Fabrikaya Mit. Elec. Montajı

B Çevrimdışı

bozdem

Yeni Üye
20 Ağu 2017
204
Bugün fabrikamızda ki 2 adet çin malı klimadan kurtulup yerine Mit.Elec. cihazları taktırdım. Dış üniteleri 65 tonluk vinç ile 45 metreye çıkardık biraz zor oldu ama sonuç MCC pano odası buz ;) :ok:

Sota Çevrimdışı

Sota 

Root
6 Mar 2016
16,252
Cvp: Fabrikaya Mit. Elec. Montajı

Ooo Masallah Eline Saglik

Ruzgar Turbinleri , Telsiz Role Paneli Vss

Neresi Orası :)

B Çevrimdışı

bozdem

Yeni Üye
20 Ağu 2017
204

Sota' Alıntı:
Ooo Masallah Eline Saglik

Ruzgar Turbinleri , Telsiz Role Paneli Vss

Neresi Orası :)

İzdemir Enerji Santrali İzmir Aliağa da termik santral yani ama ödüllüyüzdür he aklınıza kötü şeyler gelmesin :) Geçen sene Avrupa da en çevreci santral ödülü olan Green Apple ödülünü aldı fabrika gerçek bir filtreleme sistemi var.

9 Çevrimdışı

9köy

Süper Üye
18 May 2016
547

keşke gree üretimi york alsaydınız veya haier lomo momo electra hepisi greedir en iyi klimadırlar. yada airfel alsaydınız boşuna fazla para vermişsniz.

bu arada mrslim gelmiyordu Türkiyede değilmi mbirol kesin sahtedir bozmuşlardır 9 luk kompresör takmışlardır hemide. :yuh:

Sota Çevrimdışı

Sota 

Root
6 Mar 2016
16,252

Fotolara Zoom Yapinca Barette Izdemir Enerji Yaziyormus  :ok:

B Çevrimdışı

bozdem

Yeni Üye
20 Ağu 2017
204

Mr.slim gelmiyor ne demek Mr.Slim gelmezse kaliteli cihaz kalmaz ülkede :)

9 Çevrimdışı

9köy

Süper Üye
18 May 2016
547

bozdem' Alıntı:

zar zor şunuda yazayımda kapatayım pc yi dinlensin.

hocam bu malum adamda eski bir seri mr slim vardı eski me bayi olduğu için ucuzada almış. dah sonra kovulmuş me den çamur atmak için ehe şeyi denerken bir gün dh ye yazmıştı sanki dünyada mr slim üretilmiyormu neden buraya gelmiyor vs adam etkileyecek işte ya kafasınca. çamur atacak izi kalacak

millette araştırmacı değil ya az bir gazda bunun gibi tuhaf cıvıma gülücükler falan me kötüymüş.. millete çene lazım.

halbuki baksalar görecekler me sitesinde var olduğunu.

B Çevrimdışı

bozdem

Yeni Üye
20 Ağu 2017
204

9köy' Alıntı:
bozdem' Alıntı:

hocam bu malum adamda eski bir seri mr slim vardı eski me bayi olduğu için ucuzada almış. dah sonra kovulmuş me den çamur atmak için ehe şeyi denerken bir gün dh ye yazmıştı sanki dünyada mr slim üretilmiyormu neden buraya gelmiyor vs adam etkileyecek işte ya kafasınca. çamur atacak izi kalacak

millette araştırmacı değil ya az bir gazda bunun gibi tuhaf cıvıma gülücükler falan me kötüymüş.. millete çene lazım.

Ya ben bu adamı çok merak ettim bide herkes ona sallıyo ya resimlerle falan ölüyom gülmekten :) Yani bu site sırf ona inat olsun diye açılmış gibi sanki gerçekten öyle mi? :)

T Çevrimdışı

t.taha

Yeni Üye
30 Haz 2017
141

bozdem' Alıntı:
9köy' Alıntı:

Ya ben bu adamı çok merak ettim bide herkes ona sallıyo ya resimlerle falan ölüyom gülmekten :) Yani bu site sırf ona inat olsun diye açılmış gibi sanki gerçekten öyle mi? :)

Bu şahıstan habersiz olduğum için ben ilk önce buraya gelmedim ilk o foruma kayıt olmaya çalıştım ne olduysa hata verdi kayıt olamadım, ardından 1 hafta sonra tekrardan soracak bir yerler ararken burayı buldum iyiki yolumuz düştü, tabi ilk gördüğümde burada orayı baya topa tutuyorlar ama belgeli melgeli :oku: bu adamlar haklı sahtekardan kıl payı kurtuldum dedim, özellikle sinir stresin varsa bir 9köy konusu oku gülmekten geçiyor zaten  :yerlerde:

B Çevrimdışı

bozdem

Yeni Üye
20 Ağu 2017
204

t.taha' Alıntı:
bozdem' Alıntı:

Bu şahıstan habersiz olduğum için ben ilk önce buraya gelmedim ilk o foruma kayıt olmaya çalıştım ne olduysa hata verdi kayıt olamadım, ardından 1 hafta sonra tekrardan soracak bir yerler ararken burayı buldum iyiki yolumuz düştü, tabi ilk gördüğümde burada orayı baya topa tutuyorlar ama belgeli melgeli :oku:  bu adamlar haklı sahtekardan kıl payı kurtuldum dedim, özellikle sinir stresin varsa bir 9köy konusu oku gülmekten geçiyor zaten  :yerlerde:

He ya mbirola sövme konusu açında bari herkes sövsün rahatlasın orda  :kıskıs:

Sota Çevrimdışı

Sota 

Root
6 Mar 2016
16,252

Abartmayın Gençler

Biz Cici Cocuklariz  :seytan:

Saka Bir Yana Çarıklı Klimacıyla Bizim Geçmişten Gelen
Sorunlarimiz Var

O Yalan Soyler Biz Aksini Iddia Ederiz
Belgeyi Basar
Oturturuz G.t Ustune...

Bizim Satis Para Kazanma Derdimiz Yok

Bu Forumun Amaci
Çarıklı ve Çarıklı Gibilerden
Insanlarimizi Korumak

Arada Bir de Çarıklıya Çakmak Yoksa Zaman Geçmiyor...  :rock:

9 Çevrimdışı

9köy

Süper Üye
18 May 2016
547

lütfen beyler komdei forumu değil burası :)eh: 

belgeler ve resimler o zavallının ağlanacak haline güldürüyorsa . mbirol kavun olsun kavun tatlı biz ne yapalım :muha:

hem lütfen mbirola küftermek yassahtır günaha girmeyiniz biz üyelerimizin günaha girmesini istemeyiz. :ok:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri