Gençler "bir süre yokum" , neden mi ...

I Çevrimdışı

independent

Süper Üye
12 Haz 2023
647
39
Sota Sota öyle yapıyorum da idmandan bir süre sonra (yaklaşık yarım saat daha ) terleme oluyor. Hocaya sordum vücut yağ yakmaya devam ediyor bir süre daha ondan oluyor dedi. Yani kıyafet değiştirince dışarı çıkana kadar yine terlemiş oluyorum. Bir süre salonda bekliyorum ama yinede fayda etmiyor. Aslında 9 ay oldu spora başlayalı, 1 defa hastalandım 🙁

slowfood Çevrimdışı

slowfood 

Moderatör
23 May 2022
7,881
Sota Sota öyle yapıyorum da idmandan bir süre sonra (yaklaşık yarım saat daha ) terleme oluyor. Hocaya sordum vücut yağ yakmaya devam ediyor bir süre daha ondan oluyor dedi. Yani kıyafet değiştirince dışarı çıkana kadar yine terlemiş oluyorum. Bir süre salonda bekliyorum ama yinede fayda etmiyor. Aslında 9 ay oldu spora başlayalı, 1 defa hastalandım 🙁
En az iki değişimlik ince kıyafet olmalı. Vücut terle birlikte toksin v.b. Atar. Önemli olan o atığın vücut tarafından tekrar emilmesini engellemek. Eskilerin (Bizden de eskiler var tabii :hihi ) dediği gibi ter üstünde soğumasın.

I Çevrimdışı

independent

Süper Üye
12 Haz 2023
647
39
slowfood slowfood salonda o kadar beklemeye vaktim olmuyor ki 🙁 Çıkar çıkmaz da diğer işlerimi hallediyorum 🙁 Aslında haklısın öyle yapmak lazım. Ama bu aralar çoğu kişi CRP yüksekliği yaşıyor. Vücudun da biraz bağışıklık sağlaması lazım bu gibi durumlara. En ufak bir şeyde hastalanmayla bir ömür geçmez

O Çevrimdışı

Ocico 

Aktif Üye
24 Ağu 2021
158

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt