Umut Barış Çevrimdışı
23 Kas 2017
20,611
Gün itibariyle Facebook servislerine (Facebook, Messenger, Instagram, WhatsApp) dair yaşanan erişim sıkıntısına Facebook'un resmi Twitter hesabı üzerinden açıklama yayınlandı;

Erişim sorununun farkında olduklarını dile getiren şirket, bunun üzerine çalışma yürüttüklerini açıklamalarının ardından, sorunun siber saldırı değil sunucu kaynaklı olduğunu dile getiren açıklamalarda bulundu.

Umut Barış Çevrimdışı
23 Kas 2017
20,611

Yapılan açıklamaya göre, sunucu yapılandırmasında değişiklikler gerçekleştirilmiş.
Erişim sorunu da bundan dolayı gerçekleşmiş.

A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51

Yapılan açıklamaya göre, sunucu yapılandırmasında değişiklikler gerçekleştirilmiş.
Erişim sorunu da bundan dolayı gerçekleşmiş.

Kamil Koç'un Pamukkale Turizm'e gidip, ''Bizde otobüs kalmadı, varsa sizde 2 fincan otobüs verin de bizim yolcuları taşıyalım'' demesi gibi bir şey :kiskis

Facebook çöktü Twitter dan açıklayalım :kop

Umut Barış Çevrimdışı
23 Kas 2017
20,611
Kamil Koç'un Pamukkale Turizm'e gidip, ''Bizde otobüs kalmadı, varsa sizde 2 fincan otobüs verin de bizim yolcuları taşıyalım'' demesi gibi bir şey :kiskis

Facebook çöktü Twitter dan açıklayalım :kop

İronik bir durum ama yapacak birşey yok maalesef. :hihi
Kullancıların destek ekibine erişim sorununa dair mesaj atması bile trafik oluşturuyordur. :kiskis

A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
İronik bir durum ama yapacak birşey yok maalesef. :hihi
Kullancıların destek ekibine erişim sorununa dair mesaj atması bile trafik oluşturuyordur. :kiskis

Sevemedim Facebook'u nedense. Ama en azından yorum özelliği vs var, düşüncelerini yazıp kendine tarihe not düşebiliyorsun. Buna keza İnstagram denen şeyin neden var olduğunu dahi ben anlayabilmiş değilim.

Bana şey gibi geliyor instagram, ''Bakııın ben ne yediiiiimm'' Bakıııın Ben nereye gitttiiiiiimmm'' Bakıııın Ben kiminle şeydiyoruuummm''

Teşbihte hata olmaz dostlar, kimseyi kırmak değil amacım, bende yarattığı intiba o sadece :ok

Umut Barış Çevrimdışı
23 Kas 2017
20,611
Sevemedim Facebook'u nedense. Ama en azından yorum özelliği vs var, düşüncelerini yazıp kendine tarihe not düşebiliyorsun. Buna keza İnstagram denen şeyin neden var olduğunu dahi ben anlayabilmiş değilim.

Bana şey gibi geliyor instagram, ''Bakııın ben ne yediiiiimm'' Bakıııın Ben nereye gitttiiiiiimmm'' Bakıııın Ben kiminle şeydiyoruuummm''

Teşbihte hata olmaz dostlar, kimseyi kırmak değil amacım, bende yarattığı intiba o sadece :ok

Ben ikisini de sevmiyorum. Özellikle Facebook'un şüpheli hareket tespit edip hesabımı kapatıp durması beni kendisinden yeterince soğuttu.
Ki Facebook düşük donanımlı bilgisayarlarda da işkence gibi çalışıyordu. :bilmiyom

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri