Büyük ihtimal komşusunda gören ondan alıyor ya da elektrikçiler o firmayla anlaşmalı. Satıcı ürün hakkında hiçbir bilgisi yoktu. Bulunduğum yerde servisi de yokmuş. İnternet sitesine baktım montaj için neredeyse kablosuz 2 kablo diyor ama ben doğrusu anlamadım. Tesisatı çeken elektirikçiyi çağırdım ben hiç takmadım bunlardan nasıl oluyor bilmiyorum diyor. Başka elektrikçi çağırayım dedim 350tl civarı para istiyor. Bana çok gibi geldi. Bu diafonun montajının nasıl yapılacağına dair açıklayıcı bir video broşür vs. bilgi nerede bulabiliriz acaba? Sitesine baktım doğrusu anlayamadım. Bu tür bilgiye denk gelen var mı?

Son düzenleme:
K Çevrimdışı

kamersah 

Aktif Üye
8 Mar 2018
180
Arkadaşlar;
Elektrikçim başka bir elektrikçiyi getirdi uzun uğraşlar sonucunda montajı bitirdiler. Gelen usta işe başlamadan Audio şöye harika böyle kaliteli keşke onu alsaydınız filan deyip durdu. İşi biritip giderkende çok güzelmiş bu ya çok hoşuma gitti ama tabi görüntü kalitesi Audionun yerini tutmaz dedi. Anahtar kartları yönlendrimeye göre tanıttık güzel oldu. Ama bir sorun var bir türlü kilit şifresini yapamadık. Kullanıcı arkadaşlardan şifre tanımlama değişimi hakkında bilgi verebilecek olan varmıdır? Sota Sota, Butateknoloji Butateknoloji,

Butateknoloji Çevrimdışı

Butateknoloji 

Aktif Üye
23 Mar 2020
91
35
Arkadaşlar;
Elektrikçim başka bir elektrikçiyi getirdi uzun uğraşlar sonucunda montajı bitirdiler. Gelen usta işe başlamadan Audio şöye harika böyle kaliteli keşke onu alsaydınız filan deyip durdu. İşi biritip giderkende çok güzelmiş bu ya çok hoşuma gitti ama tabi görüntü kalitesi Audionun yerini tutmaz dedi. Anahtar kartları yönlendrimeye göre tanıttık güzel oldu. Ama bir sorun var bir türlü kilit şifresini yapamadık. Kullanıcı arkadaşlardan şifre tanımlama değişimi hakkında bilgi verebilecek olan varmıdır? Sota Sota, Butateknoloji Butateknoloji,
merhaba hocam zil paneli kutusunun icinde kullanma klavuzu vardir o klavuzda detayli olarak bilgi yazar ordan kolaylikla yapabilirsiniz.Not:eger her daire icin video dagitici kullanildiysa goruntu kalitesi audio vs diger markalardan cok cok daha iyidir tecrubeyle sabit.

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri