Geceye Bir Rap Bırak

Rak_Benadam Çevrimdışı

Rak_Benadam 

Aktif Üye
2 Ağu 2021
223
33
O zaman bende buraya, Türk rapinde miheng taşı sayılan Yunus ÖZYAVUZ'dan, Türk rap tarihinin en iyi disslerinden sayılabilecek bir diss bırakayım.

F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634
La favorim 1000 tane rapi de yapistirasim geldi her türlüsü var bende ??? gerçi Kendi yaptıklarımı yapıştırmam gerekir ama neyse ?

Hadi fight kulüp 2 yapalım bı kendimize gelelim, kulak paslarimiz açılsın!

TKartaL Çevrimdışı

TKartaL 

Süper Üye
5 Şub 2018
2,481
44
Bir diğer başarılı bulduğum rap grubu.. Bence hakkettiği yeri bulamadı...

DSC_020065851ddfbc2d9b56.jpg

Son düzenleme:
Rak_Benadam Çevrimdışı

Rak_Benadam 

Aktif Üye
2 Ağu 2021
223
33
Efsanenin bence Cartel’den hemen sonra anılması lazımdı :)

Boşuna sagopa demiyoruz abi...

'Neyim var ki' Türk rap tarihine damga vurmuş bir başyapıt ve gençlere rapi sevdiren bir parçadır.

Tabiki sagopa reisin eseridir bu şarkı.
Ceza çok ısrar etti, lütfen sago benim albümümde olsun bu şarkı, ne olur sago dedi, sagopada tamam ya sana kaç tane albüm yaptım ben cezacığım, bu şarkıyı mı kıskanacağım senden, al bu parçayıda koy albümüne diyerek büyüklük gösterdi. :)

Son düzenleme:
TKartaL Çevrimdışı

TKartaL 

Süper Üye
5 Şub 2018
2,481
44
Boşuna sagopa demiyoruz abi...

'Neyim var ki' Türk rap tarihine damga vurmuş bir başyapıt ve gençlere rapi sevdiren bir parçadır.

Tabiki sagopa reisin eseridir bu şarkı.
Ceza çok ısrar etti, lütfen sago benim albümümde olsun bu şarkı, ne olur sago dedi, sagopada tamam ya sana kaç tane albüm yaptım ben cezacığım, bu şarkıyı mı kıskanacağım senden, al bu parçayıda koy albümüne diyerek büyüklük gösterdi. :)
Adam şair gibi yazıyor sözleri... Mesela bazı parçalarında kendimi bulurum..

Rak_Benadam Çevrimdışı

Rak_Benadam 

Aktif Üye
2 Ağu 2021
223
33
Forumda rap severler azınlıkta galiba :) konuyu açan TKartaL TKartaL bile konuyu unutmuş sanırım :)

Şuraya güzel bir parça bırakayım da, konu güncelliğini korusun hem de rap severlerin kulaklarının pası silinsin

(liseliler bilmez bu şarkıyı)

Son düzenleme:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt