Gençler "bir süre yokum" , neden mi ...

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,320
64
Hepinize teeeek tek teşekkür ederim,:mutlu
Bu arada sevgili TKartaL tkartal ,özel özürlerimi kabul et lütfen,nedenini biliyorsun muhtemelen :ok
Ne berbat bişeymiş bu anlamadım iyimi,Dr. "birinden bulaşınca daga ağır geçer" dedi,iğne yapmak istedi ama ben istemedim ,nede olsa eski toprak var ya Dr'ın yanında ,gülüştük,bir hap verdi içtim işte :)
Ama halen göz kapaklarımın üstü ağrıyor ,bir ağırlık var tabii :)
Çok takılamıyacağım fakat yinede birkaç konuya bakayım bakalalım :)
Bu arada beni takip eden 50 kişi varmış, bende "neden göz kapaklarmda ağırlık var" diyordum,
Çabuk takibi bırakın bakayım :haha1

A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
Bu arada sevgili TKartaL tkartal ,özel özürlerimi kabul et lütfen,nedenini biliyorsun muhtemelen :ok
Ne berbat bişeymiş bu anlamadım iyimi,Dr. "birinden bulaşınca daga ağır geçer" dedi,iğne yapmak istedi ama ben istemedim ,nede olsa eski toprak var ya Dr'ın yanında ,gülüştük,bir hap verdi içtim işte :)
Bu arada beni takip eden 50 kişi varmış, bende "neden göz kapaklarmda ağırlık var" diyordum,
Geldin mi beyaaaaa :kop

meebbe Çevrimdışı

meebbe 

Süper Üye
25 Şub 2018
2,426
32
tekrardan geçmiş olsun hocam birkaç aile içi sıkıntıdan ve işlerden arayamadım affedin lütfen.İyi olduğunu duymak güzel ve Allah şifa versin diyorum hocam.?

TKartaL Çevrimdışı

TKartaL 

Süper Üye
5 Şub 2018
2,481
44
Estağfurullah siz iyi olun yeter gerisi teferruat ?

Domestos Çevrimdışı

Domestos 

Süper Üye
3 Tem 2018
4,206
50
Hadi çıktım erkenden ,büyüklerin ellerinden küçüklerin gözlerinden öpüyorum,ortancalara birşey yok :haha1
Düz koşulara başladın demek abi... Tekrar geçmiş olsun. Gözlerindeki ağırlık 50 kişinin takibinden değildir bence, öyle olsaydı, sırtın ağrırdı... :hihi

Koro96 Çevrimdışı

Koro96 

Süper Üye
24 Şub 2019
2,531
:clap:clap:clap:clap:haha1:haha1:haha1:haha1oooooo emim gelmiş hoşgelmiş sefalar gelmiş
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

Geldin mi beyaaaaa :kop
Dedik o kadar iğne yapalım ama demi :hihi:hihi:hihi
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

Hadi çıktım erkenden ,büyüklerin ellerinden küçüklerin gözlerinden öpüyorum,ortancalara birşey yok :haha1
iğne lazım iğne :hihi :hihi :hihi

Sota Çevrimdışı

Sota 

Root
6 Mar 2016
16,531
Gecen aksam, helvayı ınceden ınceden kavurmaya baslamıstım ırı ırı fıstıklar kasede usulca ırmıkle kavusacakları anı beklıyorlardı. Iste o an olanlar oldu telefonum delıler gıbı calmaya basladı.

bu saatte kım olabılırdı kı. Telefona bakınca bıranda Aman tanrım dedım.! arayan bızım Ehtıyardı. teraspy teraspy

Ehtıyarın hayatta olduguna mı sevıneyım , boşa giden helvaya mı uzuleyın bılemedım. :hayir

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,320
64
Yoruldum,uzun süre dinleneyim birazcık diyorum ,uzun süre ve birazcık ikisini bir kullandım bilerek :)

Ayrıca yarın sevgili çocukluk arkadaşım faruk'un cenazesi var ,öğlen Bostanlı'da kalkacak ,üzüldüm tabii hemde çok.Karşıyakada evine geliyormuş arabası ile,kırmızı ışıkta durmuş,yeşil yanmış ,arabası hareket etmemiş, arkasındakiler korna çalmalarına rağmen hareket etmeyince inip bakmışlar ki kalp krizinden vefat etmiş,saat 22:30 gibi başka bir arkadaşımın sms mesajı ile öğrendik üzücü durumu,İzmir gazetelerine baktım ama göremedim haber ,belki gözümden kaçtı,neyse işte birazcık uzun süre dinleneyim :)

Umut Barış Çevrimdışı
23 Kas 2017
20,622
Yoruldum,uzun süre dinleneyim birazcık diyorum ,uzun süre ve birazcık ikisini bir kullandım bilerek :)

Ayrıca yarın sevgili çocukluk arkadaşım faruk'un cenazesi var ,öğlen Bostanlı'da kalkacak ,üzüldüm tabii hemde çok.Karşıyakada evine geliyormuş arabası ile,kırmızı ışıkta durmuş,yeşil yanmış ,arabası hareket etmemiş, arkasındakiler korna çalmalarına rağmen hareket etmeyince inip bakmışlar ki kalp krizinden vefat etmiş,saat 22:30 gibi başka bir arkadaşımın sms mesajı ile öğrendik üzücü durumu,İzmir gazetelerine baktım ama göremedim haber ,belki gözümden kaçtı,neyse işte birazcık uzun süre dinleneyim :)

Başın sağolsun emmi. :ok

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt