Ev Telefonu Sorun ve Tamiri

T Çevrimdışı

toydosakni

Aktif Üye
11 Kas 2018
464
Bit pazarından bir telefon almıştım buna benzer lakin ses alma vermede problem var bu tip telefonların tamiri mümkünmüdür ve nerede yapılır :alala
Servisi yokmu demeyin aradım bulamadım artık piyasadan kalkmış bunlar 10 sene olmuş yinede tamir edilirmi bilen varsa İstanbul anadolu yakası civarlarında varmıdır :cay

51720746_10156963401287505_2724024020407156736_n.jpg

Tardu Çevrimdışı

Tardu

Yeni Üye
24 Kas 2018
33
39
Yani Açıkcası Tamiri Tabiki Mümkündür...Hatta Bi Çok Televizyon Tamircisi Yada Elektrikçi Yapabilir...Ama Asıl Soru Tamir Edilmeye Ve Tamir Edecek Kişinin İsteyeceği Paraya Değecekmi...Tahminen En Az 50 Lira İşçilik + Malzeme İsteyeceklerdir...Aaaa Tabi Çok Basit Bi Sorunu Varsa Bilemem...Ama Bence Bit Pazarından Gerçekten İhtiyacınız Olacak Ve Bozuk Olma İhtimali Olmayan Yada En Azından Nadir Bozulan Parçalara Yönelmeniz...

T Çevrimdışı

toydosakni

Aktif Üye
11 Kas 2018
464
T toydosakni, hangi semtten almistiniz bit pazari ariyordum bende
maltepe zümrütevler di kapandı çoktan 6 ay olmuştur.
yenisi
Tuzla devlet hastanesinin yan arkasında. İş bankası ve şişecam'ın arasından girdikten sonra arka tarafında kalıyormuş.
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

Yani Açıkcası Tamiri Tabiki Mümkündür...Hatta Bi Çok Televizyon Tamircisi Yada Elektrikçi Yapabilir...Ama Asıl Soru Tamir Edilmeye Ve Tamir Edecek Kişinin İsteyeceği Paraya Değecekmi...Tahminen En Az 50 Lira İşçilik + Malzeme İsteyeceklerdir...Aaaa Tabi Çok Basit Bi Sorunu Varsa Bilemem...Ama Bence Bit Pazarından Gerçekten İhtiyacınız Olacak Ve Bozuk Olma İhtimali Olmayan Yada En Azından Nadir Bozulan Parçalara Yönelmeniz...
bozul değil demişti kutusundaydı ürünü aldığım zaman,internetten bakmıştım 10 sene önceki model :ok
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

derken semt adı vermen lazımdı.
İstanbul ilinin :mutlu Tuzla ilçesindeki :okTuzla devlet hastanesinden :cool: sonra gelen bi bankanın yanındaki sokakta.. :yeah:tara 1 ay öncekine göre yorumum rahatsız olduğumdan 4-5 haftadır gidemiyorum

Son düzenleme:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri