Forum Format mı Değiştiriyor_?

T Çevrimdışı

trkkrsy 

Süper Üye
26 Ara 2017
915
42
Selamlar,

dikkatimi çeken konu;

son günlerde forumda ağırlıklı olarak iptv link paylaşımı var.

diğer türlü paylaşım sayısında gözle görülür azalma var.

herkes derdini söyledi, dermanını buldu sanırım ? =)

tamam teknoloji iptv yönünde gidiyor bende kullanıyorum iptv yi

korkuyorum legaldi illegaldi yayındı derken

dürüst muhabbetin döndüğü bu topraklara el koymasınlar_?!!

teraspy teraspy F fikoloji Sota Sota TEKNOwest teknovest A Adem Helvacı

F Çevrimdışı

Frenzy 

Aktif Üye
11 Mar 2019
491
40
Bir süredir benim de dikkatimi çekiyor. Hatta foruma giriyorum, bakıyorum son mesajların neredeyse hepsi iptv ile ilgili, ki ben bu iptv olayını çok gereksiz bulurum, hiçbir etkileşimde bulunmadan geri çıkmak zorunda kalıyorum.

TKartaL Çevrimdışı

TKartaL 

Süper Üye
5 Şub 2018
2,481
44
[SUP]Valla dün uzun zamandır ilk defa girdim. Bir kaç konu göz attım cevapladım. Fakat ip tv ip tv konu başlığından geçilmiyor. Dün bende bu konuyu dile getirecektim. Sorun ip tv değil tabiki.. Fakat forumun tadı kalmamış... Mesela etkinlik olsun diye SAĞLIK VE YAŞAM diye bir konu açılsın dedim o bile aktif değil.. Benim çıkarım yok tabiki bu işlerden ama benimde bir katkım olsun istedim istiyorum. Bunu da niçin yapıyorum? Forumdaş olarak birbirimize yardımımız dokunur diye... Örneğin ben bu foruma üye olmam A Adem Helvacı sayesinde vestel yazılımı konusu vesile oldu. Fakat ortalıkta kimseyi göremiyoruz... [/SUP]

T Çevrimdışı

trkkrsy 

Süper Üye
26 Ara 2017
915
42
Tamam iptv de olsun, paylaşılsın. Fakat foruma "bulmam lazım" dediğim bi konu ya da en son baktığımdan beri yeni kim ne bilgi akışı sağlamış diye foruma giriyorum. Aktif konular,

Şöyle iptv
Böyle iptv
İptv de iptv
İlle de iptv
...

Şeklinde görünce direk çıkıyorum valla yalan yok. :)

Olmasın, paylaşılmasın diyemem, hepimize lazım. Fakat her m3u link için ayrı konu açılması iğneyi samanlığın aralarına sürüklüyor ! Genelde bu paylaşımı yapan arkadaşlar tek konu açabilse, ilk mesajlarını güncelleme yetkileri olsa, ....tarihli iptv şeklinde ilk mesajlarını güncelleseler, ihtiyaç sahibi bizlerde ne, nerde demeden olayı sonuçlandırsak ?

İptv paylaşımı yapan arkadaşların emeğine sağlık bu arada. Anlatmak istediğim paylaşılmasın değil, forum konu kalabalığında boğulmasın.

Saygılar.

A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
[SUP]Valla dün uzun zamandır ilk defa girdim. Bir kaç konu göz attım cevapladım. Fakat ip tv ip tv konu başlığından geçilmiyor. Dün bende bu konuyu dile getirecektim. Sorun ip tv değil tabiki.. Fakat forumun tadı kalmamış... Mesela etkinlik olsun diye SAĞLIK VE YAŞAM diye bir konu açılsın dedim o bile aktif değil.. Benim çıkarım yok tabiki bu işlerden ama benimde bir katkım olsun istedim istiyorum. Bunu da niçin yapıyorum? Forumdaş olarak birbirimize yardımımız dokunur diye... Örneğin ben bu foruma üye olmam A Adem Helvacı sayesinde vestel yazılımı konusu vesile oldu. Fakat ortalıkta kimseyi göremiyoruz... [/SUP]

Taam yaaaa hemen de sitem, Biz de insanık, tatil ettük accuk :kiskis

Şaka bir yana sevgili kardeşim, benim konu artık bir ritüele döndü, yaz temposunda forumda çok olamıyorum kusura bakmayınız.
İşlerimi toparladım sayılır, tam sakinledim diye foruma geldim konu bile açtım ama 2 gündür gerçekten canımı çok sıkan bir LG Yetkili servis işgüzarlığı ile uğraşınca yine zaman su gibi akıp geçti açıkçası.

Siteminizde haklısınız, elimden geldiğince online süremi yükselteceğim, yaz bitti nasılsa :ok

A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
Tamam iptv de olsun, paylaşılsın. Fakat foruma "bulmam lazım" dediğim bi konu ya da en son baktığımdan beri yeni kim ne bilgi akışı sağlamış diye foruma giriyorum. Aktif konular,

Şöyle iptv
Böyle iptv
İptv de iptv
İlle de iptv
...

Şeklinde görünce direk çıkıyorum valla yalan yok. :)

Olmasın, paylaşılmasın diyemem, hepimize lazım. Fakat her m3u link için ayrı konu açılması iğneyi samanlığın aralarına sürüklüyor ! Genelde bu paylaşımı yapan arkadaşlar tek konu açabilse, ilk mesajlarını güncelleme yetkileri olsa, ....tarihli iptv şeklinde ilk mesajlarını güncelleseler, ihtiyaç sahibi bizlerde ne, nerde demeden olayı sonuçlandırsak ?

İptv paylaşımı yapan arkadaşların emeğine sağlık bu arada. Anlatmak istediğim paylaşılmasın değil, forum konu kalabalığında boğulmasın.

Saygılar.

Bazı konular var ki benim içim bir türlü almıyor ve o nedenle de o konulara pek odaklanmıyorum, Cep telefonu, IPTV vs gibi mesela.

Öncelikle bu işin legalitesi dahi tartışmaya açılabilir bence. Yasal mı, Değil mi? Yasal ise altyapısı nereye dayalı, Değil ise biz neden izin veriyoruz paylaşımlara :kiskis

gibi gibi

M Çevrimdışı

m.menguc

Kayıtsız / Doğrulanmamış
Bu tv için yazılım taleplerine de benzer birşey uygulamak gerekiyor. Sürekli bu tarz konular açılıp duruyor. Tek dallık üyelik açıp işlerini görüp kayboluyorlar sonuçta anasayfada olmak zorunda değil bence.

Sota Çevrimdışı

Sota 

Root
6 Mar 2016
16,253
Bu tv için yazılım taleplerine de benzer birşey uygulamak gerekiyor. Sürekli bu tarz konular açılıp duruyor. Tek dallık üyelik açıp işlerini görüp kayboluyorlar sonuçta anasayfada olmak zorunda değil bence.
Arkadaslar yerı gelıyor forumda bızden daha cok zaman gecırıyorsunuz. Hal boyle olunca sızın taleplerınıze gore forumu sekıllendırmemız gerekır

Istek-onerı bolumunu buyuzden actık. forumun akısıyla ılgılı herkonuda talep bulunabılır yada gorus belırtebılırsınız.

Sota Çevrimdışı

Sota 

Root
6 Mar 2016
16,253
konu sahıbı arkadaslar ıstısare edıp duzene koyacagız.

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri