Forum Hakkında Bilgilendirmeler

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,260
64
Ellerinden öper abim :hihi

Köydeyim,eve gideyim bakarım kesin ....
Hatta kendime yapmıştım ama telefondan yazamayınca sildim, şimdi debiana baktım ordan da silmişim,neden olmasın ki ,zor birşey değil,kendi sitem için ve emlakçı sitesi için yaptım halen kullanıyorum,basit bir şey ama etkili sevgili ahmet :)) ,illa google play yüklemek lazım dersen eğer,deprem uygulamasını yüklediğimiz kişiye veririm,sıkıntısız yükler :)
Bu arada merak ettim ,deprem uygulamamı kaç kişi indirmiş hemen bakayım :haha1

ERSAN.NET Çevrimdışı

ERSAN.NET 

Aktif Üye
19 Haz 2019
179
40
iziliyorum şuanda ancak tasarımı geliştirilmesi gerek. bilmiyorum kaç kuruş ama ios için olursa hem ios hem andorid o zaman düşünebiliriz
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

ios önemli hacılar :) android kolay :)

Son düzenleme:
Let's _be_ honest Çevrimdışı

Let's _be_ honest

Süper Üye
30 Mar 2018
666
Sota Sota Başkan çok kırıldım, ne yani ben şimdi eksik itibarlı mıyım:sirit

Bu itibarla kredi çekebilir miyim:fiskos:polis ( tamam la vurmayın, iğrenç :dil)

Hayırlı olsun, yeni özellikler.:ok

Sota Çevrimdışı

Sota 

Root
6 Mar 2016
16,252
Sota Sota Başkan çok kırıldım, ne yani ben şimdi eksik itibarlı mıyım:sirit

Hayırlı olsun, yeni özellikler.:ok
Prestige User yaziyor :kas

yarin musait olursam biraz gorsellik ekleyecegim ve mobil cihazlarda gosterilmiyor onu hallecegiz artik.

Sizin icin Ihbar hatti kurduk.
Bi Mesaj bile atmadiniz yaziklar olsun. :rant

Egemen isi ileriye göturdu mesaj yerine aradi :haha

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,260
64
iziliyorum şuanda ancak tasarımı geliştirilmesi gerek. bilmiyorum kaç kuruş ama ios için olursa hem ios hem andorid o zaman düşünebiliriz
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

ios önemli hacılar :) android kolay :)
Bilen için ikiside kolay,kullanılan ve derlenilen cihaza bağlı,hatta istenirse windows tel ve tablet içinde yapılabilir ,dediğim gibi ,yeterki yapmasını bilene.Bende mac olmadığından sadece android(linux) için derliyorum,derlerken "ios için derle" dersen ,ilk önce elindeki makinanın ios mu olduğuna bakıyor,ios ise derliyor,komutlar aynı,platform olarak birinde android diğerinde ios giriyorsun, tabii en azından bende öyle oluyor,belki başka bir pcde farklı olabilir :)

Let's _be_ honest Çevrimdışı

Let's _be_ honest

Süper Üye
30 Mar 2018
666
Prestige User yaziyor :kas

yarin musait olursam biraz gorsellik ekleyecegim ve mobil cihazlarda gosterilmiyor onu hallecegiz artik.

Sizin icin Ihbar hatti kurduk.
Bi Mesaj bile atmadiniz yaziklar olsun. :rant

Egemen isi ileriye göturdu mesaj yerine aradi :haha
Hay hay başkan, gözden kaçmış :sirit

Domestos Çevrimdışı

Domestos 

Süper Üye
3 Tem 2018
4,206
50
ben de biliyorum :) panelden admin kontrol panelinden üye grup izinlerinden yapılıyor kank :) öğrendik :P
Ben bilmediğim için soruyorum... Bahsi geçen izinleri verdik kabul edelim... Yine bilmediğim için soruyorum...

Bir üyeye verilen eski mesajını düzenleme izni çerçevesinde, o mesajını silip (atıyorum) üç nokta koyup çıkmayacağını yani açmış olduğu konunun içine etmeyeceğini ne şekilde ön görebiliriz??

ERSAN.NET Çevrimdışı

ERSAN.NET 

Aktif Üye
19 Haz 2019
179
40
Ben bilmediğim için soruyorum... Bahsi geçen izinleri verdik kabul edelim... Yine bilmediğim için soruyorum...

Bir üyeye verilen eski mesajını düzenleme izni çerçevesinde, o mesajını silip (atıyorum) üç nokta koyup çıkmayacağını yani açmış olduğu konunun içine etmeyeceğini ne şekilde ön görebiliriz??
Allah herşeyi bildiği için problem olmaz. İnceldiği yerden kopsun :) Ya benimsin ya da toprağın hesabı ilerlemek lazım :) adamın modemini yakarlar :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri