Gmail Şifre yardım

M Çevrimdışı

mrt05

Aktif Üye
10 May 2020
54
41
gmail eposta ve şifre pc kayıtlıydı bugün girmeyi denediğimde 22 saat önce şifre değiştirildi yazıyor ama ben bu işlemi yaptığımı hatırlamıyorum daha sonra ''şifrenizi mi unutunuz'' a tıklıyorum karşıma ''Google Authenticator uygulamasından bir doğrulama kodu alın'' kodu girin çıkıyor ben daha önce kad almamıştım başaka bir yöntem deneyi açıyorum şifresini bulamadığım mail adresine kod gönderiyor şifremi bulmanın bir çaresi varmı acaba

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,320
64
Ben bulamamıştım eski hesabımdakini ,ulaşamamıştım da google'a,umarım bir yolu vardır ,ama ben şahsen her yolu denedim geri almak için ki neler yaptım.
Şimdi yandex tanımladım ikinci adresi,gerçi benim fake mail denilen türdendi o zamanlar ,ama bir( _) alt çizgiden dolayı el değiştirdi.

M Çevrimdışı

mrt05

Aktif Üye
10 May 2020
54
41
önceden son sifre veya son 4 rakamı verilen tel numarasını gir çıkardı Google Authenticator uygulamasından bir doğrulama kodu alın bunu ilk defa gördüm diğer seçenekler yok

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,320
64
Ben ne yapsam geri alamamıştım,belki bir bilen çıkabilir bu konuda ,inan çok fazla bilgim yok maalesef.
Aşağıda çok bilgi var ama işe yararmı bilmiyorum ,bende yaramamıştı.

Umut Barış Çevrimdışı
23 Kas 2017
20,622
Birisi sizin hesaba doğrulayıcı tanımlamış galiba?
Gmail hesabına telefon ekli değil miydi? Oradan da kurtarılabilirdi muhtemelen.
Google Authenticator uygulamasını daha önce hiç kullanmış mıydınız?

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt