FLAVEL Çamaşır Makinesi

T Çevrimdışı

Tugi136 

Aktif Üye
20 Nis 2020
494
30
Arçelik ve Vestelin yan markalarından zaten kafamız yeterince allak bullak olmuşken.
Şimdi de A101 kataloğunda FLAVEL marka Arçelik üretimi çamaşır makinesi gördüm.
Ortalığı neden bu kadar karıştırıyorlar anlamıyorum gerçekten.

Gelelim ürüne;

Flavel FLV700 Çamaşır Makinesi

9662627c-7755-4c4b-83de-18688822defe_size780x780_quality60_cropCenter.jpg

-Çocuk kilidi

-Led gösterge

-Program aşamaları takip imkanı

-Paslanmaz çelik tambur

-Elektronik su kontrol sistemi

-3/6/9 saat zaman geçirme imkanı

-Otomatik su ayarlama sistemi

-7 kg yıkama

-1000 devir

-15 program

-Zaman geciktirme özelliği

-A+++

-2 yıl garanti

-Flavel bir Arçelik A.Ş. markasıdır.

-Ücretsiz teslimat ve kurulum

-10 iş gününde teslim edilir.

Üretim Yeri: Türkiye

Son düzenleme:
Akigo35 Çevrimdışı

Akigo35 

Süper Üye
20 Tem 2020
1,124
43
Servis sıkıntısı yoksa markanın pek önemi yok bu gibi makinelerde. Özellikler istenilen ihtiyaçları karşılıyorsa, a+ uzeriyse fiyat uygunsa alınabilir ama tv, telefon gibi şeylerde marka konusunda daha dikkatli olmalı diye düşünüyorum

Pitbull Çevrimdışı

Pitbull 

Süper Üye
6 Tem 2020
1,105
43
Resimdeki ürün ile Altus 7100ML arasında kalite veya başka bir fark var mı acaba? Altus bir tık daha mı iyi?

M Çevrimdışı

Muratti 

Süper Üye
14 Ocak 2018
573
Bu da bir sey mi ?. Para kkazanmnin yollarini arttirmak icin starbucks kamyon lastigi satmaya başladı. Ayni ona benzemis.

Yarin bir gun bu a101 bim vs vs tekellesince dandirik urunlerini en pahali fiyattan satmaya basliyacaklar.

Mahallenizde migros carrefour metro vs varsa bunlardan alisveris yapmaya bakin

Akigo35 Çevrimdışı

Akigo35 

Süper Üye
20 Tem 2020
1,124
43
Bu da bir sey mi ?. Para kkazanmnin yollarini arttirmak icin starbucks kamyon lastigi satmaya başladı. Ayni ona benzemis.

Yarin bir gun bu a101 bim vs vs tekellesince dandirik urunlerini en pahali fiyattan satmaya basliyacaklar.

Migros vs her daim pahalı satıyor. Başka yerde 1 lira olan ürün migrosta 1.5 yada 2 lira. Pahalı olunca basarsın tokadı alışveriş yapmayarak ama ucuz varken pahalıya gitmek mantıklı değil

Domestos Çevrimdışı

Domestos 

Süper Üye
3 Tem 2018
4,206
50

Katılmıyorum...
Bire bir aynı marka ürün bir yerde 2,95 ₺ diğer yerde 14,90 ₺

gercekrambo Çevrimdışı

gercekrambo 

Süper Üye
2 Şub 2020
1,777
alım gücünün her geçen gün daha da azaldığı ülkemde, her gün yeni bir marka, yeni bir fiyat poltikası vb. çıkması gayet normaldir. ya eşdeğer ürünün piyasasını düşürmeden , benzerini satmak amacı vardır, ya da ufak tefek maliyet düşürerek ciro yükseltme amacı. kısaca almanya bizü gısganiyür ağabiy.

meebbe Çevrimdışı

meebbe 

Süper Üye
25 Şub 2018
2,426
32
Sıkıntı yok; siz isteyin ismi MURTAZA olan bulaşık makinesi yaparlar. Yeter parasını verin :kas

İçi zorçelik, dışı Murtaza :ok
aynen abi?

dikkatimi çekti de son zamanlarda ekonomik modellerde sanırsam eski usul mekanik program kartı kullanmaya başladılar?Mantiken daha maliyetli değil mi mekanik kartlar?

Benim çorludaki dayı biraz eski kafa geçen sene 2000 yılında aldığı Arçelik makinası arıza yaptı.Bu illa kullanırız daha iş yapar deyip yengeyi de dinlemedi servis çağırdı.Sözde anakart arıza yapmış 10 yılı da geçtiği için kart kırmızı bültene düşmüş Türkiye de 2 servisin deposunda kalmış onlarda 650 700 civarı bir rakama satıyor demişti servis.Neyse akıllı dayım internetten yan sanayi bulmuş almış kart geldi taktık ama çalışmadı.Dedim bu sürekli sıkmaya geçiyor sanki program kartında sıkıntı var sökelim.Söktüm kartı gerçekten de program kartı gitmiş.Neyse servisin yanlış teşhisi sonucu benim dayı daha da uğraşmayıp Bosch marka yeni makine aldı.Aldığı yan sanayi kartında faturasını kaybettiği için elinde kaldı.

Dikkatimi çekince yazmak istedim.Üreticiler gerçekten çok garip bir ileri 2 geri modeller üretiyorlar.

Pitbull Çevrimdışı

Pitbull 

Süper Üye
6 Tem 2020
1,105
43
İşin garip bir yönü daha var. Yerli markanın Türkiye de üretilen buzdolapları Almanya da 300€ fiyattan satılmakta. Türkiye de 3500₺ ve üzeri bir fiyattan satılıyorlar. Gelin birde buradan bakın?

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt