Google play filmlerini Vestel TV ile izlemek

E Çevrimdışı

Ebuhasan

Aktif Üye
23 Kas 2018
77
28
Google play filmler uygulamasındaki filmleri iOS cihazımdan Vestel TV'ye Wireles Display aracılığıyla nasıl yansıtabilirim? Yani, mobilden Smart TV ekranına yansıtmak istiyorum filmleri. ChromeCast cihazına sahip değilim! AirPlay ise sadece Apple ürünlerinde çalışıyor. Böyle birşey mümkün mü? Google play filmler uygulamasıyla Vestel TV arasında bir bağ kurulabilir mi?

F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634
TV hdmı girişine takılıp iOS ve Android ile desteklenen miracast cihazları var basit şeyler için iş görür. Ama ios işletim sistemi var dedin Google play uygulaması dedin iOS da Google play var mı ki ?
Dediğim cihaz günü kurtarır ama çok profesyonel değildir. 60-70 TL ye satılıyor

E Çevrimdışı

Ebuhasan

Aktif Üye
23 Kas 2018
77
28
TV hdmı girişine takılıp iOS ve Android ile desteklenen miracast cihazları var basit şeyler için iş görür. Ama ios işletim sistemi var dedin Google play uygulaması dedin iOS da Google play var mı ki ?
Dediğim cihaz günü kurtarır ama çok profesyonel değildir. 60-70 TL ye satılıyor
Google'ın iOS uygulamaları mevcut, Google play filmler ve TV uygulaması ile Google kitap uygulaması var.

T Çevrimdışı

trkkrsy 

Süper Üye
26 Ara 2017
915
42
Bu denilen cihazlar, 99 tl den satışı yapılıyor (orjinalliğini bilmemekle birlikte söylüyorum)

E be Vestel, o, bu, şu... Bilmem kaç bin tl verip aldığımız tv ye bu donanımı neden monte edip satmazsınız ?

Donanımın maliyeti bin lira olur, derim ki, adamlar haklı, bin liralık tv ye bin liralık donanım takıp iki bin liraya satış olmaz, ama toptan alsan bilmem kaç bin tanesini bedavaya getireceğin şu özelliği neden tv den mahrum bırakıyorsun ki ?!?!?!! (Donanımın olduğu tv marka ve modelleri vardır illa ki, onları ayrı tutuyorum)

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt