Florasan lcd tv led tv dönüştürme

1 Çevrimdışı

10ur.17 

Yeni Üye
23 Nis 2021
29
35
Esselamu aleykum hayırlı günler herkese inşaallah.
42lg7000-za model lcd tv elimde 2 yıldır.invertor kartı bulamadım.bulamayinca yarın birgül florasanlarida arızalanır.hic uğraşmayayım dedim
Ben bu tvye florasanlarini söküp ledbar olarak yapmak istiyorum ama ona uygun led driver nasıl seçmeliyim.mevcut besleme çıkışı 24v invertöre veya 24v led bar kullansam yardımcı olabilirseniz çok sevinirim inşaallah

TEKNOwest Çevrimdışı
23 Eyl 2018
10,457
49
24 volt cihaz çalışınca açılıyorsa olur. yanlız ledler florasan gibi geniş açılı olmadığı için belli olur bu yüzden florsan sayısında fazla led döşemeniz gerekir.

digimy Çevrimdışı

digimy 

Yeni Üye
22 Ara 2020
23
38
merhaba lcd tv ler için led tvye dönüşüm daha önce yaptım eğer elektronikçiyseniz size yardımcı olabilir
bunun için çerçeve uygun led bar ve 1 adetde led sürücü devresi eğer sürücü yoksa ben size gönderebilirim lakin led leri panel kasasına uygun kendiniz ayarlayacaksınız.

1 Çevrimdışı

10ur.17 

Yeni Üye
23 Nis 2021
29
35
merhaba lcd tv ler için led tvye dönüşüm daha önce yaptım eğer elektronikçiyseniz size yardımcı olabilir
bunun için çerçeve uygun led bar ve 1 adetde led sürücü devresi eğer sürücü yoksa ben size gönderebilirim lakin led leri panel kasasına uygun kendiniz ayarlayacaksınız.

Iyu olur.bnm invertör beslemem 24v ona gore 24v giris driver lazım.
Ledleri de lg 6v ledbar kullanıcam.
Led driver ihtiyacını karşılar inşaallah.

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri