GM discovery a101

TKartaL Çevrimdışı

TKartaL 

Süper Üye
5 Şub 2018
2,481
44
Bu telefonu daha çıkmadan hatta hepsiburada da ön siparişte iken tutmuştum. Bu telefon iş yapar demiştim. Ve öylede oldu peynir ekmek gibi sattı. Ufak tefek kronik sorunları olsada o zamana göre harika bir makine idi... Kendime ve eşime beyaz ve siyah renk iki tane almıştım. Bir zaman sonra satmıştım. Pişman olmuştum. Yerine aldığımı (HTC) beğenmeyip yine aynından almıştım. Şansıma kötü çıkmıştı. KitKat da başarılı olamadılar. Teknik servise göndermiştim. Bu kadar hızlı bir teknik servis görmedim. Hayret etmiştim. Bu konuda çok iyiler.
A101 broşürde gördüm. Satışta stokta artan model mi ki bunlar. Sistemi artık biraz geride kaldı ama unutamadığım telefonlardandır...

FB_IMG_1537562982701.jpg

newrophat Çevrimdışı

newrophat

Süper Üye
31 Ağu 2018
1,036
bence ağır subliminal mesaj veriyorlar bu telefon üzerinden. şahsi görüşüm a101 ülkenin ekonomik durumuyla alay etmek için bu ilanı koydu buraya. devlet araştırırsa altından değişik şeyler çıkabilir zira a101 bankasya vs... çok bulanık o sular, zira 6-7 sene öncesinin telefonunu bu fiyata satmanın başka izahı olamaz. ya bize küfür ediyorlar ya hükümete, şahsen ben üstüme alınmıyorum ama devlet alınırsa sıkıntı büyük a101 için :cigara

D Çevrimdışı

Duman

Aktif Üye
10 Haz 2018
91
42
5 yıl öncesinin telefonu tarih öncesi KitKat yüklü iyi bir fiyat olsaydı anne babaya alınırdı da bu haliyle alinmaz. gm elinde kalanları çıkarmak için a101 ile anlaşmış hükümet e subminal yapmaya çalışacak kadar yürekli olduklarını sanmıyorum kazayla olmuş. a101'i bim'i de kuran Cüneyt zapsu kurdu sonra sattı bir dönem terör örgütücü olarak bilinen bank asya'nın a101'de hisseleri vardı daha sonra bank Asya'ya el konulacak söylentisi olduğu sıralarda mali durumunu güçlendirmek adına hisselerini satti, 15 temmuz sonrası şimdiki sahipleri gözaltına alındı sonra da serbest bırakıldılar.

bydublor Çevrimdışı

bydublor 

Aktif Üye
10 Ara 2017
236
Bu telefonu satmaya kalkışmak saçmalık. Sanırım bedavaya falan verdiler. Satabilirseniz sizin karınız olsun diye. Android 9 lardan bahsederken üzerinde 4.2 ile gelen bir sistem var.

newrophat Çevrimdışı

newrophat

Süper Üye
31 Ağu 2018
1,036
5 yıl öncesinin telefonu tarih öncesi KitKat yüklü iyi bir fiyat olsaydı anne babaya alınırdı da bu haliyle alinmaz. gm elinde kalanları çıkarmak için a101 ile anlaşmış hükümet e subminal yapmaya çalışacak kadar yürekli olduklarını sanmıyorum kazayla olmuş. a101'i bim'i de kuran Cüneyt zapsu kurdu sonra sattı bir dönem terör örgütücü olarak bilinen bank asya'nın a101'de hisseleri vardı daha sonra bank Asya'ya el konulacak söylentisi olduğu sıralarda mali durumunu güçlendirmek adına hisselerini satti, 15 temmuz sonrası şimdiki sahipleri gözaltına alındı sonra da serbest bırakıldılar.

provakatörlük ve sinsilik için yürekli olmak gerekmiyor zaten. fettoşun elinin değdiği bir yerin dezenfekte olma ihtimali sıfırdır.

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt