FABRIKA TV DEĞİŞİMİ TAVSIYE

S Çevrimdışı

s7eve7n

Aktif Üye
20 Ocak 2020
71
40
Selam dostlarim, oglum oyuncak atmasi sonucu 48hl555 marka hilevel tvmizin ekranini kırdı. Tamire gonderdik yalniz tvnin ekrani bulunmuyormus ve vestelden aradilar. Ellerinde ekran olmadigini bunun karşılığında bize 55UHL950 smart TV'i 1890 tl karşılığında verebileceklerini soylediler. Ben hi level yerine vestel tv istedim. Sizce 55uhl950 i almalimiyim yoksa vestel tv vermeleri icin beklemelimiyim?

ramchomania Çevrimdışı

ramchomania 

Süper Üye
8 Mar 2020
2,098
40
İkinci üretim ise IPS MB230 açı problemi yok

Fiyatta iyi gibi geldi mart ayında 2599 tl ye almıştım ben

Memc ve pixellence modlama ile açılabilir

S Çevrimdışı

s7eve7n

Aktif Üye
20 Ocak 2020
71
40
A Çevrimdışı

Alperentoy

Süper Üye
12 Nis 2019
647

@ S s7eve7n

Son kullanıcıyı ilgilendiren kısmı elimizdeki garanti belgesi ve ek olarak yayınlanmış yönetmeliklerdir. Yönetmelikler asgari şartlardır, garanti belgesi bu şartların altında olamaz üstünde tüketici lehine şartlar sunabilir. Pazarda ticari rekabet sağlama amaçlı.
Bunların birlikte değerlendirilmesi tüm sorunların çözümünde başvurulacak ve tüm tarafların uymak zorunda olduğu yegane kaynaklardır.

1-

2-

3-

3. yönetmelik maddeleri 2. deki değişiklikleri belirtiyor. Birlikte değişimler yapılarak değerlendirilir.

Bunları birlikte değerlendirerek cebinize ve lehinize olacak durumları da görüp kararınızı ona göre veriniz. Size öneride bulunan satıcı kendi menfaatine olmayan bir şey önermez. Siz haklarınızı inceleyip lehinize olanı talepte bulunun.

Garanti belgesi yönetmeliği 9. maddesi sizin haklarınızı tanımlıyor. İnceleyip ona göre karar verin. Para iadesi almayı seçebilme hakkınız doğmuş, bedelini nakit alıp gerekirse üzerine ekleyerek istediğiniz başka marka ve model alma yoluna da gidebilirsiniz. Faturanızdan tamir bedeli düşürülüp kalan miktarı alma hakkı. Bunu da bir değerlendirin, pazarlığı derinleştirin.

Yönetmelikler 21.10.2020 tarihli yönetmeliklerdir. Sonraki tarihlerde güncellemeler veya yenilemeler olabilir ilgili adreslerinden güncellemeleri araştırılmalıdır.

TKartaL Çevrimdışı

TKartaL 

Süper Üye
5 Şub 2018
2,481
44
Neler okuyorum. Awoxda bana garantili arızalı TV'yi aynı model olmadığından dolayı değiştireceği yerde benden sıfır fiyat isteyip gönderebileceğini söylemişti.
Bu kadar adi ve şerefsiz bir marka görmedim ben.. Yerli malıymış......... tövbe estağfurullah ne desem boş yazamıyorum..
Allah bu awoxun belasını versin...
Sakın ola awox almayın aldırmayın.......

S Çevrimdışı

s7eve7n

Aktif Üye
20 Ocak 2020
71
40
Unurum degisimi gerceklesti. 48hl555 model tvmin 1500tl.masrafi vardi ve garantisi yoktu yerine 55uhl950 marka tvyi 1892tl 2yil garantili olarak dun teslim edip kurdular. Anakart m230 1.25gb ramli model ekranini bilmiyorum ama gayet canli ve guzel.

IMG_20201022_204133.jpg

ramchomania Çevrimdışı

ramchomania 

Süper Üye
8 Mar 2020
2,098
40
Unurum degisimi gerceklesti. 48hl555 model tvmin 1500tl.masrafi vardi ve garantisi yoktu yerine 55uhl950 marka tvyi 1892tl 2yil garantili olarak dun teslim edip kurdular. Anakart m230 1.25gb ramli model ekranini bilmiyorum ama gayet canli ve guzel.

IMG_20201022_204133.jpg

LG IPS Panel güle güle kullanın

Memc ve pixellence modlamasını yapın daha iyi olacaktır

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt