FS 8407 ENF D - 8 Çekmeceli No-Frost Dikey Derin Dondurucu

Sota Çevrimdışı

Sota 

Root
6 Mar 2016
16,443
Uğur UCF 310 SSL kullanıyorum ve memnum dondurucumu modıfıye ederek sogutucu ozellıgı kazandırmıstım.

Ugur'un fazladan yer kaplaması nedenıyle ugur arkadasa verıp sımferı almayı dusunuyorum.

FS 8407 ENF D - 8 Çekmeceli No-Frost Dikey Derin Dondurucu

Bu derindondurucuyu geniş hacmi, nofrost olması, (dual,joker) dondurucu veya sogutucu olarak kullanılabılmesı nedenıyle yakın markaja aldım.

Bu modelı kullanan hakkın bılgı sahıbı olan var mı. ( Fızıksel olarak daha ıncelemedım)

fs-8407-enf-a-d-8-cekmeceli-no-frost-dikey-derin-dondurucu-kopya.png

H Çevrimdışı

hunter87

Yeni Üye
12 Nis 2019
20
37
ürün iyi olsa da, servis olayları biraz düşündürücü. biz de annemin yoğun ısrarları sonucu bir dondurucu aldık kışlıklar için ama no frost ve dolap tipi tercih ettik. Altus aldık 7 çekmeceli. Beyaz eşyada arçelik-beko-altus ve bosch-siemens- profilo ürünlerini tercih ediyorum. lg-samsung-vestel ürünlerini listeye almıyorum. 7 yıl garanti ile bu markaların ihtiyacım olanlardan en makul fiyatlısına bakıyorum.

muratala5361 Çevrimdışı

muratala5361 

Süper Üye
3 Şub 2019
1,906
21
ürün iyi olsa da, servis olayları biraz düşündürücü. biz de annemin yoğun ısrarları sonucu bir dondurucu aldık kışlıklar için ama no frost ve dolap tipi tercih ettik. Altus aldık 7 çekmeceli. Beyaz eşyada arçelik-beko-altus ve bosch-siemens- profilo ürünlerini tercih ediyorum. lg-samsung-vestel ürünlerini listeye almıyorum. 7 yıl garanti ile bu markaların ihtiyacım olanlardan en makul fiyatlısına bakıyorum.
Doğru tercih ?

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt