G.O.T Game of Thrones tamamı

BlackB Çevrimdışı

BlackB 

Süper Üye
25 May 2018
957
40
Bu arada hiç dublajlı seyretmedim.
dublajlı veya altyazılı olanda fark varmı ? kesintiler vs varmı dublajlı olanda

ben bu konuyla alakalı değil ama dublaj konusunda kendi fikrimi söylemek istiyorum. Film veya dize her ne izliyorsanız altyazılı olarak izlemenizi tavsiye ederim.. size geçen duygu hissiyat acayip farkediyor.

en basitinden dün Cennet Yolcuları isimli filmi izledim. Youtube'da 1080p ingilizce dublajlı tr altyazılı versiyonunu buldum, filmin orijinal dili almanca bu arada.. rahatsız oldum 320p almanca - tr altyazılı versiyonunu izledim.. görüntüden taviz verdim küçük ekranda izledim ama dublajlı izleyemedim ?

bu arada film güzeldi, tavsiye ederim. 97 yapımı, knocking on heaven's door.. bu aralar çok popüler olmamış ama izlenmesi gereken eski filmleri araştırıyorum..

şöyle bir listeye rastladım, sırayla izliyorum.

Selamlar?

baysui Çevrimdışı

baysui 

Aktif Üye
19 Şub 2019
293
37
Bende o siteden tümünü indirdim. İlk sezon bitmek üzere ... Altyazılı izleyenler dublajlınin iyi olmadığını söylediler ama izliyorum?

akdrhmz Çevrimdışı

akdrhmz 

Aktif Üye
25 Eyl 2018
68
35
Stremio diye bir program var hocam tavsiye ederim. Her türlü film diziyi bulabilirsiniz android içinde var PC içinde var

E Çevrimdışı

em1r. 

Aktif Üye
25 May 2018
183
49
tekrar izlemek için bu dizinin uhd versiyonu çıkmasını bekliyecem.arşivlik yapıcam.

catres Çevrimdışı

catres 

Süper Üye
26 May 2018
1,459
41
Stremio diye bir program var hocam tavsiye ederim. Her türlü film diziyi bulabilirsiniz android içinde var PC içinde var
Stremioda var mı butun sezonlar yaa.
Benım pcde yüklü ama bakmak hic aklıma gelmedi ?
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

Bende o siteden tümünü indirdim. İlk sezon bitmek üzere ... Altyazılı izleyenler dublajlınin iyi olmadığını söylediler ama izliyorum?
Hocam nasıl indirdiniz acaba

akdrhmz Çevrimdışı

akdrhmz 

Aktif Üye
25 Eyl 2018
68
35
Stremioda var mı butun sezonlar yaa.
Benım pcde yüklü ama bakmak hic aklıma gelmedi ?
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

Hocam nasıl indirdiniz acaba
Var hocam bir çok dizi var, eklentilerden piratebay ı ekleyin ptb+ olan linklerden seçin daha akıcı oluyor ben oradan izledim baştan + son sezonu 1080p hazır alt yazılı rahatça

newrophat Çevrimdışı

newrophat

Süper Üye
31 Ağu 2018
1,036
G.O.T. izlemeye başlayacaklar diziyi 7 sezon olarak kabul ederse izlesin, 8. sezona başlarşa şayet moraliniz bozulur zor toparlarsız.

spoiler vermemek için detaya girmiyorum ama sadece şu kadar söyleyeceğim ; misal 7 senelik ilişkiniz var ve düğün hazırlıkları yapıyorsunuz ama ihanete uğruyorsunuz, resmen hayal kırıklığı 8. sezon, o yüzden 7 sezon izleyin tadında bırakın :)

N Çevrimdışı

nctemiz

Aktif Üye
15 Ocak 2019
312
46
Ben sonradan başladım.Ama çok ilgimi çekmişti.En hoşuma giden başrolde kimsenin olmayışı
Hani derler ya olurmu o ölürse dizi biter cümlesi bu dizi için geçerli eğildi.Rob starkın ve ailesinin katledilişini hatırlıyorumda.Böyle bir şok yaşamamıştım. ?
Ama son sezon ne kadar beklentimizi yüksek tutsakta bu kadar hayal kırıklığı olamaz.

Her yerde mantık hataları
Kraliçe olan birinin egosuna yenik düşmesi anlat anlat bitmez.Neresinden tutsanız elinde kalıyor.

Ama pişman değilim Gene olsa gene yapardım. :gul:sirit:sirit

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt