Geleceğe nefes için

catres Çevrimdışı

catres 

Süper Üye
26 May 2018
1,459
41
Arkadaşlar Tarım ve Orman Bakanlığının Geleceğe Nefes fidan dikim kampanyası var.11 Kasım’da Saat 11.11 de aynı anda 11 milyon fidan dikilecek. gelecegenefes.com sitesine girip kayıt olursanız istediğiniz şehirde adınıza ücretsiz 5 fidan dikimi yapılacak..

Bizim şehirde yer kalmamış ( Kırıkkale )
Sizinde istediğiniz yerde kalmamış olabilir. Memleketin her yerine bağış yapalım.

BlackB Çevrimdışı

BlackB 

Süper Üye
25 May 2018
957
40
Acaba bu sitenin doğruluğunu teyit ettiniz mi? Ben Tarım ve Orman Bakanlığı'nın sitesinde bu etkinlikle alakalı bir şey bulamadım, bilgi/veri avcılığına yönelik bir site olabilir mi?

Düzeltme: Tarım ve Orman Bakanlığı'nın sitesinde değil de Orman Genel Müdürlüğü'nün sitesinde varmış haber.. Pardon, ben yanlış yere bakmışım?

Domestos Çevrimdışı

Domestos 

Süper Üye
3 Tem 2018
4,206
50
Acaba bu sitenin doğruluğunu teyit ettiniz mi? Ben Tarım ve Orman Bakanlığı'nın sitesinde bu etkinlikle alakalı bir şey bulamadım, bilgi/veri avcılığına yönelik bir site olabilir mi?
Evet teyit ettim... :ok

Screenshot_2019-11-01-17-08-45-560_com.opera.browser.png

catres Çevrimdışı

catres 

Süper Üye
26 May 2018
1,459
41

Düzeltme: Tarım ve Orman Bakanlığı'nın sitesinde değil de Orman Genel Müdürlüğü'nün sitesinde varmış haber.. Pardon, ben yanlış yere bakmışım?
Evet bende teyit ettikten sonra konu açtım
Saolsun Domestos Domestos ta görüntüyü yüklemiş ☺️

catres Çevrimdışı

catres 

Süper Üye
26 May 2018
1,459
41
Yoğunluk mu var acaba, yoksa bende mi sorun var ? :alala
ogem.png
Aynen abi yoğunluktan galiba.
Bende ikinciye açamıyorum
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

Bu arada çevrecilik adına bir katkı da şuna sunulabilir :ok

İmzalanmıştır ??

Sota Çevrimdışı

Sota 

Root
6 Mar 2016
16,436
Arkadaşlar iyisiyle kötüsüyle şu fani dünyadan geçip gidiyoruz. Bari dikili bir agacımız olsun diyerek
konuya girmek istiyorum.

11 Kasım 2019’da saat 11:11’de 81 ilde fidan dikimi gerçekleşecektir.
Forum Ailesi olarak bizimde bu kampanyaya cani gönülden destek vermemiz gerekir.

Fidan dikimi kampanyasına internet üzerinden fidanı sahiplenerek ya da fidan bağışı ile başvuru yapabilirsiniz.

Fidan ücreti 10tl'dir.

Bağış yapan herkesin kesesine bereket.

bağış linki

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt