Evleneceklere Beyaz Eşya Tavsiyesi

BlackSea Çevrimdışı

BlackSea 

Emektar
3 Eki 2017
1,937
32
Herkese merhabalar.
Öncelikle önümüzde ki yaz kısmetse düğün yapacağım ama şimdiden ev eşyalarını almayı düşünüyorum. İlk olarak beyaz esyalari alayım diyorum. Sizde bu konuda yardımcı olursanız hem bana hemde ev dizecek başka arkadaşlara genel beyaz eşya konusunda yardımcı olmuş oluruz.

Evet buzdolabindan fırınına çamaşır makinesine tavsiyelerinizi bekliyorum.

L Çevrimdışı

lolman

Aktif Üye
26 May 2018
521
40
Geçenlerde aynı konuyu ben açmıştım

muratala5361 Çevrimdışı

muratala5361 

Süper Üye
3 Şub 2019
1,906
21
Çamaşır Makinesi:
Arçelik 9123 N veya Bosch Wat24480TR
Bulaşık Makinesi:
Arçelik 6588
Elektrikli Süpürge:
Arçelik S 7590 Imperium 4A
Ütü:
Arçelik K 4624 In love
Mikrodalga:
Arçelik Mb 674 (çeşitli rengi var)
Şimdiden allah mesut etsin

A Çevrimdışı

ataseven 

Süper Üye
24 Tem 2017
1,975
İmkan varda bosch al samsungda buz dolabı hariç alma hayatının yanlısını yaparsın
ben bosch buzdolabı aldım berbat çıktı .bozulmadık bir yeri kalmadı 5 yıl kullandım servisle akraba oldum.kompresör bile yandı.
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

garantisi biter bitmez kompresörü yandı.servis değiştirdi eski randumanı alamadık.daha sonra dijital göstergesi bozuldu.servis komple değiştirdi.daha sonra altından su akıtmaya başladı contaları parçalandı en sonundada tamamen bozuldu.hurdacıya verdim.

Son düzenleme:
Diridiri06 Çevrimdışı

Diridiri06 

Süper Üye
7 Eki 2019
519
33
ben bosch buzdolabı aldım berbat çıktı .bozulmadık bir yeri kalmadı 5 yıl kullandım servisle akraba oldum.kompresör bile yandı.
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

garantisi biter bitmez kompresörü yandı.servis değiştirdi eski randumanı alamadık.daha sonra dijital göstergesi buzuldu.servis komple değiştirdi.daha sonra altından su akıtmaya başladı contaları parçalandı soğutması zaten iyi değildi bende kızdım hurdacıya verdim.
Buzdolabı Samsung 10 yıl garanti veriyor ama diger ürünleri cok dandik onda da bosch alınsın derim

BlackSea Çevrimdışı

BlackSea 

Emektar
3 Eki 2017
1,937
32
Konu yarıda kalmış baya da olmuş. Simdi mobilya işiyle ilgilenen veya basına gelmiş arkadaşlara bir soru . Mutfakta dolabı koyacağımız yer 80 cm bizim buzdolabı 79 cm sıfıra sıfır bir şekilde sokulur buzdolabı ama kapı açılınca sorun olur mu veya 80 lik yere 79 cm dolabı koymak sorun teşkil eder mi . Basına gelmiş olan var ise cevaplarını bekliyorum .

Umut Barış Çevrimdışı
23 Kas 2017
20,622
Konu yarıda kalmış baya da olmuş. Simdi mobilya işiyle ilgilenen veya basına gelmiş arkadaşlara bir soru . Mutfakta dolabı koyacağımız yer 80 cm bizim buzdolabı 79 cm sıfıra sıfır bir şekilde sokulur buzdolabı ama kapı açılınca sorun olur mu veya 80 lik yere 79 cm dolabı koymak sorun teşkil eder mi . Basına gelmiş olan var ise cevaplarını bekliyorum .
Dolabın derinliği ile konulacağı yerin derinliğine bakman lazım.
Kapak denk gelmiyorsa sıkıntı olmaz muhtemelen.

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt