Forum Tarihindeki Gelmiş Geçmiş En Mantıklı Öneri

Sizce Bağış Karşılığı Erken/Kesin Cevap Sistemi Faydalı Olur mu?

• Evet

• Hayır

• Bunlar Boş İşler

Sonuçlar yalnızca oylamadan sonra görülebilir.
A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
Kendini bilmeyen kişiliksiz kişiler bi zahmet bu sistemi kullanmasın .
İşte sevgili eketen eketen de toplumun kültür ve eğitim seviyesinin buna uygun olmadığını belirtiyor.
Bazı konuları yaşayanlar olarak aslında gayet iyi anlıyoruz durumu. Üzücü ama ne yapalım işte içimizdeki o yardım sevgisi durmuyor bir türlü :)

T Çevrimdışı

TC Yıldırım

Kayıtsız / Doğrulanmamış
İşte sevgili eketen eketen de toplumun kültür ve eğitim seviyesinin buna uygun olmadığını belirtiyor.
Bazı konuları yaşayanlar olarak aslında gayet iyi anlıyoruz durumu. Üzücü ama ne yapalım işte içimizdeki o yardım sevgisi durmuyor bir türlü :)
Türk halkı olarak Yardımlaşmayı severiz sıcak kanlı sevecen insanlarız Adem Abi ?

İnsanları hayata küstürdüler insanlar mutlu değil mutsuz o neden ile her konuya negatif bakıyoruz..

D Çevrimdışı

dost4125 

Aktif Üye
14 Nis 2022
53
31
@adem hocam sizin adınıza bende yaptım Allah kabul etsin ne güzel işlere vesile oluyordunuz böylelikle bir güzel bir şeye daha vesile oluyorsunuz Allah razı olsun sizden Allah ayağınıza taş değdirtmesin

Screenshot_20220510-192831_Kuveyt-Trk.jpg

D Çevrimdışı

dost4125 

Aktif Üye
14 Nis 2022
53
31
Tavsiye forumu Ailesi adına Desteğiniz için Teşekkürler ..
ben teşekkür ederim asıl adem hocamın emeği bende çoktur başımda ki şu süreç sonlansin konu olarak ayrica isterse hocam video olarak da başımdan geçenleri anlatıp özel teşekkür edeceğim hocama siz iyiki varsiniz

B Çevrimdışı

Bratan 

Süper Üye
8 Kas 2018
907
43
niyetiniz güzel ama uygulanabilirligi yok fikrin. hem kullanici hem de sizin icin tamamen sorun olur pisman olursunuz bence
diger arkadaslarin yazdigi negatif seyleri tekrar tekrar yasayinca lanet olsun dersiniz kendiniz bu uygulamayi iptal edersiniz zaten
insanlar art niyet arar, para verecek olsam gider tamirciye yaptiririm burda niye cözüm ariyim derler verdigin cevabi begenmezler cevap dogru olur ama uygulamayi beceremez kabahati sende bulur vs vs liste uzar gider

onun yerine siteden faydalanmak icin soru soran kisiye
" sorunun cevabi bu biz karsilik beklemeden sana yardim ettik istersen sende baskalarina yardim et ve suraya bagis yap dekontuda bizimle paylasirsan mutlu oluruz" tarzinda bir mesaj vs yazilsa siteyede bir aciklama konusu acilsa biz size yardim ediyoruz sizde baskalarina yardim edin vs vs
sitenin en üstündeki kisma da wikipedia da vs oldugu gibi bagis durumu eklense yapilan bagislar ordan görülse " su tarihden beri üyelerimiz falanca dernege veya derneklere xxxx miktarinda bagis yapmistir aciklama konusu icin tiklayin vs olsa
hem kimseyi rahatsiz etmez hemde ayni amaca hizmet eder
yardim almak icin veya yardim aldigi icin iyiligin karsiligini vermek isteyen insan bu sekilde de yardimda bulunur

istanbul Çevrimdışı

istanbul

Süper Üye
7 Kas 2019
1,055
Yardım karşılıksız olur . Dolaylı yardım .
Yardım etmek isteyen zaten yardım eder .
Yardım bileti satışı gibi .

Avukatlık gibi forumu olsaydı tamam .
Tüketici derneği kısmı için olabilir .
Video kurs gibi olabilir veya diğer
Diğer kısımlar baş ağrıtır .

osmanke Çevrimdışı

osmanke 

Süper Üye
Top Poster Of Month
13 Tem 2021
2,646
59
Değerli dostlarım forumumuz adı gibi tavsiye forumudur belki bana kızacaksınız ancak burada işi ücrete getirirseniz burada pek kimse kalmaz biz,bize kalırız zaten gönüllü paylaşım yapan dosluklar var olduğundan üye sayılarımızı arttırabiliriz sosyalşelme forumudur biz her nekadar şu bağış karşılığında dersek o kadar uzaklaşmalar olacaktır bu türde ücretli üyelikle çalışan siteler ve forumlar var ancak belli bir kesime hitap eder durumdalar bunlar,da tahmin edeceğiniz gibi malum paylaşımlar satış yapan kişilerdir bunlar uzaktan bağlanarak veya whatspp üzerinden bilgi akışı sağlıyorlar kaldı,ki bizde forumu bu şekilde bir sisteme döndürürsek ne kadar yardımcı ve satış olur ve üyelikler kaç kişiye hitap eder elbette,ki forumun giderleri vardır ancak bunun ne kadarını karşılar kaldı,ki bağış yapanlar zaten istediği yere bağış yapıyorlar kimse,kimseyi zorlayamaz benimde bir çok forumda üyeliklerim var,ki bunlar,da gönüllü sosyal yardımlaşmaya hitap eden türden,dir bu forumların özel bölümleri vardır buradan özel paylaşımlar ve satışlar yapılmaktadır bilginize.

not:bu sistemde ayrıca cevap hattı kurup hangi konu hakkında bilgi almak istediği bölümler hazırlanmalı bilgilendirmeli insanlar bazıları anlamaz ben ücret ödüyorum deyip olur,olmaz saatlerde ararlar mesaj atarlar bunlara tahammül gösterebilecekseniz kolay gelsin. saygılamla,

T Çevrimdışı

TC Yıldırım

Kayıtsız / Doğrulanmamış
Değerli dostlarım forumumuz adı gibi tavsiye forumudur belki bana kızacaksınız ancak burada işi ücrete getirirseniz burada pek kimse kalmaz biz,bize kalırız zaten gönüllü paylaşım yapan dosluklar var olduğundan üye sayılarımızı arttırabiliriz sosyalşelme forumudur biz her nekadar şu bağış karşılığında dersek o kadar uzaklaşmalar olacaktır bu türde ücretli üyelikle çalışan siteler ve forumlar var ancak belli bir kesime hitap eder durumdalar bunlar,da tahmin edeceğiniz gibi malum paylaşımlar satış yapan kişilerdir bunlar uzaktan bağlanarak veya whatspp üzerinden bilgi akışı sağlıyorlar kaldı,ki bizde forumu bu şekilde bir sisteme döndürürsek ne kadar yardımcı ve satış olur ve üyelikler kaç kişiye hitap eder elbette,ki forumun giderleri vardır ancak bunun ne kadarını karşılar kaldı,ki bağış yapanlar zaten istediği yere bağış yapıyorlar kimse,kimseyi zorlayamaz benimde bir çok forumda üyeliklerim var,ki bunlar,da gönüllü sosyal yardımlaşmaya hitap eden türden,dir bu forumların özel bölümleri vardır buradan özel paylaşımlar ve satışlar yapılmaktadır bilginize.

not:bu sistemde ayrıca cevap hattı kurup hangi konu hakkında bilgi almak istediği bölümler hazırlanmalı bilgilendirmeli insanlar bazıları anlamaz ben ücret ödüyorum deyip olur,olmaz saatlerde ararlar mesaj atarlar bunlara tahammül gösterebilecekseniz kolay gelsin. saygılamla,
Herkes forum paralı olacak bilgiye ulaşım destek bağışa dayalı olacak sanıyor osmanke osmanke hocam..

Bağış sadece sembolik bir konu olacak ayda yılda 3-5 üye anca yazar oraya forum işleyiş ve düzeni değişmeyecek.

Herşey yine bildiğiniz gibi beleş devam edecek tam destek devam edecek sembolik bir konu oda olursa.. ?

osmanke Çevrimdışı

osmanke 

Süper Üye
Top Poster Of Month
13 Tem 2021
2,646
59
Herkes forum paralı olacak bilgiye ulaşım destek bağışa dayalı olacak sanıyor osmanke osmanke hocam..

Bağış sadece sembolik bir konu olacak ayda yılda 3-5 üye anca yazar oraya forum işleyiş ve düzeni değişmeyecek.

Herşey yine bildiğiniz gibi beleş devam edecek tam destek devam edecek sembolik bir konu oda olursa.. ?
Yıldırım kardeşim evet forum işleyiş düzeni bozulmayacak herşey paralı olmayacak ancak sen adama bu bilgiye ulaşmak için buraya bağış yap dersen sıkıntı bence üstte,ki yazımda yazdığım gibi ücretli forumlarda bile dahi sıkıntılar oluyor sonra adam o bir an önce işini halletmek isteyecek zamanlı zamansız aramalar konuya vakıf kişi için sıkıntı olur tam istediğini alamadığında ise bu sefer foruma ver yansın eder benim için sıkıntı yok ustalar düşünsün:bilmiyom:bilmiyom?:cak?

S Çevrimdışı

sasuta

Aktif Üye
20 May 2018
138
43
Bu olay 1 saat içinde tavsiye garanti olayı değil zaten bilinçli aklı başında insanlar bu sistemi kullanır..

Kimseden para alınmıyor hayırlı bir işe aracılık ediyoruz bağış yapan kişiler zaten bağışını yapıyor..

Ne olur zaten bağış yapıyordur ama böyle birşey oluğunu duyar gelir Forumumuza üye olur..

Teknik bir konuda destek yorum ister bağışçı olduğu için öncelikli yorum cevap destek alır farklı bir deneyim yaşar.

Yeni bir yaklaşım karşılıklı gönüllülük esasına dayalı sosyal sorumluluk projesi..

Kendini bilmeyen kişiliksiz kişiler bi zahmet bu sistemi kullanmasın ..

Tavsiye Bahane Bağış şahane Yaşasın LÖSEV

Hocam kusura bakma ama sen ne kadar iyi niyetli olsan dahi bu sistem "Parayı (bağışı) bastım tavsiyemi hemen isterim" durumudur aksini düşünen varsa polyanacılık oynuyordur. Dışarıdan objektif bakınca durum bu. Bağış yapacak insan zaten bağışını yapıyordur. İşin içine para girince her şey değişir.

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt