Finlux 43FU610 Tavsiye edermisiniz?

L Çevrimdışı

levol

Yeni Üye
21 Kas 2018
7
44
Arkadaşlar Merhaba. Adem Bey bu tv hakkında bir konu açıp bazi özelliklerini yazmış ama benim birkaç sorum olacak.
Öncelikle Cihazda dahili wifi yok. Yani haricen wifi kullanacaksak dungle almak gerekiyor.
1. Bu durumda stabil çalışan wifi dungle önerisi olan varmı aceba? Varsa fiyat aralığı ne civardadır?
2. Cihazda widi özelliği yok yazıyor. Biz wifi aparatı alınca bu özellik aktif oluyor mu? Yani telefonumdan videoyu tv e direk wifi üzerinden aktarım yapabilir miyim?
3. Connectivity özelliği var görünüyor. Bu ne anlama geliyor?
4. Ekran IPS panel midir, ekran ve işlemci olarak tatmin eder mi aceba?

Cevabınız için şimdiden teşekkür ederim.

L Çevrimdışı

levol

Yeni Üye
21 Kas 2018
7
44
Bugün almayı düşünüyorum. Beni aydınlatacak bir arkadaşım olursa müteşekkir kalırım.

F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634
Bugün almayı düşünüyorum. Beni aydınlatacak bir arkadaşım olursa müteşekkir kalırım.
Ne yazıkki wirless dısplay yani ekran paylaşımı yok
LG ips panel
Mb120 şase
WiFi dongle olarak vestel WiFi dongle aratirsaniz İnternete mevcut. Çoğu serviste de mevcut. Internette 150 TL yazmışlar
Conventy bağlantı yani internet bağlantısı mevcut denilmiş
Eğer çok şey beklemiyor saniz alın.
Ama özellik olarak orta segmente yakın bir cihaz . Fiyata göre cok uygun bir televizyonsa alınması değerlendirilebilir.
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

Ne yazıkki wirless dısplay yani ekran paylaşımı yok
LG ips panel
WiFi dongle olarak vestel WiFi dongle aratirsaniz İnternete mevcut. Çoğu serviste de mevcut. Internette 150 TL yazmışlar
Conventy bağlantı yani internet bağlantısı mevcut denilmiş
Eğer çok şey beklemiyor saniz alın.
Ama özellik olarak orta segmente yakın bir cihaz . Fiyata göre cok uygun bir televizyonsa alınması değerlendirilebilir.
Bu cihaz 4k dimi ?

L Çevrimdışı

levol

Yeni Üye
21 Kas 2018
7
44
Yani wifi dongle alsamda cihaz wifi e bağlayıp telefondan paylaşım yapamayacağım öyle mi :( Bu kötü oldu. Evet cihaz 4K ama wifi direct ve HDR olmaması
benim için büyük eksiklik. Teşekkür ederim. F fikoloji

Son düzenleme:
L Çevrimdışı

levol

Yeni Üye
21 Kas 2018
7
44
Çok sey beklemiyorsaniz alınır yoksa gerek yok
Teşekkür ederim.
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

Adem Helvacı Ado hocam siz Vestel TV lere teknik konularda hakimsiniz yorumlarınızdan okuduğum kadarıyla. Sizin önerebileceğiniz bu tv e yakın ama dahili WiFi olan önereceğiniz model var mı?

Son düzenleme:
Geri
Üst Alt