Forum Adabı Bilmeyen Birisinin Açtığı Başlık

Akigo35 Çevrimdışı

Akigo35 

Süper Üye
20 Tem 2020
1,124
43
Kim neyi koruyorsa korusun ben gidiyorum artık yatağım da beni korusun :kiskis

Haydi iyi istirahatler olsun bana ve dileyen herkese :ok

Sonra İlteriş Yılmaz İlteriş Yılmaz yok erken kalkmadın da etmedin de geç kaldık da vıdı vıdı kafa şişiriyor :kiskis
(Yarın yine dağlar bayırlar bizim gaaari :kop )
İyi geceler, bende daha 2 buçuk saat?

Aragorn Çevrimdışı

Aragorn 

Süper Üye
25 Şub 2018
2,892
46
Kardeşim forum kullanmayı bilmiyorsanız, forum adabını ilmiyorsanız üye olmayın.
Kimsenin vaktini boşa harcamaya ve üstüne böyle saygısızlık yapmaya hakkınız yok.
Bu ne büyük saçmalık böyle soruyu sor cevapları al sonra geri dön tüm yazdıklarını sil yerine nokta koy.

Nokta öyle koyulmaz bak forum hayatına noktayı koydum ben.

Ayıp yahu, sizler için emek veren vaktini harcayan şu insanların emeklerine ayıp her şeyden evvel.

Bütün mesajlarını geri getirdim haydi gel sil bakayım silebilecekmisin bir daha..
Yargıman lafı gediğine koyup istirahate çekilmiş, iyi gecelerin olsun Karşıyaka'lı Robin Hood

F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634
Önce başlık ve konu ne hale gelmiş dedim açıp baktım ve sonra üzüldüm. Beyfendi için gece 12 de üşenmeyip idirimi kaybetmesin diye yataktan çıkıp PC açıp bakıp bilgi verdim. Demekki hak etmiyormuş.
Olsun iyilik yap denize at balık bilmez ise halik bilir ?

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,320
64
Önce başlık ve konu ne hale gelmiş dedim açıp baktım ve sonra üzüldüm. Beyfendi için gece 12 de üşenmeyip idirimi kaybetmesin diye yataktan çıkıp PC açıp bakıp bilgi verdim. Demekki hak etmiyormuş.
Olsun iyilik yap denize at balık bilmez ise halik bilir ?
Ters bir şey de yazmadık sevgili fiko,gayet normal gidiyordu her şey halbuki :)

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt