Gerçek Mistsubishi klima hangisi?

9 Çevrimdışı

9köy

Süper Üye
18 May 2016
547
Cvp: Gerçek Mistsubishi klima hangisi?

kendim çalıp kendim oynayayım bari. birazda kızayım kimse kusura bakmasın...dh deki Ado arkadaşımızda isyan ediyor bu tür ilgisizliğe. hele geçen tv bölümünde anket açmış gelen giden yok.

Ado eski forumcuymuş sonradan tanıdım klima bölümüne gelince .. ama klima bölümüne yeni geldiği için bilmiyorki klima bölümündeki soranlar çok ilgisiz. hatat tabiri caizse nankörler bile çok desek sözüm burdan dışarı olsun. amaçları bir klima almak ucuz olsunda kaçıp gitmek. Ado üstadımızda tam aradıkları arkadaş oda kusura bakmasın ucuz tavsiye ettiimi bayılır millet.. demezler o para 2 gün sonra hepten dert oluşturusa kalite klimadan daha fazla ödemiş olacaklarını.

zamanında kocıska vardı oda acayip çürükçüydü ve çok uyanıktı.. biri soru sordumu hemen arkadaşlık teklif ederdi yahudi taktiği derler ya amacı kendsini öne çıkarmaktı fazla arkadaş sayısıyla burdanda denk gelenler olmuştur mutlaka.

neyse bukadar serzeniş yeter :) sanırım benim artık rahatsızlığım yanında fazla tavisyede bulunmadığımda bir kez daha anlaşılmıştır.

ama eskisi gibi gözlerim düzgün olsa Adodan daha fazla döktüreceğim ayrı konu. :shy:

bir alt mesajda yazıyorum hangisi gerçek mitsubishi Ado dostumuzda bu vesileyle öğrenmiş olur zira bugün gördümki 2. kalite mitsubishiyede kalite demiş ahh Ado üstadım ahhh toprağım benim beee.. hoş bilmediğinden değilde inadından ucuzcu ya  :s17:

9 Çevrimdışı

9köy

Süper Üye
18 May 2016
547

arkadaşlr akşam yazamadım bugünde fırsatım olmadı özür dileyerek.
şuanda zor yazabiliyorum.

arkadaşlar aslında sahte mitsubishi diye bir şey yok başlık alışkanlıktan dolayı oldu burada düzelteyim biraz.. gerçi düzeltmesekte olur ister istemez bu söz geçiyor. kaliteli olan diye ayırd etmek lazım aslındamı desem...ve dünyada mitsubishi klima dendimi MISTSUBISHI ELECTRIC 'tir gerçek olanı dedim işte gene.

bunun sağlam örneği euroventtir vaktim olduğunda daha detaylı anlatırım ve başka belgelerde konuya ekleyeceğim. gerçi Ado hocam beğenmez ama. tüm şi,rketlerin sciline girmek ne mümkün. ilmi bir belge olmasada eurovent bile ME yi mitsubishi olarak göstermiş. Ado üstad bugün güzel yazı yazmış ME ile MHI ayırmış zaten daha sonra değinirim. :)

oEQz5R.png

O Çevrimdışı

O D A

Kayıtsız / Doğrulanmamış

Gerçek mitsubishi klima, baymaktır vesteldir arçeliktir en ucuz hangisiyse odur.

Mitsubishiye para veren öbür dünyada cayır cayır yanacak.

İ Çevrimdışı

İsubatan

Yeni Üye
10 Ağu 2016
2

9köy' Alıntı:

arkadaşlar aslında sahte mitsubishi diye bir şey yok başlık alışkanlıktan dolayı oldu burada düzelteyim biraz.. gerçi düzeltmesekte olur ister istemez bu söz geçiyor. kaliteli olan diye ayırd etmek lazım aslındamı desem...ve dünyada mitsubishi klima dendimi MISTSUBISHI ELECTRIC 'tir gerçek olanı dedim işte gene.

bunun sağlam örneği euroventtir vaktim olduğunda daha detaylı anlatırım ve başka belgelerde konuya ekleyeceğim. gerçi Ado hocam beğenmez ama. tüm şi,rketlerin sciline girmek ne mümkün. ilmi bir belge olmasada eurovent bile ME yi mitsubishi olarak göstermiş. Ado üstad bugün güzel yazı yazmış ME ile MHI ayırmış zaten daha sonra değinirim. :)

oEQz5R.png

Forum genelini biraz okudum size izninizle bir soru sormak istiyorum. 6metre x 4 metre bir salonum var yüksekliği 2.6 metre 4 metrelik bir duvarın yaklaşık 3metresi neredeyse yere kadar pencere. Araştırmalarım sonucunda (bunda sizinde katkınız büyük)ME msz sf 35ve klima almayı düşünüyorum fakat bir başka markanın satıcısı arkadaşım soğutmada yetersiz kalır diyor ıstmada zaten pek kullanmıycam. Sizce bu metrekarede bir salon için bu klima yeterlimi yoksa daha büyüğümü gerekir. Açıkçası bu bile biraz bütçemi aşıyor aslında

9 Çevrimdışı

9köy

Süper Üye
18 May 2016
547

İsubatan' Alıntı:
9köy' Alıntı:

oEQz5R.png

Forum genelini biraz okudum size izninizle bir soru sormak istiyorum. 6metre x 4 metre bir salonum var yüksekliği 2.6 metre 4 metrelik bir duvarın yaklaşık 3metresi neredeyse yere kadar pencere. Araştırmalarım sonucunda (bunda sizinde katkınız büyük)ME msz sf 35ve klima almayı düşünüyorum fakat bir başka markanın satıcısı arkadaşım soğutmada yetersiz kalır diyor ıstmada zaten pek kullanmıycam. Sizce bu metrekarede bir salon için bu klima yeterlimi yoksa daha büyüğümü gerekir. Açıkçası bu bile biraz bütçemi aşıyor aslında

yeter arkadaşım şüpheniz olmasın cepheniz güney olsa bile yeter.

İ Çevrimdışı

İsubatan

Yeni Üye
10 Ağu 2016
2

9köy' Alıntı:
İsubatan' Alıntı:
Forum genelini biraz okudum size izninizle bir soru sormak istiyorum. 6metre x 4 metre bir salonum var yüksekliği 2.6 metre 4 metrelik bir duvarın yaklaşık 3metresi neredeyse yere kadar pencere. Araştırmalarım sonucunda (bunda sizinde katkınız büyük)ME msz sf 35ve  klima almayı düşünüyorum fakat  bir başka markanın satıcısı arkadaşım soğutmada yetersiz kalır diyor ıstmada zaten pek kullanmıycam. Sizce bu metrekarede bir salon için bu klima yeterlimi yoksa daha büyüğümü gerekir. Açıkçası bu bile biraz bütçemi aşıyor aslında

Çok teşekkür ederim..

9 Çevrimdışı

9köy

Süper Üye
18 May 2016
547

sizde hoş geldiniz bu arada. :)

O Çevrimdışı

osman

Yeni Üye
8 Ağu 2016
4

İsubatan' Alıntı:
9köy' Alıntı:

Çok teşekkür ederim..

bende SF35 kullanıyorum, Mayısta aldım İstanbuldayım. Üstkatta 19 metrekare odada kurulu klimam , odanın bir duvarı doğuya diğer duvar güneye bakıyor köşebaşı ,   bir tarafındaki pencere aynı seninki gibi ve sabahtan öğlene kadar direk güneşi içeri alıyor. Odanın diğer tarafındaki pencereden ise öğlen saatlerinde güneş geliyor.    Klimayı 26 derece soğutmaya ayarladığında orta fan hızında 15 dakikada oda soğuyor, sana çok rahat yeter.  Gündüz saatlerinden saatte ortalama 400 watt elektrik tüketiyor. Bütçen nasıl bilemiyorum ama 3750 tl diyecektir bayiler , peşin alma imkanın varsa 150-200 tl indirim iste bu fiyat üzerinden.

Geri
Üst Alt