Garanti Bankası Dünya Kupası’na özel seçili Vestel UHD TV’lerde %10 indirim fırsatı!

The_SreT Çevrimdışı

The_SreT 

TFC Team
18 Kas 2017
4,135
27 Haziran – 15 Temmuz 2018 tarihleri arasında Garanti Cep ya da Garanti Internet’e giriş yapan müşterilerimiz seçili Vestel UHD TV’lerde geçerli %10 indirim kazanıyor!

İndirimden nasıl faydalanırım?

Kupon kodları, Garanti Cep/Internet logini sonrası müşterilere SMS ile gönderilecektir. SMS ile gönderilecek olan kupon kodunun adresindeki sepet adımında “Promosyon Kodu” alanına girilmesi gerekmektedir.

Hangi ürünler kampanyaya dahildir?

Ne zamana kadar kullanabilirim?

Kupon kodunu en geç 31 Temmuz 2018 tarihine kadar kullanabilirsiniz.

Kampanya Detayları

• 27 Haziran – 15 Temmuz 2018 tarihleri arasında Bireysel Garanti Cep ya da İnternet’e giriş yapan müşterilerimiz kampanyadan yararlanma hakkını kazanacaktır
  • Kampanya sadece 'de yapılacak alışverişlerde 4K SMART 65UD9400 65” LED TV, 4K SMART 55UD9400 55” LED TV, 4K SMART 55UD8400 55" LED TV, 4K SMART 49UD9400 49” LED TV ve 4K SMART 49UD8400 49" LED TV ürünlerinde geçerlidir. Kampanya stoklarla sınırlıdır
  • İlgili kampanya, ’de seçili ürünlerde geçerli %10 indirim sunmaktadır.
  • Kampanya dönemi içinde 1 kişi en fazla 1 indirim kodu kazanabilir.
  • Her bir hizmet için, 1 adet indirim kodu kullanılabilir.
  • İndirime ilişkin kodlar, Garanti Cep ya da İnternet’e login olan müşterilerimize kısa mesaj yoluyla iletilecektir.
  • İndirim kodları para ile satılamaz veya paraya çevrilemez.
  • İndirim kampanyası farklı kampanyalar ile birleştirilemez.
  • Kod kullanımı 1.000 müşterimiz ile sınırlıdır.
  • Kampanya kapsamında yapılacak alışverişe konu üründe herhangi bir hata, ayıp veya geç teslim ya da yanlış ürün teslimi ya da stok yetersizliği nedeniyle ürününün teslim edilmemesinden Garanti Bankası sorumlu değildir.
  • Kişiye özel üretilen kodlar, en geç 31 Temmuz 2018 tarihine ve saat; 23:59’a kadar kullanılmalıdır. Bu tarihe kadar kullanılmayan kodlar geçerliliğini yitirecektir.
  • İndirim tarifelerinden yararlanılması veya cayma hakkı talebinin yerine getirilmesi T. Garanti Bankası A.Ş. sorumluluğunda değildir.
  • T. Garanti Bankası ve Vestel kampanya süresini ve kapsamını değiştirme hakkını saklı tutar.

%10 geçerli tv ler

Son düzenleme:
The_SreT Çevrimdışı

The_SreT 

TFC Team
18 Kas 2017
4,135
Abicim sana özel işaret mi geliyor nereden buluyorsun bu kampanyaları :alala

Eine sağlık :ok
Aynen Adem hocam resmen işaret geldi , Garanti Mobil uygulamasına girince anında bu sms geldi bana paylaşmak istedim :ok

Çok güzel bir kampanya 4000 TL'lik Tv'de 400 TL 3000 TL'lik bir Tv'de 300 TL indirim alınabiliyor. Hemde Vestel.com.tr güvencesi ile :ok

Let's _be_ honest Çevrimdışı

Let's _be_ honest

Süper Üye
30 Mar 2018
666
Aynen Adem hocam resmen işaret geldi , Garanti Mobil uygulamasına girince anında bu sms geldi bana paylaşmak istedim :ok

Çok güzel bir kampanya 4000 TL'lik Tv'de 400 TL 3000 TL'lik bir Tv'de 300 TL indirim alınabiliyor. Hemde Vestel.com.tr güvencesi ile :ok
Eline saglik, ama sadece vessel.com.tr olmayaydi sicak firsat derdim, bu haliyle normalde satilan fiyatlarin seviyesine , hatta Sian mobilim bakamadim ama biraz daha ustunde bile kaliyor fiyat olarak sanki.

The_SreT Çevrimdışı

The_SreT 

TFC Team
18 Kas 2017
4,135
Eline saglik, ama sadece vessel.com.tr olmayaydi sicak firsat derdim, bu haliyle normalde satilan fiyatlarin seviyesine , hatta Sian mobilim bakamadim ama biraz daha ustunde bile kaliyor fiyat olarak sanki.
Aynen hocam mesela örneklersek 65UD8900 sitede 4500 TL indirim kodu ile Vestel'in sitesinden 4050 TL'ye alınabiliyor. Gel gelelim aynı tv başka sitelerde 3950 TL'ye satılıyor. İndirim koduna rağmen arada hala 100 TL'lik bir fark var. Ben bu fırsatı internetten alışverişe çekinen arkadaşlar için öneriyorum , direkt Vestel'in resmi sitesinden gönül rahatlığı ile alışveriş yapabilirler :ok

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt