Foruma mobil ile girmek

hosbulduk Çevrimdışı

hosbulduk 

TFC Team
9 Kas 2018
3,721
Eger mobilden misafir girisi yapilir ise sayfa numarasi cikmiyor veya son mesaja git secenegi olmuyor, son mesaj okumak istenirse otomatik olarak ilk sayfa aciliyor ,en alta inip son sayfaya tikladiktan sonra en son yazilan mesaja kadar indikten sonra mesaj okunabiliniyor.Web versiyona gecince de sayfa icerigi tam ekrana sigmiyor..Eger bundan bahsediyorsa birazcik ugrastiriyor dogru..Üye olarak giriste sorun yok.

TKartaL Çevrimdışı

TKartaL 

Süper Üye
5 Şub 2018
2,481
44
Sorun şu; aşırı hantal oluyor.. Bir kasıyor anlatamam.. Chrome ve opera da durum aynı opera bir tık daha iyi.. Diğer forum siteleri tıkır tıkır..

TKartaL Çevrimdışı

TKartaL 

Süper Üye
5 Şub 2018
2,481
44
Telefon modeli nedir
Sony Xperia xa1 ultra
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

Bende opera'da kasma gibi bir sıkıntı yok.
Telefonumda Lineage OS ROM yüklü ve 2 GB RAM mevcut.
Arkada fazla uygulama çalışıyor olmasın?
Hayır onunla alakası yok. Formatta değil. Formattan öncede böyleydi. Bu olay biraz reklamlar çoğaldıktan sonra oldu. Yine yazıyorum diğer forum sitelerinde sorun yok

Aragorn Çevrimdışı

Aragorn 

Süper Üye
25 Şub 2018
2,892
46
Sony Xperia xa1 ultra
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

Hayır onunla alakası yok. Formatta değil. Formattan öncede böyleydi. Bu olay biraz reklamlar çoğaldıktan sonra oldu. Yine yazıyorum diğer forum sitelerinde sorun yok
Tarayıcı önbelleğini silmeyi dener misiniz lütfen, dh forumda da sorun yok mu çünkü orada adım başı reklam var

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri