Fiyat/Performans açısından 32 İnç Full HD Televizyon Tavsiyesi

D Çevrimdışı

durdurak 

Yeni Üye
24 Ocak 2019
26
33
Geçenlerde 32 inç Toshiba 32ll3c63dt modelini aldım. Dahili uydulu 1080p smart TV 2000 liraya CarrefourSA dan aldım.
Aynı mağazada Toshibanın aynı kasası 2400 lira 32 inç android özellikli olanı da vardı.

N Çevrimdışı

nmaltunkeyik

Yeni Üye
20 Mar 2020
4
36
Geçenlerde 32 inç Toshiba 32ll3c63dt modelini aldım. Dahili uydulu 1080p smart TV 2000 liraya CarrefourSA dan aldım.
Aynı mağazada Toshibanın aynı kasası 2400 lira 32 inç android özellikli olanı da vardı.

Bu TV gerçekten güzelmiş, ama ben biraz daha uygun fiyatlı olan bir tv bakmak istiyorum. Sizce

Yumatu 32SMT3201 32" 81 Ekran Uydu Alıcılı FHD Android Smart LED TV nasıldır.

Yukarıdakine ek olarak bu modeller de var.

Hocam bende yumatu ya bakıyorum şu anda. Fiyat olarak uygun, ama garanti konusunda nasıldır bu firma, ürünlerinin arkasında duruyorlarmı acaba?

Hocam TCL markasını daha önce duymamıştım, bu marka güvenilir midir?

F Çevrimdışı

felisleo 

Aktif Üye
15 Kas 2021
97
38
Bu TV gerçekten güzelmiş, ama ben biraz daha uygun fiyatlı olan bir tv bakmak istiyorum. Sizce

Yumatu 32SMT3201 32" 81 Ekran Uydu Alıcılı FHD Android Smart LED TV nasıldır.

Hocam bende yumatu ya bakıyorum şu anda. Fiyat olarak uygun, ama garanti konusunda nasıldır bu firma, ürünlerinin arkasında duruyorlarmı acaba?

Hocam TCL markasını daha önce duymamıştım, bu marka güvenilir midir?
TCL kaliteli bir marka hocam ama ülkemizde pek bilinmiyor, YUMATU konusunda da benim bildiğim servisi ilgili ama bu konuda çok bilgim yok açıkcası, yorumlara göre araştırmanızı tavsiye ederim. F/P olarak çok iyi duruyor. Bütçe kısıtlı ise bence Android'den vazgeçin derim çünkü ucuz Android TV'lerin lisansı yok, Youtube ve Netflix'i 576p çözünürlükte izliyorsunuz onun yerine lisanslı bir Smart TV alırsanız Full HD ya da 4K (4K tv'lerde) izleyebilirsiniz.

Mesela bunun gibi.

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt