FİREFOX İLE İLGİLİ İLGİNÇ BİR HATA

RUHİTAN Çevrimdışı

RUHİTAN 

Aktif Üye
11 Tem 2021
260
64
Sevgili dostlar, Firefox ile ilgili ilginç bir hata paylaşacağım. Gerçekten çözümünü merak ettim. Belki daha önce başına gelen vardır ya da çözümünü bilen olur.
Bilgisayarda, Whatsapweb' e girdiğim zaman sol tarafta kişi isimlerinin yanındaki görüntüler yokoldu. Ayarlarla ilgili hiçbir şey yapmadığım halde birdenbire kendiliğinden oldu. Bu sadece Firefoxla ilgili çünkü operada açtığımda hiçbir sorun yok. Umarım çözümünü bulabiliriz...

FIREFOX.jpg

T Çevrimdışı

TC Yıldırım

Kayıtsız / Doğrulanmamış
Tarayıcı geçmişini temizleyin çerezleri silin ctrl+F5 ile sayfayı yenileyin sol üst köşede sayfa yenileme işareti var.

Bunlar işe yaramazsa tarayıcıyı kaldırıp tekrar kurun sorunun çözülmesi lazım.

Sorun devam ederse trojan virüs bulaşmış olabilir..

T Çevrimdışı

TC Yıldırım

Kayıtsız / Doğrulanmamış
Bende Firefox yüklü değildi denemek için yükledim bende sorun olmadı .

Telefon kaynaklı sorunda olabilir tarayıcı ile telefon wp arası iletişim hatası olabiliyor .

RUHİTAN Çevrimdışı

RUHİTAN 

Aktif Üye
11 Tem 2021
260
64
Firefox her kapandığında, tarayıcı geçmişi ve tüm çerezler silinir. Ayarları böyle. Hiçbir eklenti filan silmedim. Ayrıca sayfa yenilemesinde de durum değişmiyor. Telefonla iletişim hatası olsa, bilgisayarda açılmaması gerek. Bugüne kadar hiçbir sorun yaşamadan kullandım. Gerçekten sorunu merak ettim. Bu arada belki de trojan sorunudur. Silip baştan yükleyeceğim.

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri