General Mobile cep telefonu

BlackB Çevrimdışı

BlackB 

Süper Üye
25 May 2018
956
40
Ben de pek General Mobile alınmasından yana değilim açıkçası.
Xiaomi, Huawei, Honor, Redmi, Oppo, Meizu gibi firmalara bakılabilir. Tabi bütçe ne kadar bilmiyorum.

ben ve eşim uzun süredir kullanıyoruz, bir sıkıntı yaşamadık. bence teknoloji biraz şans işi, bu saydığın markalar arasında ben GM'nin bir eksiğini görmedim, bilmiyorum..

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,289
64
Oğlumda var ,GM9 pro,özellikle bunu aldırdı bana ,önceki de GM DII idi (ben kullanıyorum şimdi) çok memnun ,önce onu yazayım ,ama 1/16 alınmaz bence ,verme o kadar para ,azıcık sık dişini 4/64 al,çok daha iyi olur ,sonra "keşke " demeyesin :ok

T Çevrimdışı

trkkrsy 

Süper Üye
26 Ara 2017
915
42
1gb ram uygulamayı açmak için yırtınır durur, 16 gb hafıza 1-2 resim, 3-4 video, 5-6 uygulama derken doluverir. Sürekli yer açmak için ya hatıralardan vazgeçersin ya da whatsapp vs uygulamalardan. Ha bir de gözüm net görmüyor, dur şunun parlaklığını açayım dediğinde 1gb lik garibanında çırpınmasıyla soğuk havada ısınmak için sıkıntı çekmezsin. ?

Minimum 64 gb hafızası olan ve çalışırkende sizi üzmeyecek hızda bir telefon alın derim.

Şu 3 harflilere çok dikkat edin ram/rom/cpu/pil ?

Domestos Çevrimdışı

Domestos 

Süper Üye
3 Tem 2018
4,206
50
Kesinlikle almayın.
Anladığım kadarıyla bütçe kısıtlı. Güvenilir satıcılar var Facebook'da temiz ikinci el tavsiye ederim o fiyatlara. Gerçi her zaman da denk gelmiyor.

Geçen ay sıfırdan farksız Redmi Note 5 aldım 650 liraya 4/64 ram var. Kamera da bu fiyata mükemmel.

1gb ram uygulamayı açmak için yırtınır durur, 16 gb hafıza 1-2 resim, 3-4 video, 5-6 uygulama derken doluverir. Sürekli yer açmak için ya hatıralardan vazgeçersin ya da whatsapp vs uygulamalardan. Ha bir de gözüm net görmüyor, dur şunun parlaklığını açayım dediğinde 1gb lik garibanında çırpınmasıyla soğuk havada ısınmak için sıkıntı çekmezsin. ?

Minimum 64 gb hafızası olan ve çalışırkende sizi üzmeyecek hızda bir telefon alın derim.

Şu 3 harflilere çok dikkat edin ram/rom/cpu/pil ?
Sonuna kadar katılıyorum. Özellikle üç harflilere :kiskis İşlemci mtk olmasın mümkünse.

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri