Google TV tanıtıldı! Geçmiş olsun Apple TV!

OKANTÜRK Çevrimdışı

OKANTÜRK

Aktif Üye
21 Mar 2020
150
48
Google’ın TV’lere hayat veren yeni Google TV modeli tanıtıldı. Televizyonları medya canavarına çeviren bu ürün Apple TV’yi sallayacak.

Google yeni Chromecast’in piyasaya sürülmesiyle birlikte, Google TV adlı yeni bir eğlence deneyimi sunan ürününü de tanıttı. Netflix, Prime, YouTube TV gibi akış hizmetlerinden seçilmiş içerikleri bulabileceğiniz, Android TV’nin üzerinde çalışan bir arayüz sunan bu ürün Apple TV’yi tahtından edecek.

Geniş bilgi için :

Umut Barış Çevrimdışı
23 Kas 2017
20,619
Ev entegrasyonu ve Stadia ile belki edebilir ama onun dışında Apple TV ile rekabet edebileceğini düşünmüyorum.
Apple TV'nin tercih edilme nedenleri belli çünkü.
Umarım mevcut cihaza Stadia desteği gelebilir, ikinci modele kalırsa o iş tepki çeker bence.

I Çevrimdışı

ibrahimykr

Kayıtsız / Doğrulanmamış
Ev entegrasyonu ve Stadia ile belki edebilir ama onun dışında Apple TV ile rekabet edebileceğini düşünmüyorum.
Apple TV'nin tercih edilme nedenleri belli çünkü.
Umarım mevcut cihaza Stadia desteği gelebilir, ikinci modele kalırsa o iş tepki çeker bence.
Apple çok güzel rakip olacaktır. Hatta Apple bu alandan çekilecektir

Umut Barış Çevrimdışı
23 Kas 2017
20,619
Apple çok güzel rakip olacaktır. Hatta Apple bu alandan çekilecektir

Zannetmiyorum, yıllardır bu işin içinde, mutlaka bir şeyler yapacaktır.
En son oyun için Arcade sistemini getirmişti.
Kutusu ülkemizde pahalı, Android kadar esnek de bir kutu değil ama çat diye projeyi rafa kaldıracağını sanmıyorum.

T Çevrimdışı

trkkrsy 

Süper Üye
26 Ara 2017
915
42
Donanımsal özellikler,
  • Dolby Atmos
  • Dolby Vision
  • DTSX
  • HDR10+
  • h.265 akışları ve 4K çözünürlük desteği
  • 2 GB RAM
  • 4154 MB depolama
  • 4 çekirdekli ARM Cortext-A55 @ 1908Mhz
  • 64 bit ARMx8-A (32 bit modu)
Dongle'ın kendisi bir USB-C bağlantısı kullanıyor, ancak bu bağlantının Ethernet gibi diğer protokolleri veya fare veya klavye gibi donanım girişlerini destekleyip desteklemeyeceği net değil.

selfmachine Çevrimdışı

selfmachine

Aktif Üye
9 Eki 2018
59
41
Bu cihazı yurtdışından hangi siteden alabilirim, bilen var mı? Amerika ve İngiltere'de e-ticaret sitelerinde var ama TR'ye gönderim yok.

Mi Box'da da böyle olmuştu, 2017'de daha anı sanı duyulmamışken Gearbest'ten sipariş etmiştim.

Horizon707 Çevrimdışı

Horizon707 

Süper Üye
4 Eyl 2020
795
Bu cihazı yurtdışından hangi siteden alabilirim, bilen var mı? Amerika ve İngiltere'de e-ticaret sitelerinde var ama TR'ye gönderim yok.

Mi Box'da da böyle olmuştu, 2017'de daha anı sanı duyulmamışken Gearbest'ten sipariş etmiştim.
Amazon her ürünü kargolamıyor Amerika sitesinden ama Almanya sitesinden daha çok ürün kargolanıyor buraya, cihazın Avrupa çıkışını bekleyip amazon.de den alabilirsiniz. Ürün Çinli olmadığı için Çin sitelerine hemen düşmeyebilir.

selfmachine Çevrimdışı

selfmachine

Aktif Üye
9 Eki 2018
59
41
Amazon her ürünü kargolamıyor Amerika sitesinden ama Almanya sitesinden daha çok ürün kargolanıyor buraya, cihazın Avrupa çıkışını bekleyip amazon.de den alabilirsiniz. Ürün Çinli olmadığı için Çin sitelerine hemen düşmeyebilir.
Hepsini takipteyim. Amazon İngiltere'de var fakat TR gönderimi yok. Almanya da aynı şekilde.

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri